fbpx

Де в Самборі можна пройти дійсно ефективне і анонімне лікування наркозалежності? Свої професійні послуги надає центр реабілітації «Семь дорог». Висококваліфіковані фахівці, використовуючи найсучасніші методи, допоможуть перемогти хворобу і стати здоровою, щасливою людиною.

Як проводиться реабілітація?

Терапія починається з надання наркозалежному першої невідкладної допомоги. Для зняття стану ломки в будь-який час доби можна запросити лікаря-нарколога на будинок. Досвідчений фахівець проведе первинну діагностику і екстрену детоксикацію організму. Крапельниці або ін'єкції зі спеціальними індивідуально підібраними препаратами допоможуть швидко очистити організм від залишків наркотичних речовин, зняти ознаки гострого абстинентного синдрому, нормалізувати стан хворого на фізичному рівні і в психоемоційному плані.

Робота з пацієнтами в групі

Однак детоксикація — це лише перший етап на шляху до лікування. Хімічна залежність пригнічується на час, а підсвідома тяга до психоактивних речовин залишається, відповідно, рецидив захворювання - лише питання часу. Комплексне ж лікування захворювання проводиться в стаціонарі. Адже в реабілітаційному центрі є все необхідне обладнання, медикаменти, лікарі, які можуть в будь-який момент надати грамотну допомогу.

Але найголовніше — госпіталізація захищає хворого від спокус зовнішнього світу і згубного впливу асоціального оточення, занурює в здорове середовище, виключає ризики вживання психоактивних речовин в період реабілітації. Зміна обстановки, режим, правильне харчування, насичений графік відволікають людину від думок про наркотики, сприяють її прискореному відновленню.

В першу чергу пацієнтам надається медична допомога. Детоксикація в стаціонарних умовах передбачає дотримання дієтичного харчування, приймання сорбентних засобів і імуномодуляторів, вітамінотерапію, фізичні навантаження, фізіотерапевтичні процедури. При необхідності призначається лікування супутніх наркозалежності захворювань, їх наслідків та ускладнень.

Наступний етап — психокорекція. У цей період фахівці працюють над усуненням причин, що спровокували розвиток залежності. Програма складається з комплексу ефективних апробованих методик:

  • індивідуального психоаналізу;

  • колективної роботи по Міннесотській програмі «12 кроків»;

  • арт-лікування;

  • сімейної психокорекції;

  • працелікування;

  • когнітивно-поведінкової терапії;

  • Гештальт-терапії.

Результатом грамотної реабілітації є усунення наркотичної залежності на рівні психіки. У людини з'являються нові завдання, захоплення, знайомства. Він знаходить навички тверезого життя, вчиться радіти кожному дню і справлятися зі стресами без наркотиків. Психологи і психотерапевти працюють над тим, щоб пацієнти росли духовно й особистісно, ​​відновили якості особистості та міжособистісні зв'язки, втрачені за час хвороби, скоригували свою модель поведінки.

Величезну роль в лікуванні наркоманії і профілактиці її рецидивів грають відносини з рідними і близькими. Тому в терапевтичний курс входить також лікування співзалежності, надання індивідуальних консультацій близьким родичам реабілітанта. Реабілітація проводиться конфіденційно, в комфортних для людини, близьких до домашніх умовах.

Якщо хворий не хоче лікуватися?

Велика частина наркозалежних людей категорично відмовляється від лікування. Умовляння і закиди близьких викликають у них лише агресію і роздратування. Тому краще довірити цю задачу справжнім професіоналам, запросивши фахівців додому. Професіонали центру знають, які слова і аргументи підібрати, щоб людина вийшла зі стану заперечення і добровільно погодилася пройти повний курс реабілітації в стаціонарі. Після цього наркозалежний буде доставлений в центр для проходження курсу лікування.

Психологічний вплив

Отримати більше інформації про лікування наркоманії, вартості послуг і проживання можна, просто зателефонувавши в відділення центру психосоціальної реабілітації в Самборі «Семь дорог» або залишивши заявку на сайті. Менеджери-консультанти оперативно дадуть відповідь на всі питання.

Наші сертифікати

Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог»