Лікування алкоголізму в Кременчуці

Пройти кодування, детоксикацію, повноцінне лікування алкоголізму в Кременчуці, з акцентом на психологічну реабілітацію пропонує місцеве відділення клініки «Сім доріг». Звернення в цей реабілітаційний центр – перший крок на шляху до одужання, набуття тверезості і повернення до повноцінного життя.


Зміст:

 1. Медична допомога для алкозалежних.
 2. Психологічна реабілітація при алкоголізмі.
 3. Ресоціалізація.
   img 4495

Медична допомога для алкозалежних

Лікування від алкоголю завжди починається з надання людині обов’язкової медичної допомоги. Тривале вживання спиртних напоїв руйнує організм, призводить до важкої інтоксикації. Часто на цьому тлі у людини розвиваються багатоденні запої, біла гарячка, отруєння. Болісні симптоми абстинентного синдрому не дають нормально функціонувати організму і не дозволяють впоратися з залежністю, оскільки в спробах полегшити свій стан хворої знову тягнеться до чарки.

37296238 986462971526709 3315888535478730752 n

Тому спочатку фахівці центру проводять детоксикацію організму, знімають похмільний синдром, нормалізують фізичний і психічний стан пацієнта. Для цієї мети застосовуються наступні методи:

 • очищаючі крапельниці і медикаментозна терапія;
 • підшивка;
 • кодування;
 • симптоматична терапія;
 • гіпноз.

Все більшої популярності набувають біологічні методи детоксикації, що включають в себе дієтотерапію, відвідування сауни, регулярні заняття спортом і фізичні навантаження, прийом сорбентів і вітамінно-мінеральних комплексів. Такі методи дозволяють поліпшити стан алкозалежної пацієнта і навіть купірувати фізичну залежність від спиртних напоїв.

  Не знайшли те, що шукали?
  Якщо Вам потрібна термінова допомога, телефонуйте прямо зараз і наші консультанти допоможуть Вам
  Дякуємо за заявку!
  Наш менеджер зателефонує вам в найближчий час

  Алкоголізм відноситься до категорії психосоматичних захворювань, без психологічної реабілітації перераховані вище методики дають лише тимчасовий, короткостроковий результат. Після яких пацієнт може знову піти в черговий запій.

  Психологічна реабілітація при алкоголізмі

  Застосування ефективних психотерапевтичних методик – найбільш результативне лікування від алкоголізму. Основою лікувального курсу є програма «12 кроків», що дозволяє алкозалежних людині усвідомити свою проблему, обмінятися досвідом, отримати необхідну підтримку і пройти повний шлях до одужання. Дана методика сприяє духовному і особистісному зростанню, переоцінці цінностей і життєвих пріоритетів, що важливо для остаточної перемоги над алкогольною залежністю.

  Також лікування від алкоголю в клініці включає в себе елементи додаткових методик:

  1. Індивідуальні заняття з психологом і психотерапевтом.
  2. Арт-терапія (заняття творчістю).
  3. Сеанси сімейного системного психоаналізу.
  4. Гештальт-терапія.
  5. Колективні заняття в терапевтичних спільнотах.
  6. Трудотерапія.

  В результаті людина позбавляється від психологічної тяги до алкоголю, у нього з’являються інші інтереси і цілі. Фахівці допомагають розібратися в причинах, які спровокували розвиток алкоголізму, підібрати інструменти для усунення цих несприятливих факторів.

  Кременчук – промислове містечко, де ситуація з алкоголізмом складається складно. У цьому місті, за статистичними даними, проживає близько 20-25% від усіх алкоголіків полтавської області. Відсутність наркодиспансеру та інших профільних установ, дефіцит кваліфікованих фахівців-наркологів та психологів ще більше посилює проблему.

  Ресоціалізація

  Ресоціалізація необхідна для профілактики рецидивів алкоголізму, закріплення і застосування на практиці навичок, отриманих в ході реабілітаційного курсу. Під контролем фахівців людина поступово повертається у звичне для себе середовище спілкування і починає вирішувати життєві проблеми.

  37180561 982461111926895 8378400709573345280 n

  Спочатку цей процес проходить в умовах відкритого стаціонару, коли крім основних занять реабілітант навчається навичкам правильної поведінки в суспільстві, відновлює втрачені особисті якості і міжособистісні зв’язки. Цьому багато в чому сприяють різні тренінги, майстер-класи, заняття з психологами та соціальними працівниками, зустрічі з волонтерами та випускниками центру.

  Після виписки з єдиного центру, випускник і його родичі завжди можуть звернутися до фахівців для отримання психологічних консультацій, допомоги у вирішенні питань з працевлаштуванням, у зміні професії, підвищення кваліфікації, відновленні особистих відносин. Анонімне лікування алкоголізму дозволяє уникнути розголосу захворювання, громадського осуду і полегшує процес адаптації в соціумі.

  Наші сертифікати

  Наша група у Facebook https://www.facebook.com/groups/679018922294574/?ref=share .

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Завантаження ...
  Інші статті по темі
  Реабілітаційний центр в Кременчуці
  Кременчуцький реабілітаційний центр «Сім доріг» – це спеціалізована установа, що має всі необхідні ресурси і команду кваліфікованих фахівців для успішного лікування алкоголізму, наркоманії, інших видів залежностей, з використанням довгострокових методів....
  Читати
  Лікування алкоголізму і наркоманії в Кременчуці
  При виникненні в родині такої проблеми, як алкоголізм або наркотична залежність, люди часто губляться, не знають куди звернутися за допомогою. Комплексне, анонімне лікування наркоманії в Кременчуці, а також терапія алкозалежності,...
  Читати
  Лікування наркоманії в Кременчуці
  Де можна пройти повноцінне лікування наркоманії в Кременчуці ефективно, анонімно і є? Повний спектр послуг, як вдома, так і в умовах госпіталізації, пропонує місцевим жителям, які зіткнулися з проблемою наркотичної...
  Читати
  Вивід із запою в Кременчуці
  Виведення із запою в Кременчуці – одна з найбільш затребуваних і популярних послуг для людей, які страждають на алкоголізм. Вони часто не можуть впоратися з хворобливими симптомами похмілля, що призводить...
  Читати
  Розрахувати вартість Приховати