Лікування від наркотичної залежності в Стрию сучасними методиками

Пройти ефективне, комплексне лікування наркоманії в Стрию пропонують співробітники центру психосоціальної реабілітації «Семь дорог» Це спеціалізований заклад протягом 10 з гаком років успішно бореться з наркотичною залежністю, допомагаючи людям, що потрапили в біду, повернутися до повноцінного і здорового життя, без наркотиків.

Лікування наркоманії психологічними методами

Етапи лікувального курсу

Лікування наркотичної залежності — це комплексна програма, в яку входять і медикаментозні, і психотерапевтичні методи. Реабілітація наркозалежних проходить поетапно і включає в себе:

 1. Надання першої медичної допомоги. Стан болісної ломки знайомий кожному наркоману. У цей час людина не контролює свої дії, а всі її думки спрямовані лише на одне —де і як добути чергову дозу наркотику. Купірувати абстинентний синдром допомагає детоксикація. У більшості випадків процедура проводиться на дому. Використовуючи фізрозчин, імуномодулятори, сорбенти, вітамінні комплекси, розчин глюкози, лікар-нарколог очищає організм хворого від психоактивних речовин та їх метаболітів, тимчасово усуває тягу до наркотиків. При необхідності призначає додаткові медикаменти, дає рекомендації, що стосуються харчування і подальшого лікування.

 2. Роботу з мотиваціями. Перша психологічна допомога надається відразу після того, як хворий позбавляється від болісної хімічної залежності. Фахівці проводять з ним бесіди, допомагаючи усвідомити руйнівну дію наркотиків на його життя, необхідність комплексного лікування. Більш ніж в 90% клінічних випадків метод інтервенції дає позитивні результати, і пацієнт добровільно погоджується на проходження повного курсу реабілітації в стаціонарі.

 3. Комплексну діагностику. Повноцінне обстеження дозволяє не тільки визначити стаж залежності і які саме наркотики приймає пацієнт, але і виявити наявність супутніх захворювань, можливу психологічну схильність. На підставі результатів діагностики складається індивідуальна програма реабілітаційного курсу з урахуванням фізичного стану і психотипу наркозалежного.

 4. Фізичне відновлення. Наркотики руйнують організм, порушують роботу всіх органів і систем. Тому обов’язково проводиться курс відновлювальної терапії. Програма включає в себе медикаментозне лікування, фізіотерапію, дієту, вітамінотерапію, фізичні навантаження. Також проводиться лікування патологій, які розвинулися на тлі наркотичної залежності.

 5. Психологічну реабілітацію — найважливіший, тривалий і відповідальний етап лікування. Фахівці працюють над виявленням та усуненням чинників, що спровокували виникнення наркоманії. Крім занять в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків» і індивідуального психоаналізу застосовуються елементи арт-та трудотерапії, проводиться сімейний системний психоаналіз. Хороші результати дають сеанси гештальт і когнітивно-поведінкової терапії. В результаті пацієнт позбавляється від психологічної залежності, знаходить смак і навички тверезого життя.

 6. Ресоціалізацію — на завершальному етапі вже після виписки з єдиного центру випускнику надається допомога у швидкій і комфортній соціальній адаптації. Людині допомагають отримати освіту або змінити професію, влаштуватися на гідну роботу, вирішити сімейні проблеми.

Робота з мотиваціями

Така комплексна програма лікування наркоманії дозволяє не тільки досягти стабільної ремісії, звівши ризики можливого рецидиву до мінімальних показників, але і значно підвищити якість життя колишнього наркомана.

Додаткові послуги

Реабілітаційний центр в Стрию «Семь дорог» пропонує пацієнтам і інші додаткові види послуг:

 • надання індивідуальних консультацій в телефонному режимі;

 • можливість надання наркологічної допомоги вдома;

 • допомога родичам наркозалежного пацієнта;

 • трансфер хворого в центр;

 • примусове лікування наркотичної залежності шляхом проведення мотивуючих бесід;

 • терапевтичний супровід випускників.

Наркоманія — захворювання хоч і небезпечне, але цілком виліковне. Головне – діяти швидко і звертатися за допомогою до професіоналів.

Наші сертифікати

Розрахувати вартість Приховати