Вивід із запою в Кременчуці

Виведення із запою в Кременчуці – одна з найбільш затребуваних і популярних послуг для людей, які страждають на алкоголізм. Вони часто не можуть впоратися з хворобливими симптомами похмілля, що призводить до розвитку запою, купірувати який своїми силами просто неможливо. Швидку і кваліфіковану допомогу в домашніх умовах готовий надати пацієнтам реабілітаційний центр «Сім доріг».


Зміст:

 1. Що таке запій і як з ним боротися.
 2. Стаціонарне виведення з запою.
 3. Як отримати допомогу.

Що таке запій і як з ним боротися?

Запій є небезпечний стан, спровоковане сильної і тривалої інтоксикацією організму етиловим спиртом. Якщо людина регулярно вживає спиртні напої на протязі 5 і більше діб, високо зростають ризики інфарктів, інсультів, ураження печінки, головного мозку і ниркового апарату.

img 4529

В таких ситуаціях не варто зволікати і намагатися лікувати запій народними засобами. Необхідно якомога швидше звернутися за допомогою до фахівців, скориставшись послугою виклик лікаря-нарколога на будинок.

Кваліфікований фахівець приїде в найкоротші терміни, маючи при собі все необхідне для надання екстреної допомоги. Після огляду хворого проводиться ряд заходів, спрямованих на очищення організму і відновлення його нормального функціонування.

Для цих цілей використовуються медикаментозні препарати, крапельниці, внутрішньом’язові і внутрішньовенні ін’єкції. Всі лікарські засоби, а також їх дозування визначаються наркологом в індивідуальному порядку, з урахуванням всіх особливостей клінічного випадку і присутньої симптоматики.

img 4533

Після надання першої допомоги пацієнту надаються консультації, що стосуються подальшого лікування, прописуються вітамінно-мінеральні комплекси, сорбенти, седативні, снодійні, серцево-судинні та протисудомні медикаменти. Важливо розуміти, що виведення з запою хоч і полегшує стан пацієнта, але є лише одним з короткострокових методів лікування алкогольної залежності

  Не знайшли те, що шукали?
  Якщо Вам потрібна термінова допомога, телефонуйте прямо зараз і наші консультанти допоможуть Вам
  Дякуємо за заявку!
  Наш менеджер зателефонує вам в найближчий час

  Навіть для повного очищення організму буде потрібна комплексна детоксикація, із застосуванням плазмозамінних розчинів, антидепресантів, сольових розчинів, що сприяють нормалізації кислотно-лужного балансу. Також часто застосовується препарати, що підтримують серцево-судинну систему, стабілізуючі показники артеріального тиску для усунення та попередження можливих ускладнень, що розвиваються на тлі алкоголізму.

  Кременчук – невелике місто за чисельністю населення. Однак послуга – виведення з запою тут найбільш затребувана. Дефіцит кваліфікованих фахівців, що надають професійну допомогу на дому і повноцінне лікування алкоголізму, провокує розвиток запоїв серед місцевих жителів.

  Стаціонарне виведення з запою

  Більшість пацієнтів віддає перевагу послугу – виведення з запою на дому, як більш комфортному, швидкому варіанту вирішення проблеми. У деяких випадках необхідна госпіталізація хворого. Стаціонарне виведення з запою проводиться при наявності клінічних показань:

  •  патології серцево-судинної системи;
  •  вікова категорія пацієнта старше 60 років;
  •  затяжний, багатоденний забій;
  •  присутні в анамнезі хворого інфаркт або інсульт;
  •  психічні розлади.


  Лікування в умовах госпіталізації здійснюється анонімно, дозволяє забезпечити пацієнтові цілодобове спостереження фахівців і надання екстреної допомоги при різкому погіршенні стану його здоров’я. Спочатку фахівці проводять комплексну діагностику, після цього ставлять пацієнтові крапельниці з сольовим розчином, що сприяють виведенню етилового спирту і продуктів його розпаду, а також благотворно впливають на ниркові і печінкові функції.

  img 9757
  Після детоксикації проводяться заходи і процедури, спрямовані на нормалізацію сну, купірування депресивного стану, корекцію обмінних порушень, зміцненню імунної системи, ослабленої вплив спиртних напоїв. Після цього процес виведення з запою можна вважати завершеним.

  Як отримати допомогу?

  Реабілітаційний центр «Сім доріг» працює в цілодобовому режимі, проводячи виведення з запою як вдома, так і в умовах госпіталізації. Щоб запросити фахівця або домовитись про трансфер хворого в клініку, достатньо зателефонувати за контактним номером телефону або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті лікувального закладу.

  Анонімність, доступна вартість та індивідуальний підхід – гарантовані кожному пацієнтові.

  Наші сертифікати

  Наша група у Facebook https://www.facebook.com/groups/679018922294574/?ref=share .

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Завантаження ...
  Інші статті по темі
  Лікування алкоголізму в Кременчуці
  Пройти кодування, детоксикацію, повноцінне лікування алкоголізму в Кременчуці, з акцентом на психологічну реабілітацію пропонує місцеве відділення клініки «Сім доріг». Звернення в цей реабілітаційний центр – перший крок на шляху до...
  Читати
  Реабілітаційний центр в Кременчуці
  Кременчуцький реабілітаційний центр «Сім доріг» – це спеціалізована установа, що має всі необхідні ресурси і команду кваліфікованих фахівців для успішного лікування алкоголізму, наркоманії, інших видів залежностей, з використанням довгострокових методів....
  Читати
  Лікування алкоголізму і наркоманії в Кременчуці
  При виникненні в родині такої проблеми, як алкоголізм або наркотична залежність, люди часто губляться, не знають куди звернутися за допомогою. Комплексне, анонімне лікування наркоманії в Кременчуці, а також терапія алкозалежності,...
  Читати
  Лікування наркоманії в Кременчуці
  Де можна пройти повноцінне лікування наркоманії в Кременчуці ефективно, анонімно і є? Повний спектр послуг, як вдома, так і в умовах госпіталізації, пропонує місцевим жителям, які зіткнулися з проблемою наркотичної...
  Читати
  Розрахувати вартість Приховати