Лікування наркоманії в Львові, центр лікування наркоманії, вартість, умови, відгуки

Наркоманія є психосоматичним захворюванням, що протікає у хронічній формі та виникає в результаті вживання хімічних речовин, що сприяють зміні свідомості. На початкових стадіях наркотичної залежності вражається центральна нервова система і психіка пацієнта, а при подальшому прогресуванні патологічного процесу хвороба веде до порушення функціонування всього організму та деградації особистості.

Ефективне лікування наркоманії у Львові, пропоноване місцевим відділенням реабілітаційного центру «Сім доріг», носить комплексний і систематичний характер. Для досягнення стабільних позитивних результатів важливе значення має залучення у терапевтичний процес пацієнта і його ближнього оточення.

Принципи лікування наркозалежності

Програма лікування і реабілітації при наркоманії включає в себе медикаментозну допомогу та психотерапевтичні методи, а також різні заходи, спрямовані на духовне зростання, особистісний розвиток і соціалізацію наркозалежних пацієнтів. Найкращим чином зарекомендував себе терапевтичний курс, заснований на принципах відомої в усьому світі програми «12 кроків», доповненої іншими психотерапевтичними методиками, підібраними за індивідуальною схемою.

Фото центру психо-соціальної реабілітації “Сім доріг”

Ефективне лікування наркоманії у ЛьвовіМісцеве відділення реабілітаційного центру «Сім доріг» Лікування наркоманії у ЛьвовіЛікування носить комплексний і систематичний характер Лікування наркоманії у ЛьвовіЛікування наркоманії у Львові "Сім доріг" Реабілітаційний центр «Сім доріг»Реабілітаційний центр «Сім доріг» Ефективне лікування наркоманії у ЛьвовіЛікування наркозалежності завжди починається з надання пацієнтові медичної допомоги Реабілітаційний центр «Сім доріг» у ЛьвовіЕфективне лікування наркоманії у Львові Місцеве відділення реабілітаційного центру «Сім доріг»Реабілітаційний центр «Сім доріг» у Львові
 

Стадії та етапи реабілітаційного курсу

Лікування наркозалежності завжди починається з надання пацієнтові медичної допомоги, купірування проявів наркотичної ломки, терапії супутніх захворювань і порушень.

Комплексна програма реабілітації включає в себе наступні ключові етапи:

  • Очищення організму і детоксикація.
  • Психологічну реабілітацію.
  • Соціальну адаптацію.

На початковому етапі проводиться програма Детокс, що очищає організм пацієнта від токсинів і залишків наркотику, нормалізує обмінні процеси та знімає болісну симптоматику абстинентного синдрому. Лікарі обстежують пацієнта, виявляють присутні у нього проблеми зі здоров’ям і займаються їх лікуванням протягом усього періоду перебування реабілітанта в клініці.

Після стабілізації фізичного стану наркозалежної людини починається стадія інтенсивної психологічної реабілітації. Досягненню відновлення психологічного здоров’я і особистих якостей пацієнта сприяють заняття в групах взаємодопомоги, методи арт-терапії та працетерапії, індивідуальна робота з психологом, Гештальт-терапія, сеанси сімейного системного психоаналізу.

Ресоціалізація допомагає підготувати реабілітанта до виходу в соціум, а також полегшити і прискорити процес його адаптації в суспільстві після виписки. Для цих цілей проводиться психологічна та соціальна робота, організовуються різні тренінги, культурні заходи, семінари, лекції. Після завершення реабілітаційного курсу випускникам надається терапевтичний супровід, допомога в отриманні освіти, пошуку способів самореалізації, працевлаштуванні.

Реабілітаційний центр «Сім доріг» приділяє питанням соціальної адаптації своїх підопічних велику увагу, оскільки від цього етапу багато в чому залежить тривалість ремісії і зниження ймовірності рецидиву наркозалежності. Крім соціальної підтримки випускники, а також їх родичі, можуть розраховувати на професійну психологічну допомогу.

Дізнатися про додаткові послуги, спрямованих на подолання наркотичної залежності, вартості лікування, а також отримати безкоштовну професійну консультацію від профільних фахівців, можна зателефонувавши за контактним номером телефону відділення центру або заповнивши форму зворотного зв’язку на офіційному сайті. Клініка працює цілодобово, без перерв, свят і вихідних днів.

Наші сертифікати

Розрахувати вартість Приховати