Реабілітаційний центр в Хмельницькому

Пройти ефективне та анонімне лікування алкоголізму в Хмельницькому пропонує центр «Сім Доріг». Пацієнтам надається можливість пройти комплексний курс психосоціальної реабілітації в стаціонарі з наступною ресоціалізацією, отримати грамотну медичну допомогу, спрямовану на зняття похмільного синдрому, виведення з запою. Протягом більше 10 років успішної роботи співробітники центру допомогли сотням хворих подолати тягу до алкоголю і повернутися до нормального життя.

Виведення із запою і надання медичної допомоги при алкоголізмі

Допомога професіоналів потрібно людям, що страждають алкозалежністю, при запійних станах. Під запоєм розуміється вживання спиртних напоїв упродовж 3-5 діб поспіль і більше, що супроводжується ознаками алкогольної інтоксикації, розладами психіки.

Лікування алкоголізму в Хмельницькому та виведення із запою

Як правило, людина, яка знаходиться в запої або фізично не може відправитися в клініку, або поводиться агресивно та відмовляється від допомоги. Найкращим виходом із ситуації стане виклик лікаря-нарколога додому. В комфортних для пацієнта домашніх умовах фахівець допоможе йому вийти з запійного стану, подолати похмільний синдром.

Процедура детоксикації дозволяє впоратися з фізичною залежністю від спиртного, досягти тимчасової тверезості. При необхідності проводиться лікування «білої гарячки», призначаються підтримуючі препарати.

Лікар надає професійну консультацію родичам пацієнта, проводить мотивуючі бесіди з ними, розповідає про наслідки алкоголізму та особливості реабілітації в центрі. У більшості випадків після застосування таких мотиваційних методик люди погоджуються на госпіталізацію.

Психологічна допомога при алкоголізмі

Оскільки алкоголізм відноситься до категорії психосоматичних захворювань, основний акцент при лікуванні робиться на психотерапію, роботу зі свідомістю і мотиваціями хворого. Реабілітація проходить у клініці за принципами програми «12 кроків», доповненої:

  • індивідуальним психоаналізом;
  • різними видами терапії: арт, трудової, анімал, музичної, театральної, Гештальт, когнітивно-поведінкової;
  • заняттями в групах взаємодопомоги;
  • сімейним системним психоаналізом.

Реабілітанти займаються творчістю і спортом, гуляють на свіжому повітрі, проходять фізіотерапевтичні процедури, ходять в сауну. Велика увага приділяється питанням організації вільного часу, проведення цікавого дозвілля.

Психологічну підтримку пацієнтам надають як фахівці, так і волонтери, які свого часу також боролися з алкогольною залежністю. Чужий позитивний досвід дає сильний мотиваційний поштовх, дозволяє повірити в свої сили і досяжність поставленої мети. Метою реабілітації є пошук і усунення причин алкоголізму, досягнення повної свободи від вживання спиртних напоїв.

Соціальна адаптація та терапевтичний супровід

Соціальна адаптація та терапевтичний супровід

Реабілітантів починають готувати до повернення в соціум ще під час перебування в клініці. Фахівці допомагають їм знайти нові цілі, знайти смак до тверезого життя і оволодіти її навичками, відновити втрачені позитивні якості особистості.

Вже після повернення додому випускники продовжують лікування в умовах відкритого стаціонару, вирішують виникаючі перед ними проблеми. Крім психологічної підтримки, терапевтичний супровід передбачає також сприяння у вирішенні питань освіти, підвищення кваліфікації, працевлаштування.

Соціальна адаптація – важливий етап, що фіксує результати пройденого лікування і виключає ризики нового зриву.

Послуги та допомога для людей, які страждають алкоголізмом

Пацієнтам, які страждають на алкогольну залежність, пропонуються:

  • індивідуальні консультації;
  • наркологічна допомога: виведення з запою, зняття похмільного синдрому, лікування алкогольного делірію;
  • психологічна реабілітація;
  • допомога у відновленні сімейних відносин.

Пройшовши лікування алкоголізму в хмельницькому реабілітаційному центрі «Сім Доріг», людина зможе не тільки подолати залежність від спиртного, а й значно поліпшити своє життя в усіх сферах.

Поширені запитання

[spoiler title=”✔️ У яких випадках варто проводити кодування від алкоголізму?”]Кодування є одним із короткострокових методів лікування алкозалежності. Найкращий ефект дає проведення даної процедури в рамках комплексного реабілітаційного курсу. Кодування допомагає досягти стану тверезості після детоксикації, закріпити результати. Однак проведення одного лише кодування не дає належного ефекту та закінчується новим рецидивом.[/spoiler]

[spoiler title=”🍷 Для чого потрібно терапевтичний супровід після стаціонарного лікування алкоголізму?”]Навіть після благополучного завершення реабілітаційного курсу пацієнт залишається психоемоційно нестабільним. Стрес, викликаний зміною умов і оточення, поверненням у звичне середовище, зіткненням з реальними життєвими проблемами, може знову привести до зриву. Терапевтичне супровід дозволяє уникнути рецидивів і прискорити процес соціальної адаптації.[/spoiler]

[spoiler title=”🏡 Як проходить лікування алкоголізму в домашніх умовах?”]Вдома пацієнтові надається медична допомога, необхідна при запої, похмілля, інтоксикації. У домашніх умовах проводиться і робота з мотиваціями хворого. Використовуючи метод інтервенції, фахівці успішно допомагають людині вийти зі стадії заперечення і прийняти правильне рішення про проходження комплексної реабілітації в клініці.[/spoiler]

Сертифікати та ліцензії реабілітаційного центру “Сім доріг”

Розрахувати вартість Приховати