Лікування алкогольної залежності в реабілітаційному центрі у Львові

Алкогольна залежність — серйозне захворювання, що вимагає професійної допомоги. Пройти комплексне лікування алкоголізму у Львові можна, звернувшись до місцевої філії центру психосоціальної реабілітації «Семь дорог». Фахівці в боротьбі з патологією застосовують комплексний підхід і працюють за найсучаснішими апробованим методикам, що дозволяє гарантувати стабільні, позитивні результати.

Перша допомога та виведення з запою

Перша допомога при алкогольної залежності починається з надання пацієнтові медичної допомоги. Вдома чи в стаціонарі лікар-нарколог виводить хворого з запійного стану, проводить детоксикацію організму.

Для цих цілей застосовуються очищаючі крапельниці, імуномодулятори, сорбенти та вітамінно-мінеральні комплекси. Даний етап дуже важливий при лікуванні алкоголізму, оскільки кинути пити самостійно людина просто не може, а передозування спиртного може привести до самих сумних наслідків, аж до його загибелі.

Перша допомога при лікуванні алкоголізму

Детоксикація дозволяє нормалізувати роботу внутрішніх органів і систем, очистити організм від залишків етанолу і токсичних речовин. В результаті стан людини значно поліпшується, а найголовніше — тимчасово пропадає фізична тяга до вживання алкогольних напоїв.

Закріплення результатів та кодування від алкоголізму

Після виведення з запою для досягнення тривалого стану тверезості проводиться кодування. Для цих цілей, в залежності від особливостей конкретного клінічного випадку, застосовуються медикаментозні або психотерапевтичні методи.

При першому варіанті проводиться медикаментозна підшивка, використовуються препарати, несумісні з алкоголем. Якщо після кодування людина вип’є хоч трохи спиртного, то замість звичного задоволення отримає лише важку форму алкогольної інтоксикації.

При психотерапевтичному кодуванні (наприклад, за методом Довженка) фахівець працює з підсвідомістю алкоголіка, вселяючи йому установки на негативне ставлення до алкоголю. В результаті пацієнт починає відчувати страх або відраза до спиртних напоїв.

Кодування дає хороші, але тимчасові результати. Максимальна тривалість ремісії – близько 5 років. Для того щоб повністю перемогти алкоголізм, потрібно пройти повний курс психологічної реабілітації.

Психологічна реабілітація при алкоголізмі

Тільки психотерапія дозволяє усунути причини, що спровокували розвиток алкоголізму. Інші методи лікування відносяться до категорії короткострокових, симптоматичних. Пацієнти працюють з психологами індивідуально, займаються в групах взаємодопомоги. Також у своїй практиці фахівці центру застосовують індивідуально підібрані психотерапевтичні методики.

Групова терапія при лікуванні алкоголізму

Психологічна реабілітація при лікуванні алкоголізму приносить такі позитивні результати:

 • виявлення та усунення чинників, що провокують людину до вживання спиртного;

 • набуття навичок тверезого життя, взаємодії з іншими людьми;

 • корекція моделі поведінки;

 • підвищення рівня стресостійкості;

 • відновлення втрачених якостей особистості;

 • нормалізація сімейних відносин.

В результаті у людини з’являються смак до тверезого життя, нові цілі та інтереси. Причини шукати заспокоєння або задоволення в чарці спиртного зникають, а разом з ними й психологічна залежність від алкоголю.

Наші переваги

Лікування алкоголізму в центрі психосоціальної реабілітації «Семь дорог» у Львові характеризується наявністю наступних переваг:

 • анонімність;

 • високий рівень кваліфікації фахівців;

 • доступна вартість послуг;

 • комфортні умови проживання;

 • застосування найефективніших, індивідуально підібраних терапевтичних методів (як медикаментозних, так і психологічних);

 • можливість викликати нарколога додому;

 • надання допомоги родичам пацієнта;

 • примусове лікування алкоголізму шляхом формування у хворого правильних, здорових мотивацій;

 • лікування захворювань, супутніх алкогольної залежності.

Пам’ятайте, що шанс перемогти алкоголізм і почати нове, щасливе життя є у кожного, якщо своєчасно звернутися за допомогою до професіоналів.

Наші сертифікати

Розрахувати вартість Приховати