Реабілітаційний центр в Лубнах

Реабілітаційний центр «Сім доріг» – допоможе вам або вашим близьким людям, які зіткнулися з проблемою алкогольної або наркотичної залежності, в найкоротші терміни позбутися небезпечної хвороби, звести ризики можливих рецидивів до мінімальних показників і підвищити якість життя.


Зміст:

 1. Відмінні риси роботи клініки.
 2. Реабілітація в умовах госпіталізації і на дому.
 3. Ресоціалізація після лікування.

 

Відмінні риси роботи клініки

img 2386

Полтавський реабілітаційний центр займається лікуванням алкоголізму, наркоманії, ігрової залежності. При цьому лікувальний заклад характеризується комплексним підходом, не обмежуючись наданням медичних послуг, а роблячи основний акцент на психологічній реабілітації та корекції поведінкової моделі хворого.

Практика і численні відгуки пацієнтів показали, що така тактика дозволяє домагатися кращих результатів. Більше 30% випускників клініки змогли досягти повного одужання і в корені змінити своє життя.

Велика увага приділяється особистісному і духовному розвитку реабілітантів. Для цих цілей проводяться групові заняття за програмою «12 кроків», заняття творчістю, елементи арт-терапії, різні тренінги, майстер-класи, культурно-масові заходи. Розширення кругозору, зміна системи цінностей, розкриття особистісного потенціалу дозволяють підвищити якість життя залежної людини і повністю поміняти його.

mtjp7006

Анонімність і не розголошення особистої інформації, відсутність постановки на облік – ще одна відмітна риса, яка вигідно виділяє центр реабілітації наркоманів і алкозалежних «Сім доріг» серед інших установ. Пацієнти та їхні родичі намагаються уникнути розголосу своєї проблеми, що загрожує суспільним осудом і складнощами в майбутньому.

  Не знайшли те, що шукали?
  Якщо Вам потрібна термінова допомога, телефонуйте прямо зараз і наші консультанти допоможуть Вам
  Дякуємо за заявку!
  Наш менеджер зателефонує вам в найближчий час

  Лубни – невелике місто в полтавській області. Через відсутність власного наркодиспансеру, різних варіантів цікавого проведення часу найбільш гостро стоять питання наркоманії і алкоголізму серед підлітків і молоді. Згідно зі статистикою, число наркозалежних перевищує 5 тис. На 1000 чоловік.

  Реабілітація в умовах госпіталізації і на дому

  «Сім доріг» – центр реабілітації алкоголіків і наркозалежних пацієнтів – одне з нечисленних установ, що пропонують лікування як в стаціонарних умовах, так і на дому. На першому етапі проводиться детоксикація організму і надається медична допомога. На другому – ведеться робота з психологами, психотерапевтами, консультантами з питань хімічної залежності.

  Під час реабілітаційного курсу хворі проживають в центрі, що нагадує за своїми умовами і обстановка не клініку, а комфортабельний заміський котедж, де панує доброзичлива, домашня атмосфера. Індивідуальний підхід, турбота і шанобливе ставлення до кожного пацієнта – основні правила взаємодії медичного персоналу і співробітників центру з реабілітантами.

  Цілодобово пацієнтам надається спостереження і допомога кваліфікованим фахівців, спрямована на відновлення фізичного здоров’я та психоемоційного стану. Примусове лікування залежностей теж можливо, без прояву морального, психологічного або фізичного насильства.

  synn0359

  Робота з пацієнтами, що знаходяться в стадії заперечення можлива – метод інтервенції, формування правильних мотивацій допомагають підштовхнути залежної людини на шлях, що веде до одужання і особистісному зростанню.

  Ресоціалізація після лікування

  На відміну від наркодиспансерів реабілітаційний центр для наркоманів і алкозалежних піклується про долю своїх підопічних навіть після виписки і завершення лікувального курсу. В першу чергу, реабілітантами надається психологічна допомога, спрямована на вироблення захисних механізмів подолання залежності в автономному режимі.

  img 9650

  Останні півроку реабілітації пацієнт проживає в умовах відкритого стаціонару. Випускник продовжує відвідувати всі заняття й працювати з психологами, а також відновлює навички правильної поведінки в суспільстві, взаємодії з іншими людьми. За допомогою психологів, волонтерів, соціальних працівників реабілітант налагоджує відносини в родині, вирішує питання, що стосуються вибору професії, підвищення рівня кваліфікації, працевлаштування.
  Грамотна ресоціалізація допомагає людині знайти своє місце в житті, досягти стійкої ремісії і уникнути рецидиву.

  Наші сертифікати

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Завантаження ...
  Інші статті по темі
  Лікування наркоманії в Лубнах
  Коли в дім приходить така біда, як наркотична залежність, сім’я впадає у відчай, не знаючи куди звернутися за допомогою і що робити для порятунку близької людини. Ефективне лікування наркоманії в...
  Читати
  Лікування наркоманії в центрі ініціативи одужання Лубни
  Лікування від наркотиків в Лубнах, терапію алкогольної залежності з наданням професійної медичної та психологічної допомоги тепер можна пройти в реабілітаційному центрі «Сім доріг». Безперечними перевагами даного лікувального закладу є суворе...
  Читати
  Лікування алкоголізму в Лубнах
  Пройти комплексне лікування алкоголізму в Лубнах з подальшою допомогою в соціальній адаптації з наданням терапевтичного супроводу пропонує місцева філія відомого реабілітаційного центру «Сім доріг». Зміст: Комплексний підхід до терапії алкоголізму....
  Читати
  Вивід з запою в Лубнах
  Де можна пройти виведення з запою в Лубнах? Як отримати кваліфіковану допомогу і бути впевненим в дотриманні політики конфіденційності? Повний комплекс послуг, спрямованих на подолання запійних станів, пропонує місцеве відділення...
  Читати
  Розрахувати вартість Приховати