Лікування наркоманії в центрі ініціативи одужання Лубни

Лікування від наркотиків в Лубнах, терапію алкогольної залежності з наданням професійної медичної та психологічної допомоги тепер можна пройти в реабілітаційному центрі «Сім доріг». Безперечними перевагами даного лікувального закладу є суворе дотримання політики конфіденційності, застосування передових методик терапії та робота команди кваліфікованих професіоналів.


Допомога для пацієнтів – системний підхід у вирішенні проблеми

Терапевтичний курс починається з надання обов’язкової медичної допомоги. Для цього в реабілітаційному центрі виявляються такі послуги:

 1. Детоксикація організму (біологічна, медикаментозна).
 2. Виід із запою в Лубнах.
 3. Виклик нарколога в Лубнах на дім для надання екстреної допомоги.


Надалі терапевтичний курс передбачає боротьбу з психологічною залежністю від наркотику або спиртних напоїв. Основним методом, застосовуваним фахівцями центру, є програма «12 кроків», що дозволяє залежній людині визнати свою проблему, отримати необхідну підтримку, сформувати правильні мотивації, навчитися жити тверезим життям.

Лікування наркоманії в Лубнах доповнюється також індивідуальними і сімейними психологічними консультаціями, заняттями в групах взаємодопомоги, елементами арт-терапії, гештальт-терапії, трудотерапії, когнітивно-поведінкової терапії.

Перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві, проживання в комфортних котеджах, правильне харчування, різноманітні творчі розваги, дотримання режиму, відвідування культурних заходів, майстер-класів позитивно впливає на стан реабілітантів, дозволяє їм максимально швидко відновити свій фізичний і психоемоційний здоров’я.

  Не знайшли те, що шукали?
  Якщо Вам потрібна термінова допомога, телефонуйте прямо зараз і наші консультанти допоможуть Вам
  Дякуємо за заявку!
  Наш менеджер зателефонує вам в найближчий час

  Після завершення основного лікувального курсу реабілітантами надається піврічного терапевтичний супровід. Ресоціалізація проходить в умовах відкритого стаціонару. В цей час колишні пацієнти центру продовжують відвідувати різні заняття, проходять соціальну адаптацію, вчаться жити реальним життям, справлятися зі своїми проблемами, не шукаючи порятунку в штучних допінгах.

  Ресоціалізація – важливий етап, що дозволяє закріпити результати лікування і попередьте можливі рецидиви наркоманії або алкоголізму.

   Лечение наркомании и алкоголизма в Лубнах

  Допомога родичам реабілітантів

  Фахівці центру пропонують близького оточення своїх пацієнтів професійне лікування співзалежності. На базі центру функціонують спеціальні групи для родичів. З членами сім’ї пацієнтів працюють психологи, психотерапевти. Для них наводяться індивідуальні консультації, колективні заняття, лекції, сеанси сімейного системного психоаналізу.

  Безперечною допомогою для рідних залежної людини є можливість безкоштовного цілодобового отримання консультацій від профільних фахівців центру, виклику лікаря додому, примусового лікування наркоманії і алкоголізму, засноване на методах інтервенції.

  Не варто ігнорувати проблему залежності в родині. Допоможіть своїй близькій людині повернутися до нормального, щасливого життя і уникнути загибелі. Для того щоб отримати анонімну допомогу, досить просто зателефонувати в реабілітаційний центр «Сім доріг» в будь-який зручний для вас час, написати електронного листа або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті.

   

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Завантаження ...
  Інші статті по темі
  Реабілітаційний центр в Лубнах
  Реабілітаційний центр «Сім доріг» – допоможе вам або вашим близьким людям, які зіткнулися з проблемою алкогольної або наркотичної залежності, в найкоротші терміни позбутися небезпечної хвороби, звести ризики можливих рецидивів до...
  Читати
  Лікування наркоманії в Лубнах
  Коли в дім приходить така біда, як наркотична залежність, сім’я впадає у відчай, не знаючи куди звернутися за допомогою і що робити для порятунку близької людини. Ефективне лікування наркоманії в...
  Читати
  Лікування алкоголізму в Лубнах
  Пройти комплексне лікування алкоголізму в Лубнах з подальшою допомогою в соціальній адаптації з наданням терапевтичного супроводу пропонує місцева філія відомого реабілітаційного центру «Сім доріг». Зміст: Комплексний підхід до терапії алкоголізму....
  Читати
  Вивід з запою в Лубнах
  Де можна пройти виведення з запою в Лубнах? Як отримати кваліфіковану допомогу і бути впевненим в дотриманні політики конфіденційності? Повний комплекс послуг, спрямованих на подолання запійних станів, пропонує місцеве відділення...
  Читати
  Розрахувати вартість Приховати