Кременчуцький реабілітаційний центр «Сім доріг» - це спеціалізована установа, що має всі необхідні ресурси і команду кваліфікованих фахівців для успішного лікування алкоголізму, наркоманії, інших видів залежностей, з використанням довгострокових методів. Які гарантують стабільний позитивний результат.

Зміст:

 1. Напрямки роботи центру
 2. Методи ефективного лікування і їх переваги.
 3. Додаткові послуги центру.
 4. Про досягнення і переваги центру.

bzfs4117

 

Напрямки роботи центру

Реабілітаційний центр має два основних напрямки - лікування алкоголізму і наркоманії. Пацієнтам надаються послуги по боротьбі з ігроманією, співзалежністю.

Лікування носить комплексний характер, з акцентом на психологічну реабілітацію. Фахівці проводять детоксикацію, зняття симптомів абстинентного синдрому, купируют фізіологічну залежність від хімічних допінгів.

xklc6564

Виражений позитивний ефект досягається завдяки застосуванню сучасних психотерапевтичних методик. Науково доведено, що алкоголізм і наркоманія є захворюваннями психосоматичними. Тому якщо обмежитися лише наданням медичної пошукай, як це робиться в наркологічних, то черговий рецидив неминучий.

Методи ефективного лікування і їх переваги

Центр реабілітації наркоманів і алкозалежних «Сім доріг» пропонує своїм пацієнтам комплексний курс реабілітації, в основі якого лежить програма «12 кроків». Дана методика дозволяє пацієнтові визнати наявність залежності і потребу в допомозі, поступово позбутися згубної пристрасті, змінити ставлення до життя і світосприйняття.

img 4533

Для кращих результатів застосовуються і елементи інших методів психотерапії: трудотерапія, заняття творчістю (арт-терапія), Гештальт-терапія, сеанси сімейного системного психоаналізу.

Кременчук - досить великий і багатонаселений, промислової місто полтавської області. Незважаючи на те, що в тут є власний наркодиспансер, кількість алкозалежних та наркозалежних людей, стає дедалі більше, досягаючи позначки - понад 50 осіб на 10 000 населення. Саме в Кременчуці особливо гостро стоїть проблема алкогольної і наркотичної залежності у всьому регіоні.

Додаткові послуги центру

Крім комплексного лікування в умовах госпіталізації реабілітаційний центр для наркоманів і алкозалежних пропонує наступні послуги, спрямовані на боротьбу з алкогольною та наркотичною залежністю:

 1. Можливість виклику нарколога на будинок, для проведення екстреної детоксикації.
 2. Лікування супутніх захворювань.
 3. Примусове лікування алкоголізму та наркотичної залежності методом інтервенції (мотивуючих бесід, які допомагають залежній людині усвідомити свою проблему і погодитися на госпіталізацію).
 4. Надання безкоштовних професійних консультацій в цілодобовому режимі.
 5. Лікування співзалежності та надання необхідної допомоги членам сім'ї, близькому оточенню реабілітантів.
 6. Проведення заходів, спрямованих на духовний розвиток особистісного зростання.
 7. Надання допомоги випускникам центру, надання терапевтичного супроводу, допомога в отриманні освіти, зміни професії, працевлаштуванні   

  Центр реабілітації алкоголіків проводить виведення з запою, в тому числі і в домашніх умовах, кодування за допомогою гіпнозу і індивідуально підібраних медикаментозних препаратів.

Про досягнення і переваги центру

Приватна клініка «Сім доріг» успішно працює на території України вже більше 10 років, постійно розвиваючись, вдосконалюючись і відкриваючи нові філії в обласних центрах та в містах.

img 4490

Унікальна програма реабілітації, розроблена фахівцями центру, дозволяє домагатися вражаючих, позитивних результатів навіть в найбільш складних, запущених клінічних випадках. Згодна зі статистичними даними, більше 30% реабілітантів остаточно позбавляються від свого захворювання, без зривів і рецидивів, повертаючись до тверезого життя.

Важливою перевагою є допомога фахівців центру своїм підопічним після завершення терапевтичного курсу. Після повернення додому в звичне середовище ризики рецидиву захворювання значно зростають. Щоб уникнути зриву, людині надається терапевтичний супровід і допомогу у вирішенні нагальних життєвих проблем.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
/**/