Лікування наркоманії в Кременчуці

Де можна пройти повноцінне лікування наркоманії в Кременчуці ефективно, анонімно і є? Повний спектр послуг, як вдома, так і в умовах госпіталізації, пропонує місцевим жителям, які зіткнулися з проблемою наркотичної залежності, реабілітаційний центр «Сім доріг».

Заходи першої допомоги 


Більшість наркозалежних пацієнтів схильні до небезпечних станів: передозування, важка інтоксикація, болісні прояви абстинентного синдрому. У подібних ситуаціях потрібна екстрена медична допомога. Наслідки можуть бути важкими для хворого і для тих, хто його оточує.

img 4492

У подібних випадках незамінною стане послуга – виклик нарколога на будинок. Спеціаліст, використовуючи сучасні і безпечні препарати, крапельниці, швидко очистить організм хворого від залишків наркотику і токсинів, допоможе лікувати потенційну загрозу його життя.

Також можливе проведення психологічної консультації в домашніх умовах. Наркоманія – психосоматичне захворювання, при якому більшість пацієнтів категорично заперечують наявність залежності і відмовляються від медичної допомоги.

Метод інтервенції – проведення мотивуючих бесід, ефективний спосіб лікування наркоманії, що дозволяє хворому визнати свою хворобу і добровільно погодитися на госпіталізацію. На думку фахівців, усвідомлення залежності і необхідності лікування – це перший крок на шляху до одужання.

img 4528

Промислове місто Кременчук хоч і має власний наркодиспансер, вважається одним з найбільш проблемних зон полтавської області з наркотичної залежності. Особливо турбує той факт, що згідно зі статистикою, з кожним роком наркоманія в Кременчуці «молодшає», отримуючи широко поширення серед підлітків і молоді.

  Не знайшли те, що шукали?
  Якщо Вам потрібна термінова допомога, телефонуйте прямо зараз і наші консультанти допоможуть Вам
  Дякуємо за заявку!
  Наш менеджер зателефонує вам в найближчий час


  Реабілітація наркозалежних в центрі


  Лікування від наркотиків фахівці центру пропонують проводити в умовах стаціонару. Тільки в цьому випадку можна не сумніватися, що пацієнт не зірветься і не повернеться до вживання наркотиків. Здорове терапевтичне співтовариство, цілодобова допомога медиків і психологів, дієта і проживання в комфортабельних номерах роблять благотворний вплив на фізичне і на психоемоційний стан хворого, сприяючи якнайшвидшому відновленню.
  Перебування в клініці дозволяє провести комплексну діагностику та розробити оптимальний, ефективний для конкретного клінічного випадку терапевтичний курс. Вітамінотерапія, спортивні заняття, правильно збалансоване харчування, режим дня, насичений, пізнавальний дозвілля грають важливу роль у відновленні здоров’я і нервової системи реабілітанта.

  akty7777
  Для подолання наркотичної залежності і усунення її причин, застосовуються психотерапевтичні методики:

  1.  Заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків».
  2. Індивідуальна робота з психологом і психотерапевтом.
  3. Гештальт-терапія.
  4. Сімейний системний психоаналіз.
  5. Арт-терапія.
  6. Трудотерапія.


  Важливий для досягнення стабільної ремісії і довгострокових позитивних результатів особистісний і духовне зростання пацієнтів. Для цих цілей проводяться різні тренінги, лекції, культурні заходи, зустрічі з цікавими, успішними людьми, яким вдалося подолати наркозалежність і в корені змінити своє життя.

  Анонімне лікування наркоманії гарантує захист від розголосу, громадського осуду і можливих проблем в майбутньому, полегшуючи процес адаптації колишніх наркозалежних в суспільстві.


  Як проходить соціальна адаптація?


  Соціальна адаптація спрямована не тільки на профілактику рецидивів і надання психологічної допомоги реабілітантами. Співробітники піклуються про долю своїх підопічних і прагнуть підвищити якість їхнього життя.

  35629290 957377187768621 8557713717280636928 n

  Спочатку процес ресоціалізації проходить в умовах відкритого стаціонару. Реабілітанти продовжують відвідувати заняття в групах взаємодопомоги та інші заходи, при цьому навчаються правильній поведінці в соціумі, працюють з волонтерами та соціальними працівниками, що допомагають їм визначитися з подальшими життєвими цілями і родом діяльності.

  Випускники можуть розраховувати на сприяння у зміні професії чи отриманні освіти, влаштуванні на хорошу роботу і рішення інших проблем, що виникають при поверненні з клініки в звичну соціальне середовище.

  Наші сертифікати

  Наша група у Facebook https://www.facebook.com/groups/679018922294574/?ref=share .

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Завантаження ...
  Інші статті по темі
  Лікування алкоголізму в Кременчуці
  Пройти кодування, детоксикацію, повноцінне лікування алкоголізму в Кременчуці, з акцентом на психологічну реабілітацію пропонує місцеве відділення клініки «Сім доріг». Звернення в цей реабілітаційний центр – перший крок на шляху до...
  Читати
  Реабілітаційний центр в Кременчуці
  Кременчуцький реабілітаційний центр «Сім доріг» – це спеціалізована установа, що має всі необхідні ресурси і команду кваліфікованих фахівців для успішного лікування алкоголізму, наркоманії, інших видів залежностей, з використанням довгострокових методів....
  Читати
  Лікування алкоголізму і наркоманії в Кременчуці
  При виникненні в родині такої проблеми, як алкоголізм або наркотична залежність, люди часто губляться, не знають куди звернутися за допомогою. Комплексне, анонімне лікування наркоманії в Кременчуці, а також терапія алкозалежності,...
  Читати
  Вивід із запою в Кременчуці
  Виведення із запою в Кременчуці – одна з найбільш затребуваних і популярних послуг для людей, які страждають на алкоголізм. Вони часто не можуть впоратися з хворобливими симптомами похмілля, що призводить...
  Читати
  Розрахувати вартість Приховати