Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі в Самборі

Де в Самборі можна пройти дійсно ефективне і анонімне лікування наркозалежності? Свої професійні послуги надає центр реабілітації «Семь дорог». Висококваліфіковані фахівці, використовуючи найсучасніші методи, допоможуть перемогти хворобу і стати здоровою, щасливою людиною.

Як проводиться реабілітація?

Терапія починається з надання наркозалежному першої невідкладної допомоги. Для зняття стану ломки в будь-який час доби можна запросити лікаря-нарколога на будинок. Досвідчений фахівець проведе первинну діагностику і екстрену детоксикацію організму. Крапельниці або ін’єкції зі спеціальними індивідуально підібраними препаратами допоможуть швидко очистити організм від залишків наркотичних речовин, зняти ознаки гострого абстинентного синдрому, нормалізувати стан хворого на фізичному рівні і в психоемоційному плані.

Робота з пацієнтами в групі

Однак детоксикація — це лише перший етап на шляху до лікування. Хімічна залежність пригнічується на час, а підсвідома тяга до психоактивних речовин залишається, відповідно, рецидив захворювання – лише питання часу. Комплексне ж лікування захворювання проводиться в стаціонарі. Адже в реабілітаційному центрі є все необхідне обладнання, медикаменти, лікарі, які можуть в будь-який момент надати грамотну допомогу.

Але найголовніше — госпіталізація захищає хворого від спокус зовнішнього світу і згубного впливу асоціального оточення, занурює в здорове середовище, виключає ризики вживання психоактивних речовин в період реабілітації. Зміна обстановки, режим, правильне харчування, насичений графік відволікають людину від думок про наркотики, сприяють її прискореному відновленню.

В першу чергу пацієнтам надається медична допомога. Детоксикація в стаціонарних умовах передбачає дотримання дієтичного харчування, приймання сорбентних засобів і імуномодуляторів, вітамінотерапію, фізичні навантаження, фізіотерапевтичні процедури. При необхідності призначається лікування супутніх наркозалежності захворювань, їх наслідків та ускладнень.

Наступний етап — психокорекція. У цей період фахівці працюють над усуненням причин, що спровокували розвиток залежності. Програма складається з комплексу ефективних апробованих методик:

  • індивідуального психоаналізу;

  • колективної роботи по Міннесотській програмі «12 кроків»;

  • арт-лікування;

  • сімейної психокорекції;

  • працелікування;

  • когнітивно-поведінкової терапії;

  • Гештальт-терапії.

Результатом грамотної реабілітації є усунення наркотичної залежності на рівні психіки. У людини з’являються нові завдання, захоплення, знайомства. Він знаходить навички тверезого життя, вчиться радіти кожному дню і справлятися зі стресами без наркотиків. Психологи і психотерапевти працюють над тим, щоб пацієнти росли духовно й особистісно, ​​відновили якості особистості та міжособистісні зв’язки, втрачені за час хвороби, скоригували свою модель поведінки.

Величезну роль в лікуванні наркоманії і профілактиці її рецидивів грають відносини з рідними і близькими. Тому в терапевтичний курс входить також лікування співзалежності, надання індивідуальних консультацій близьким родичам реабілітанта. Реабілітація проводиться конфіденційно, в комфортних для людини, близьких до домашніх умовах.

Якщо хворий не хоче лікуватися?

Велика частина наркозалежних людей категорично відмовляється від лікування. Умовляння і закиди близьких викликають у них лише агресію і роздратування. Тому краще довірити цю задачу справжнім професіоналам, запросивши фахівців додому. Професіонали центру знають, які слова і аргументи підібрати, щоб людина вийшла зі стану заперечення і добровільно погодилася пройти повний курс реабілітації в стаціонарі. Після цього наркозалежний буде доставлений в центр для проходження курсу лікування.

Психологічний вплив

Отримати більше інформації про лікування наркоманії, вартості послуг і проживання можна, просто зателефонувавши в відділення центру психосоціальної реабілітації в Самборі «Семь дорог» або залишивши заявку на сайті. Менеджери-консультанти оперативно дадуть відповідь на всі питання.

Наші сертифікати

Розрахувати вартість Приховати