Лікування від наркотиків в Тернопільському відділенні реабілітаційного центру «Сім доріг»

У тернопільському відділенні реабілітаційного центру «Сім Доріг» можна пройти комплексне ефективне лікування наркоманії. Кваліфіковані фахівці, працюючи з найрезультативнішим методиками, допоможуть назавжди позбутися від наркотичної залежності, повернутися в соціум. За 10 років своєї діяльності цей лікувальний заклад набув прекрасну репутацію і безліч вдячних відгуків від людей, які перемогли наркоманію.

Принципи лікування

Лікування наркоманії проводиться в умовах закритого стаціонару. Потрапляючи до центру, пацієнт занурюється в унікальне терапевтичне середовище, де отримує всіляку допомогу та підтримку від досвідчених фахівців, людей, які також борються з наркотичною залежністю, випускників, які зуміли вирватися з наркотичного полону.

Важливо, що лікування наркоманів у приватному наркоцентрі проводиться анонімно та не передбачає постановки на облік. Наркоманам та їхнім родинам гарантуються конфіденційність і захист від громадського осуду. Пройшовши реабілітаційний курс, людина повертається у суспільство, маючи всі шанси почати нове життя. Завдяки анонімності лікування вона захищена від таких проблем, як обмеження у виборі роду діяльності, складності з працевлаштуванням, отриманням прав.

Лікувальна програма носить комплексний і при цьому індивідуальний характер. Виходячи з результатів первинної діагностики, для кожного пацієнта розробляється терапевтичний курс, що включає в себе найбільш безпечні, результативні методики.

Лікування наркоманії в Тернополі: анонімне лікування, зняття ломки

Велика увага приділяється роботі з мотиваціями реабілітанта, оскільки від його залученості в лікувальний процес, бажання одужати багато в чому залежить ефективність терапії і тривалість ремісії. Цьому сприяють мотиваційні тренінги, індивідуальні бесіди з фахівцями.

Саме лікування базується на виявленні чинників, що спровокували захворювання, з подальшим їх усуненням. Такий підхід дозволяє позбутися від причин наркотичної залежності, а, отже, й від потреби в подальшому вживанні хімічних речовин.

Крім того, в центрі проводяться заходи, спрямовані на фізичне відновлення, особистісне та духовне зростання пацієнтів. Реабілітанти проходять фізіотерапевтичні процедури, займаються спортом, творчістю, відвідують лекції та тренінги, потіють у сауні, гуляють на свіжому повітрі. Багато уваги приділяється організації цікавого, захоплюючого і розвиваючого дозвілля без вживання хімічних допінгів.

Медикаментозна терапія та психокорекція

Основний акцент при лікуванні наркоманії в Тернополі робиться на психологічну реабілітацію. У першу чергу пацієнтам потрібно грамотна, ефективна медична допомога. Зняття наркотичної ломки проходить шляхом процедури детоксикації. Оптимальні методи програми Детокс підбираються індивідуальним шляхом.

Лікарі-наркологи допомагають пацієнтам очистити організм від залишків наркотичних речовин, токсинів і шлаків, купірувати симптоми гострої абстиненції, поліпшити настрій і загальний стан. Важливо, що детоксикація не тільки знімає ломку, але і дозволяє тимчасово купірувати хімічну залежність від наркотиків, а тому є обов’язковим стартом для подальшого, успішного психологічного лікування. 

Медикаментозна терапія та психокорекція

Наркологічна допомога надається і в стаціонарі, і в домашніх умовах. Другий варіант – ідеальний вихід у тих випадках, коли пацієнт відмовляється від лікування. Після надання медичної допомоги фахівці проводять з залежним людиною мотивують бесіди, спрямовані на прийняття усвідомленого, добровільного рішення про проходження реабілітації.

Переваги центру “Сім доріг”

Реабілітаційний центр «Сім Доріг» характеризується такими перевагами:

  1. Абсолютна анонімність.
  2. Штат кваліфікованих, досвідчених фахівців.
  3. Комплексне лікування наркоманії.
  4. Робота за програмою «12 кроків» і іншим перевіреним, ефективним методикам.
  5. Групи для родичів.
  6. Допомога в успішній ресоціалізації наркозалежних пацієнтів, терапевтичний супровід.

Тепер жителі Тернополя, які зіштовхнулися з проблемою вживання наркотиків, мають можливість пройти результативне лікування наркоманії, гарантовано позбутися залежності без зривів і рецидивів.

Поширені запитання

[spoiler title=”🆘 Доброго дня! Розкажіть детальніше, що входить у програму ресоціалізації?”]Програма соціальної адаптації включає в себе проведення психокорекції, тренінгів асертивності (впевненості), індивідуальних консультацій, сеансів сімейного психоаналізу. При клініці працюють центри амбулаторної підтримки, що спеціалізуються на наданні психологічної, моральної, соціальної допомоги випускникам.[/spoiler]

[spoiler title=”✅ Чи можна за допомогою психологічної реабілітації вилікувати наркоманію?”]Оскільки наркоманія є захворюванням психосоматичним, то основний акцент у лікуванні робиться саме на психологічну корекцію і роботу над мотиваціями. Однак для повного одужання також важлива грамотна наркологічна допомога, проходження курсу ресоціалізації. Тільки комплексне, поетапне лікування дає реальний шанс перемогти наркотичну залежність.[/spoiler]

[spoiler title=”💊 Як отримати допомогу, якщо близька людина приймає наркотики?”]Для отримання професійної індивідуальної консультації, повної інформації про методи лікування наркоманії, вартості послуг, виклику нарколога та психолога додому досить просто зателефонувати до центру або заповнити форму зворотного зв’язку на офіційному сайті.[/spoiler]

Сертифікати та ліцензії реабілітаційного центру “Сім доріг”

Розрахувати вартість Приховати