Лікування від наркотиків і алкоголю в центр ініціативи одужання Сім доріг

Центр психосоціальної реабілітації «Сім доріг» був заснований в 2005 році і вже більше 10 років займається лікуванням і реабілітацією людей, які перебувають в залежності від наркотиків чи алкоголю, допомагаючи почати нове життя і залишатися.

 Психотерапевтична корекція поведінки з установкою на заперечення наркотиків, алкоголю, інших факторів залежності (групові та індивідуальні заняття) Результатом лікування в центрі психосоціальної реабілітації та ресоціалізації стає сформована повноцінна особистість, яка прагне до всебічного розвитку і самореалізації. Центр психосоціальної реабілітації «Сім доріг» надає широкий спектр послуг з лікування наркоманії, лікування алкоголізму і ігроманії.

Реабілітація для залежних людей – це процес повернення людині його позитивних рис характеру і нормальних здібностей для життєдіяльності, які були втрачені в результаті прийому наркотиків, алкоголю.

лечение наркомании и алкоголизма в Полтаве

В процесі психосоціальної реабілітації для посилення волі застосовуються різні підходи до формування мотивації одужання і повернення до нормального життя, надаються знань про захворювання залежно та способах її подолання, відновлюється емоційне сприйняття своєї особистості і навколишнього світу. До ресурсів найближчого оточення відносяться також воля, знання і емоції. Для того, щоб допомогти хворому, члени сім’ї та друзі повинні розуміти проблеми захворювання, усвідомлювати способи його подолання, активно допомагати, а найголовніше – не втрачати віри і надії в результат. До ресурсів спільноти відносяться допомагаючі фахівці та служби. Відновлюючи особистість людини в своїх очах і його ставлення до життя, можна отримати колосальні результати. Реабілітація залежної людини повертає йому тверезий погляд на те, що відбувається і дає основу для щасливого тверезого життя. Під час реабілітації найголовніше – це повернути надію на те, що в його житті не все втрачено, що можна все виправити, що б з ним не сталося у вживанні.

Він це накоїв і він це може виправити. Крок за кроком до людини повертається його фізичне здоровий стан тіла, так і духовні принципи, і приходить розуміння того, що можна отримувати прекрасні результати не використовуючи речовини змінюють свідомість і жити щасливою наповненим життям! Реабілітація дуже допомагає залежній людині на будь-якій стадії хвороби повернутися до соціально прийнятного способу життя і стати повноцінним членом суспільства. Якщо ви хочете врятувати свою близьку людину, дитину, родича або знайомого, зверніться до наших фахівців, від них ви отримаєте всю необхідну інформацію про реабілітацію та як вона проходить. Ми знаходимося в м. Полтава та Кременчуці маємо багаторічний досвід психосоціальної реабілітації залежних людей. Наша статистика одужання, а це 30% з числа реабілітованих залежних, говорить про достатню ефективність методики лікування.

Де і як проходить програма реабілітації?

Центр психосоціальної реабілітації є стаціонарна установа і бере на реабілітацію людей з проблемами залежності на умовах

лечение наркомании и алкоголизма в Полтаве

стаціонару і за власним бажанням. Для цього на першому етапі потрібно детоксикація, а на другому – реабілітація при безпосередній роботі психологів, соціальних працівників, консультантів з числа вилікованих наркоманів. Створюється соціальне оточення, яке буде забезпечувати хворому всю можливу підтримку немедикаментозними і психологічними методами. Хлопці проходять тривалу реабілітацію, так як щоб відновити людині втрачене здоров’я, життєві цінності і здібності, потрібен час. Клієнти нашого центру на протязі всієї програми реабілітації знаходяться і проживають в центрі.

В період реабілітації важливо, щоб людина цілодобово перебував під наглядом досвідчених терапевтів, так як можуть з’являтися різні труднощі пов’язані з емоційним стан клієнтом реабілітації, тому за ним встановлюється 24-х годинний догляд і турбота, щоб людина швидше адаптувався. Для залежної людини життя з психоактивними речовинами нестерпна, а без них він її просто не уявляє або взагалі не вміє жити. У цьому полягає основна пастка проблеми залежності, і ніякої лікар цього не зможе йому пояснити крім такого ж залежного, який вже навчився жити тверезо і не вживає наркотики протягом декількох років, плюс до цього допомогу кваліфікованих психологів.

