fbpx

Пройти ефективне, комплексне лікування наркоманії в Стрию пропонують співробітники центру психосоціальної реабілітації «Семь дорог» Це спеціалізований заклад протягом 10 з гаком років успішно бореться з наркотичною залежністю, допомагаючи людям, що потрапили в біду, повернутися до повноцінного і здорового життя, без наркотиків.

Лікування наркоманії психологічними методами

Етапи лікувального курсу

Лікування наркотичної залежності — це комплексна програма, в яку входять і медикаментозні, і психотерапевтичні методи. Реабілітація наркозалежних проходить поетапно і включає в себе:

 1. Надання першої медичної допомоги. Стан болісної ломки знайомий кожному наркоману. У цей час людина не контролює свої дії, а всі її думки спрямовані лише на одне —де і як добути чергову дозу наркотику. Купірувати абстинентний синдром допомагає детоксикація. У більшості випадків процедура проводиться на дому. Використовуючи фізрозчин, імуномодулятори, сорбенти, вітамінні комплекси, розчин глюкози, лікар-нарколог очищає організм хворого від психоактивних речовин та їх метаболітів, тимчасово усуває тягу до наркотиків. При необхідності призначає додаткові медикаменти, дає рекомендації, що стосуються харчування і подальшого лікування.

 2. Роботу з мотиваціями. Перша психологічна допомога надається відразу після того, як хворий позбавляється від болісної хімічної залежності. Фахівці проводять з ним бесіди, допомагаючи усвідомити руйнівну дію наркотиків на його життя, необхідність комплексного лікування. Більш ніж в 90% клінічних випадків метод інтервенції дає позитивні результати, і пацієнт добровільно погоджується на проходження повного курсу реабілітації в стаціонарі.

 3. Комплексну діагностику. Повноцінне обстеження дозволяє не тільки визначити стаж залежності і які саме наркотики приймає пацієнт, але і виявити наявність супутніх захворювань, можливу психологічну схильність. На підставі результатів діагностики складається індивідуальна програма реабілітаційного курсу з урахуванням фізичного стану і психотипу наркозалежного.

 4. Фізичне відновлення. Наркотики руйнують організм, порушують роботу всіх органів і систем. Тому обов'язково проводиться курс відновлювальної терапії. Програма включає в себе медикаментозне лікування, фізіотерапію, дієту, вітамінотерапію, фізичні навантаження. Також проводиться лікування патологій, які розвинулися на тлі наркотичної залежності.

 5. Психологічну реабілітацію — найважливіший, тривалий і відповідальний етап лікування. Фахівці працюють над виявленням та усуненням чинників, що спровокували виникнення наркоманії. Крім занять в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків» і індивідуального психоаналізу застосовуються елементи арт-та трудотерапії, проводиться сімейний системний психоаналіз. Хороші результати дають сеанси гештальт і когнітивно-поведінкової терапії. В результаті пацієнт позбавляється від психологічної залежності, знаходить смак і навички тверезого життя.

 6. Ресоціалізацію — на завершальному етапі вже після виписки з єдиного центру випускнику надається допомога у швидкій і комфортній соціальній адаптації. Людині допомагають отримати освіту або змінити професію, влаштуватися на гідну роботу, вирішити сімейні проблеми.

Робота з мотиваціями

Така комплексна програма лікування наркоманії дозволяє не тільки досягти стабільної ремісії, звівши ризики можливого рецидиву до мінімальних показників, але і значно підвищити якість життя колишнього наркомана.

Додаткові послуги

Реабілітаційний центр в Стрию «Семь дорог» пропонує пацієнтам і інші додаткові види послуг:

 • надання індивідуальних консультацій в телефонному режимі;

 • можливість надання наркологічної допомоги вдома;

 • допомога родичам наркозалежного пацієнта;

 • трансфер хворого в центр;

 • примусове лікування наркотичної залежності шляхом проведення мотивуючих бесід;

 • терапевтичний супровід випускників.

Наркоманія — захворювання хоч і небезпечне, але цілком виліковне. Головне - діяти швидко і звертатися за допомогою до професіоналів.

Наші сертифікати

Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог»