Лікування наркоманії в Лубнах

Коли в дім приходить така біда, як наркотична залежність, сім’я впадає у відчай, не знаючи куди звернутися за допомогою і що робити для порятунку близької людини. Ефективне лікування наркоманії в Лубнах, що дозволяє не тільки подолати залежність, але змінити життя пацієнта в кращу сторону, пропонує місцеве відділення реабілітаційного центру «Сім доріг».


Зміст:

 1. Стадії лікування наркоманії.
 2. Умови проживання.
 3. Про переваги центру.

Коли в дім приходить така біда, як наркотична залежність, сім’я впадає у відчай, не знаючи куди звернутися за допомогою і що робити для порятунку близької людини. Ефективне лікування наркоманії в Лубнах, що дозволяє не тільки подолати залежність, але змінити життя пацієнта в кращу сторону, пропонує місцеве відділення реабілітаційного центру «Сім доріг».

35629290 957377187768621 8557713717280636928 n

Стадії лікування наркоманії

Лікування від наркотиків в клініці представляє собою комплексну програму, що включає в себе медичну та психологічну допомогу, після цього випускник проходить курс соціальної адаптації. Процес ефективного довгострокове подолання наркотичної залежності складається з наступних етапів:

 1. Надання екстреної медичної допомоги в домашніх умовах при тяжких формах захворювань, передозуванні наркотиків, гострої абстиненції.
 2. Проведення комплексної діагностики, спрямованої на визначення стажу наркотичної залежності, ступеня ураження внутрішніх органів, систем і психіки пацієнта.
 3. Розробка індивідуального терапевтичного курсу, спрямованого на відновлення фізичного здоров’я хворого і формування у нього правильних мотивацій.
 4. Повноцінна детоксикація організму, що дозволяє очистити кров і купірувати хімічну залежність. Включає в себе терапію із застосуванням препаратів, індивідуально визначених лікарем, спортивні заняття і фізичні навантаження, потіння в сауні, дієтотерапію, прийом сорбентів і вітамінно-мінеральних комплексів. Поєднання медикаментозних і біологічних методів детоксикації дозволяє домогтися найбільш швидких і яскраво виражених результатів.
 5. Психологічна реабілітація – найбільш тривалий і важливі етап в боротьбі з наркозалежністю. Починається все з індивідуальної роботи з психологом, який виявляє можливу схильність людини до розвитку залежності, провокуючі фактори. Допомагає при допомоги методу інтервенції сформувати мотивації для подальшого лікування. До індивідуальних сеансів додаються заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків», сімейна психотерапія, елементи арт-терапії, гештальт-терапії та трудотерапія.
 6. Ресоціалізація – допомога в соціальній адаптації колишніх наркозалежних. Терапевтичне супровід, що дозволяє уникнути зривів і рецидивів, а також сприяння в підвищенні рівня кваліфікації, отриманні освіти, працевлаштуванні.

  Не знайшли те, що шукали?
  Якщо Вам потрібна термінова допомога, телефонуйте прямо зараз і наші консультанти допоможуть Вам
  Дякуємо за заявку!
  Наш менеджер зателефонує вам в найближчий час

  Лубни – невелике місто полтавської області, де особливо поширена наркоманія. Згідно зі статистикою, тут проживає близько 20% всіх наркозалежних жителів Полтави.

  Умови проживання

  Лікування наркотичної залежності в центрі проходить в стаціонарних умовах. Госпіталізація лякає не тільки наркоманів, а й їх близьких. Однак сучасний центр, принципи його роботи та умови проживання, нічого спільного не мають з звичним наркодиспансером.

  У приватній клініці для постояльців створюються максимально комфортні умови, затишна і домашня атмосфера. Кваліфікований персонал завжди готовий прийти на допомогу пацієнтові в будь-який час доби, але при цьому прояви психологічного тиску і фізичного насильства повністю виключені.

  Переваги госпіталізації полягають не тільки в огорожі пацієнта від згубно впливає на нього оточення і звичного середовища. Проживаючи в центрі, людина дотримується режиму, правильно харчується, займається спортом і творчістю, спілкується з психологами, медиками, волонтерами, випускниками і такими ж реабілітантами, які борються з наркотичною залежністю.

  dosug 08 2018 51

  Численні тренінги, майстер-класи, розвиваючі і культурні заходи, сприяють особистісному зростанню, розкриттю творчих здібностей і внутрішнього потенціалу, дозволяють відновити втрачені навички спілкування і поведінки в соціумі.

  Про переваги центру

  Лікування наркотичної залежності в приватній клініці характеризується ключовими перевагами:

  1. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  2. Анонімне лікування наркоманії без постановки на облік.
  3. Можливість виклику кваліфікованих фахівців на будинок.
  4. Комплексний підхід до терапії наркоманії.
  5. Надання допомоги ближньому оточенню реабілітанта, лікування співзалежності.

  Більше 30% випускників центру зуміли побороти наркоманію і добитися великих успіхів в кар’єрі, в особистому житті, ставши повноцінними членами суспільства.

  Наші сертифікати

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Завантаження ...
  Інші статті по темі
  Реабілітаційний центр в Лубнах
  Реабілітаційний центр «Сім доріг» – допоможе вам або вашим близьким людям, які зіткнулися з проблемою алкогольної або наркотичної залежності, в найкоротші терміни позбутися небезпечної хвороби, звести ризики можливих рецидивів до...
  Читати
  Лікування наркоманії в центрі ініціативи одужання Лубни
  Лікування від наркотиків в Лубнах, терапію алкогольної залежності з наданням професійної медичної та психологічної допомоги тепер можна пройти в реабілітаційному центрі «Сім доріг». Безперечними перевагами даного лікувального закладу є суворе...
  Читати
  Лікування алкоголізму в Лубнах
  Пройти комплексне лікування алкоголізму в Лубнах з подальшою допомогою в соціальній адаптації з наданням терапевтичного супроводу пропонує місцева філія відомого реабілітаційного центру «Сім доріг». Зміст: Комплексний підхід до терапії алкоголізму....
  Читати
  Вивід з запою в Лубнах
  Де можна пройти виведення з запою в Лубнах? Як отримати кваліфіковану допомогу і бути впевненим в дотриманні політики конфіденційності? Повний комплекс послуг, спрямованих на подолання запійних станів, пропонує місцеве відділення...
  Читати
  Розрахувати вартість Приховати