Все це разом має незрівнянну терапевтичну ціннісність і дуже велику результативність. Тому в нашому центрі ми спираємося на досвід таких же залежних людей і допомогу фахівців. Ми не вважаємо ефективним примусові заходи, але в той же час людину теж потрібно підштовхнути на шлях одужання. Тому робота нашого центру практикує роботу з пацієнтами за власним бажанням, але так само і з пацієнтами, на запереченні, тут і важлива мотивація. Наші будинки розташовані не далеко від міст Полтава та Кременчук.

Ми працюємо за комплексною програмою психосоціальної реабілітації для хімічно і нехіммческі залежних людей

Колись це була програма, створена в США ще в 1930-і роки і швидко розповсюдилася в інших країнах. У Росії вона успішно застосовується більше двадцяти років. Ця программа зараз – це більшою мірою ідеологія, на лечение наркомании и алкоголизма в Полтавеякої побудовані інші програми, послідовний шлях від визнання нездатності людини самостійно впоратися із залежністю до прийняття допомоги і усвідомленого початку змін в житті. 

Терапевтичні спільноти

Реабілітація – проходить ефективніше при находженні їх в терапевтичне співтовариство, де хворі з діагнозом залежності спільно готуються до життя без наркотиків і алкоголю в зовнішньому світі. Життя в такому співтоваристві, підпорядковане загальному розпорядку, і рухома загальними морально-етичними цінностями, запускає несвідомий процес адаптивного пристосування. Старі цінності трансформуються і набувають здоровий глузд. Це модель соціуму, на якій хворий може відновити і відпрацювати втрачені навички, спертися у вирішенні своїх проблем. Реабілітація – це шлях до звільнення від залежності, і вся світова медицина визнала той факт, що лікування наркоманії не має сенсу без реабілітації та соціальної адаптації.

Групи для родичів:

Якщо у наркозалежного є сім’я, вона зазвичай є співзалежною. Це проявляється спочатку в запереченні самої проблеми, а потім в бажанні вирішити її в стінах будинку, різними методами. Скандали, погрози, заборони, придумана наспіх система заохочень і покарань зазвичай обертається посиленням наркозалежності і важкими наслідками як для психіки хворого, так і для сім’ї в цілому. Замість того, щоб зміцнити, родинні зв’язки слабшають, а іноді і зовсім перериваються. Реабілітація обов’язково повинна включати роботу з батьками: надання їм психологічної допомоги, проведення просвітницьких заходів у вигляді лекцій, групової роботи.

Етап ресоціалізації

Для того щоб людина зберегла і навчилась використовувати на практиці ті навички, які дала йому реабілітаційна програма, вкрай необхідно проходження курсу ресоціалізації. Цей курс розрахований на вироблення навичок боротьби з залежністю в автономному режимі під контролем співробітників центру. Після проходження етапу реабілітації в стаціонарному центрі настає етап соціальної адаптації, один з найцікавіших і складних періодів. Людина плавно переходить в агресивне середовище нормального соціуму, де він починає пробувати жити нормальним життям. Ресоціалізація – повторна адаптація в суспільстві клієнта реабілітаційного центру. В якомусь сенсі – це другий шанс побудувати своє життя правильно. Протягом півроку людина живе в умовах відкритого стаціонару, де крім обов’язкових занять, клієнт вчиться правильно поводитися в суспільстві. Під наглядом фахівців він самостійно вирішує особисті проблеми, спілкується з членами сім’ї і оточуючими людьми, приймає рішення про майбутню професію і подальшого життя в цілому. Реабілітація наркозалежних та ресоціалізація – два нерозривні і взаємодоповнюючих процесу. Так, наркологічна допомога професіоналів дозволяє значно знизити ризик зриву і зробити ремісію більш тривалою.

Наші сертифікати

Розрахувати вартість Приховати