Лікування алкоголізму в Полтаві

 

Ефективне лікування алкоголізму в Полтаві анонімно і є пропонує пройти місцеве відділення реабілітаційного центру «Сім доріг». За 10 років своєї діяльності дане лікувальний заклад допомогло безлічі алкозалежних людей позбутися від цього небезпечного захворювання і повернутися до тверезого, здорового і благополучного життя.


 

Зміст:

  1. Принципи лікування алкогольної залежності.
  2. Особливості та переваги.
  3. Додаткові послуги.

 

Принципи лікування алкогольної залежності


 Лікування від алкоголізму в центрі відрізняється своєю комплексністю в поєднанні з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Спочатку хворим надається необхідна медична допомога, спрямована на детоксикацію організму, виведення з запою, зняття ознак похмільного синдрому і купірування фізіологічної залежності від спиртних напоїв.

img 3925

    Подальше лікування від алкоголю базується на психологічній реабілітації. Визнати свою залежність і прийняти усвідомлене рішення побороти її допомагає індивідуальна робота з психологом. Спеціаліст застосовує метод інтервенції, а також колективні заняття по принципам знаменитої Міннесотського програми «12 кроків». Практика показала, що дана методика дає прекрасні результати навіть на останніх стадіях алкогольної залежності або при жіночому алкоголізмі.

     Полтава – прекрасний квітучий місто, що славиться своїми численними пам’ятками. Однак проблема алкоголізму стоїть тут досить гостро. Згідно зі статистичними даними України, в Полтаві і в регіоні проживає 3% алкозалежних людей.

  Особливості та переваги

      Реабілітаційний центр «Сім доріг» пропонує виключно анонімне лікування алкоголізму, без постановки пацієнтів на облік і розголошення особистих даних. До додаткових переваг лікувального закладу можна віднести індивідуальний підхід до кожного пацієнта, розробку реабілітаційного курсу з урахуванням результатів попередньої діагностики і зібраного анамнезу.

37568290 990384344467905 5934148539545288704 n

      Крім психологічної та медичної допомоги всім алкозалежним забезпечується лікування супутніх захворювань і профілактика наслідків алкоголізму. Реабілітанти живуть в комфортабельних заміських котеджах, де їм гарантується дбайливе, уважне, доброзичливе і шанобливе ставлення професійного персоналу, без фізичного та психологічного насильства.

     При цьому вартість пропонованих послуг цілком розумна, демократична і доступна для кожного. Алкозалежним надається оптимально збалансоване здорове харчування, регулярні відвідини сауни і спортзалу, прогулянки на свіжому повітрі, організація пізнавального і цікавого дозвілля, проведення заходів, спрямованих на особистісний ріст і духовний розвиток.

   Додаткові послуги


        Центр пропонує пацієнтам наступні види додаткових послуг:

  1. Надання безкоштовних консультацій від професіоналів, цілодобово, в телефонному режимі. 
  2.  Можливість виклику нарколога на будинок для надання екстреної допомоги при білій гарячці, отруєнні етиловим спиртом, багатоденному запої.
  3.  Примусове лікування від алкоголю методом інтервенції.
  4.  Проведення комплексної діагностики, що дозволяє оцінити стан психіки, нервової системи і внутрішніх органів хворого, визначити стаж алкогольної залежності.
  5.  Допомога членам сім’ї алкозалежної пацієнта, спрямована на подолання співзалежності, відновлення здорового мікроклімату і довірчих відносин, навчання грамотному взаємодії з реабілітантами на різних етапах терапевтичного курсу.
  6.  Кодування, підшивка, лікування гіпнозом дозволяють домогтися стану тимчасової тверезості, проте дають короткостроковий нетривалий результат.

 

img 0012

Після заборони лікувального курсу реабілітантами пропонується допомога в ресоціалізації та соціальної адаптації. Психологи, волонтери та соціальні працівники допомагають колишньому алкозалежних відновити свої особистісні якості, навички спілкування, втрачені міжособистісні зв’язки.

Також випускникам надається соціальна і юридична допомога у вирішенні сімейних проблем, отриманні освіти або зміні роду діяльності, працевлаштуванні.

Наші сертифікати

Наша група у Facebook https://www.facebook.com/groups/185349858710409/?ref=share .

Розрахувати вартість Приховати