Лікування алкоголізму в Лубнах

Пройти комплексне лікування алкоголізму в Лубнах з подальшою допомогою в соціальній адаптації з наданням терапевтичного супроводу пропонує місцева філія відомого реабілітаційного центру «Сім доріг».


Зміст:

 1. Комплексний підхід до терапії алкоголізму.
 2. Для чого потрібна ресоціалізація.
   

Кваліфікований персонал, застосування довгострокових терапевтичних методів і індивідуальний підхід до кожного пацієнта – основні правила роботи центру, що дозволяють домагатися виключно позитивних результатів, навіть в найбільш важких клінічних випадках.

hkez5501

Комплексний підхід до терапії алкоголізму

Лікування від алкоголізму в реабілітаційному центрі – це комплексна програма заходів, спрямованих на подолання фізичної та психологічної залежності, а також особистісний розвиток і духовне зростання реабілітантів.

Медична допомога полягає в наданні послуг: детоксикація, що очищає організм хворого від залишків етилового спирту, продуктів їх розпаду і токсичних речовин, виведення з запою, зняття похмільного синдрому і нападів білої гарячки. Таким чином, стабілізується стан пацієнта і досягається тимчасова тверезість.

Хороший, але не тривалий ефект, дають кодування, медикаментозна підшивка. Практикується і лікування від алкоголю за допомогою гіпнозу, однак, дана методика показана не кожному пацієнтові, оскільки не всі люди піддаються навіюванню і гіпнотичному впливу.

Психологічна реабілітація – це основний метод боротьби з алкогольною залежністю в центрі. Лікування від алкоголю проводиться за допомогою програми «12 кроків», що представляє собою колективні заняття в групах взаємодопомоги. Дана методика характеризується послідовністю і поетапно.

Початкова завдання – визнання пацієнтом залежно від алкоголю і згоду на проведення лікування, потім слідують стадії: формування правильних мотивацій, зміна особистісних якостей, визначення нових цілей, усвідомлене управління власним життям.

  Не знайшли те, що шукали?
  Якщо Вам потрібна термінова допомога, телефонуйте прямо зараз і наші консультанти допоможуть Вам
  Дякуємо за заявку!
  Наш менеджер зателефонує вам в найближчий час

  Позитивний вплив робить перебування пацієнта в здоровому терапевтичному співтоваристві, підтримка і допомога з боку фахівців, від інших постояльців, які борються з алкогольною залежністю. Величезний мотиваційний поштовх і віру в себе дає спілкування з волонтерами та співробітниками центру, які також страждали від алкоголізму, проте зуміли не тільки перемогти зеленого змія, а й кардинальним чином змінити своє життя в кращий бік.

  yaqm9417

  Залежно від індивідуальних особливостей реабілітанта заняття за програмою «12 кроків» доповнюються елементами арт-терапії, сімейним системним психоаналізом, Гештальт-терапією, працетерапією.

  Лубни – невелике місто полтавської області. Однак, близько 3% місцевого населення схильні до алкогольної залежності. Найбільш широке поширення набуває пивний алкоголізм, а також розвиток небезпечного захворювання серед підлітків і молодих людей.

  Для чого потрібна ресоціалізація?

  Поле завершення лікувального курсу реабілітантами пропонується терапевтичний супровід і курс ресоціалізації, спрямований на максимально швидку, комфортну адаптацію в соціумі, профілактику рецидивів. Відразу після виписки людина не стійкий психоемоційно і без підтримки, знову опинившись в звичному середовищі, може в будь-який момент зірватися, що призведе до чергового зриву.

  Тому протягом 6 місяців реабілітанти продовжують відвідувати заняття в групах взаємодопомоги, працювати з психологом індивідуально, ходити на різні тренінги, лекції та інші заходи, які організовуються в центрі. Велику роль відіграє атмосфера, що панує в будинку і відносини з членами сім’ї. Тому психологи клініки тісно співпрацюють з ближнім оточенням своїх підопічних, надаючи їм необхідні консультації, організовуючи сеанси сімейної психотерапії, лекції, батьківські дні.

  37548066 990636161109390 2862639584464863232 n

  Волонтери та соціальні працівники допоможуть реабілітантами знайти своє місце в житті, визначитися з видом діяльності, здобути освіту або підвищити рівень кваліфікації, влаштуватися на роботу.

  Анонімне лікування алкоголізму – це найкращий спосіб назавжди забути про залежність від спиртних напоїв, відновити фізичне і психічне здоров’я, розкрити свій внутрішній потенціал і підвищити якість життя.

  Наші сертифікати

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Завантаження ...
  Інші статті по темі
  Реабілітаційний центр в Лубнах
  Реабілітаційний центр «Сім доріг» – допоможе вам або вашим близьким людям, які зіткнулися з проблемою алкогольної або наркотичної залежності, в найкоротші терміни позбутися небезпечної хвороби, звести ризики можливих рецидивів до...
  Читати
  Лікування наркоманії в Лубнах
  Коли в дім приходить така біда, як наркотична залежність, сім’я впадає у відчай, не знаючи куди звернутися за допомогою і що робити для порятунку близької людини. Ефективне лікування наркоманії в...
  Читати
  Лікування наркоманії в центрі ініціативи одужання Лубни
  Лікування від наркотиків в Лубнах, терапію алкогольної залежності з наданням професійної медичної та психологічної допомоги тепер можна пройти в реабілітаційному центрі «Сім доріг». Безперечними перевагами даного лікувального закладу є суворе...
  Читати
  Вивід з запою в Лубнах
  Де можна пройти виведення з запою в Лубнах? Як отримати кваліфіковану допомогу і бути впевненим в дотриманні політики конфіденційності? Повний комплекс послуг, спрямованих на подолання запійних станів, пропонує місцеве відділення...
  Читати
  Розрахувати вартість Приховати