Вивід з запою в Лубнах

Де можна пройти виведення з запою в Лубнах? Як отримати кваліфіковану допомогу і бути впевненим в дотриманні політики конфіденційності? Повний комплекс послуг, спрямованих на подолання запійних станів, пропонує місцеве відділення реабілітаційного центру «Семь дорог».


 

Зміст:

 1. Виведення із запою вдома та в стаціонарі.
 2. Послуги та переваги виведення запою в реабілітаційному центрі.
   

 

Виведення з запою на дому та в стаціонарі

Виведення із запою на дому – найбільш простий, швидкий і ефективний спосіб полегшити стан хворого, тривалий час споживає спиртні напої. У більшості випадків такі пацієнти знаходяться або в тяжкому фізичному стані, спровоковане гострою інтоксикацією, або поводяться агресивно, неадекватно і категорично відмовляються від поїздки в клініку.

 img 4516

Кваліфікований фахівець готовий в будь-який час доби приїхати і надати професійну допомогу з виведення з запою в домашніх умовах. Процес екстреної детоксикації проводиться за допомогою очищувальних крапельниць, введення сольових розчинів і призначення медикаментозних препаратів для симптоматичного лікування (гіпотензивних, серцево-судинних, протисудомних, снодійних, заспокійливих).

У домашніх умовах можна провести кодування від алкоголізму, що дозволяє домогтися стану тимчасової тверезості, і купірувати фізіологічну залежність від спиртних напоїв. Ці методи дають короткострокові, тимчасові результати, але завдяки їм можливо привести людину в адекватний стан свідомості, необхідне для продовження подальшого лікування.

При важкому ураженні організму, спалахи агресії, наявності в анамнезі хворого психічних розладів і серцево-судинних патологій виведення з запою проводиться в стаціонарних умовах. Пацієнту забезпечується безкоштовний трансфер в клініку, де він проходить повноцінну діагностику і детоксикацію, із застосуванням біологічних і медикаментозних методів, підібраних за індивідуальною схемою.

  Не знайшли те, що шукали?
  Якщо Вам потрібна термінова допомога, телефонуйте прямо зараз і наші консультанти допоможуть Вам
  Дякуємо за заявку!
  Наш менеджер зателефонує вам в найближчий час

  Важливо, перебуваючи в стаціонарі, людина буде цілодобово знаходитися під наглядом досвідчених професіоналів. Які завжди можуть надати необхідну термінову допомогу при загостреннях хронічних захворювань або гострих проявів абстиненції, характерних для періоду купірування запою.

  Після того, як організм повністю очиститься від залишків етилового спирту і продуктів його розпаду, фахівці проводять терапевтичний курс. Він відновлює обмінні процеси і кислотно-лужний баланс шлунково-кишкового тракту, що курирує депресивні стани і порушення з боку серцево-судинної, імунної та центральної нервової системи.

  img 9378

  Кожному пацієнту пропонується проведення подальшого комплексного лікування і реабілітації. Будь-які прояви насильства з боку персоналу повністю виключені. Єдиний спосіб примусового лікування алкоголізму допустимий, згідно з чинним законодавством, це метод інтервенції, що передбачає проведення мотивуючих бесід з алкозалежним людиною.

  Лубни – нечисленний по населенню місто полтавської області. Власного наркодиспансеру тут немає, а проблема алкоголізму стоїть досить гостро. Тому послуга виведення з запою в місті – дуже затребувана і актуальна.

  Послуги та переваги виведення запою в реабілітаційному центрі

  img 3925

  Клініка «Сім доріг» пропонує своїм пацієнтам такі види послуг, спрямовані на усунення запою, купірування ознак абстиненції і подолання алкоголізму:

  1. Цілодобовий виклик лікаря-нарколога на будинок.
  2. Проведення заходів, спрямованих на виведення з запою як вдома, так і в умовах госпіталізації.
  3. Проведення екстреної первинної діагностики та детоксикації.
  4. Індивідуальний підбір лікарських засобів і способів усунення запою, з урахуванням стажу алкогольної залежності, загального стану здоров’я і віку хворого, результатів зібраного анамнезу та інших особливостей клінічного
  5. випадку.
  6. Гарантована анонімність і відсутність постановки на облік.
  7. Надання безкоштовних додаткових консультацій, які стосуються подальшої реабілітації та надання психологічної допомоги.
  8. Трансфер хворого в центр при необхідності.


  Грамотне виведення з запою – перший, але важливий крок на шляху до зцілення від алкогольної залежності і повернення до повноцінного, тверезою, здорового життя.

  Наші сертифікати

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Завантаження ...
  Інші статті по темі
  Реабілітаційний центр в Лубнах
  Реабілітаційний центр «Сім доріг» – допоможе вам або вашим близьким людям, які зіткнулися з проблемою алкогольної або наркотичної залежності, в найкоротші терміни позбутися небезпечної хвороби, звести ризики можливих рецидивів до...
  Читати
  Лікування наркоманії в Лубнах
  Коли в дім приходить така біда, як наркотична залежність, сім’я впадає у відчай, не знаючи куди звернутися за допомогою і що робити для порятунку близької людини. Ефективне лікування наркоманії в...
  Читати
  Лікування наркоманії в центрі ініціативи одужання Лубни
  Лікування від наркотиків в Лубнах, терапію алкогольної залежності з наданням професійної медичної та психологічної допомоги тепер можна пройти в реабілітаційному центрі «Сім доріг». Безперечними перевагами даного лікувального закладу є суворе...
  Читати
  Лікування алкоголізму в Лубнах
  Пройти комплексне лікування алкоголізму в Лубнах з подальшою допомогою в соціальній адаптації з наданням терапевтичного супроводу пропонує місцева філія відомого реабілітаційного центру «Сім доріг». Зміст: Комплексний підхід до терапії алкоголізму....
  Читати
  Розрахувати вартість Приховати