Виклик нарколога, зняття ломки, детоксикація

Наркоманія, алкоголізм – серйозні захворювання, що вимагають професійної медичної та психологічної допомоги. Свої послуги в боротьбі з патологічними залежностями пропонує центр психосоціальної реабілітації в Тернополі «Сім Доріг». У цьому приватному закладі пацієнти можуть пройти комплексне, стаціонарне лікування від алкоголю і наркотиків. Також доступна послуга виклику нарколога додому.

Коли потрібно викликати нарколога?

Запросити нарколога додому необхідно при:

 • стані наркотичної залежності;
 • передозуванні штучних допінгів;
 • важкій формі похмільного синдрому;
 • гострої інтоксикації наркотичними речовинами, спиртними напоями;
 • «Білій гарячці»;
 • запійних станах, які тривають більше 3 діб;
 • агресивному, неадекватну поведінку людини, що перебуває у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння.
Виклик нарколога в Тернополі та госпіталізація до наркологічного центру

Перераховані вище стани надзвичайно небезпечні для самих хворих і їх оточення. Спроби самостійно подолати наркотичну ломку, вивести людину із запою можуть призвести до небезпечних наслідків, аж до смерті. Тому краще звертатися за допомогою до професіоналів. Лікар приїде в будь-який зручний час і надасть грамотну допомогу, використовуючи для цих цілей ряд перевірених методик, ефективних медикаментозних препаратів.

Виклик нарколога може знадобитися і в тих випадках, коли залежна людина категорично відмовляється лікуватися або ж її стан є скрутним для транспортування до центру. Всі послуги центру, в тому числі й надання наркологічної допомоги в домашніх умовах, надаються виключно анонімно. Суворе дотримання конфіденційності гарантується кожному.

Яка наркологічна допомога надається вдома?

У домашніх умовах нарколог проводить первинну діагностику, екстрену процедуру детоксикації, підбираючи найбільш підходящі методи та препарати в індивідуальному порядку. Після того як стан хворого стабілізується, лікар надає йому та родичам розгорнуту консультацію, що стосується подальшого лікування, дає рекомендації щодо харчування, режиму, при необхідності прописує лікарські засоби.

Вдома надається і психологічна допомога. Нарколог розповідає сім’ї хворого, як правильно вести себе з ним. Проводяться бесіди з самим пацієнтом. Застосовуючи метод інтервенції, фахівець допомагає людині вийти зі стадії заперечення, сформувати здорові мотивації, добровільно погодитися на проходження лікувального курсу. Після цього пацієнт може бути відразу ж госпіталізований для проведення комплексної реабілітації в стаціонарних умовах.

Показання для госпіталізації у наркологічний центр

Показання для госпіталізації у наркологічний центр
Успішне, ефективне лікування наркоманії, алкоголізму можливо тільки в умовах закритого стаціонару. Залежну людину необхідно захистити від згубного впливу зовнішнього середовища, звичного кола спілкування, помістити в здорове суспільство, забезпечити йому цілодобове спостереження і допомога фахівців.
Крім того, в стаціонарі є більш широкий вибір методів лікування. До того ж під час виходу із запою або наркотичної ломки стан хворого може різко погіршитися, тому важливо, щоб поруч з ним знаходилися лікарі, здатні своєчасно надати допомогу.
Часто люди відмовляються від звернення в клініку або перебувають у вкрай важкому стані. У таких випадках фахівці центру надають екстрену наркологічну допомогу на дому, проводять мотивують бесіди, після чого пацієнт госпіталізується і доставляється в центр.

Переваги центру

Звернення до тернопільського центру реабілітації «Сім Доріг» має наступні переваги:

 • цілодобове надання наркологічної допомоги;
 • оперативний приїзд фахівців;
 • анонімність;
 • можливість проведення примусового лікування наркоманії та алкоголізму в домашніх умовах;
 • індивідуальний підхід і гарантоване досягнення позитивного результату.

Центр працює без перерв, свят і вихідних. Викликати спеціаліста додому, домовитися про госпіталізацію пацієнта можна по телефону або заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті.

Поширені запитання

[spoiler title=”🏡 Як проводиться процедура детоксикації вдома?”]Спочатку фахівець проводить огляд пацієнта, знайомиться з історією його хвороби. Далі підбираються оптимальні методи детоксикації. У більшості випадків для купірування наркотичної ломки, виведення з запою, зняття похмільного синдрому використовуються очищають крапельниці. Ліки та їх дозування підбираються лікарем суто індивідуально, що дозволяє гарантувати повну безпеку для хворого та позитивний ефект процедури.[/spoiler]

[spoiler title=”✅ Викликаючи лікаря-нарколога до себе додому, чи можу я бути впевнений в тому, що про мою проблему ніхто не дізнається?”]Так, оскільки анонімність є одним із ключових принципів роботи нашого центру. Конфіденційність гарантується як пацієнтам, які проходять стаціонарне лікування, так і людям, які вирішили обмежитися послугою виклику нарколога додому.[/spoiler]

[spoiler title=”🏥 Що необхідно для госпіталізації людини в наркологічний центр? “]Головна умова госпіталізації – це добровільна згода самого пацієнта. Якщо залежна людина категорично не хоче лікуватися, змінити його рішення, сформувати правильні мотивації допоможуть запрошені додому досвідчені фахівці, які використовують у своїй роботі потужні мотиваційні техніки та методики.[/spoiler]

Сертифікати та ліцензії реабілітаційного центру “Сім доріг”

Розрахувати вартість Приховати