Реабілітаційний центр у Тернополі

Центр психосоціальної реабілітації у Тернополі «Сім Доріг» спеціалізується на лікуванні наркоманії та алкоголізму. Ця установа успішно працює протягом більш ніж 10 років, допомагаючи людям, що страждають від патологічних залежностей, повністю перемогти хворобу, почати нове та щасливе життя.

Принципи та особливості роботи центру

Своїм завданням фахівці ставлять повне подолання залежності, повернення пацієнту навичок, здібностей, особистісних рис, втрачених у результаті вживання штучних допінгів. Реабілітація носить комплексний характер і складається з:

Реабілітаційний центр у Тернополі

 1. Діагностики – включає в себе медичне обстеження, психологічні тести. Лікарі визначають фізичний і психоемоційний стан пацієнта, ступінь тяжкості захворювання, стаж хвороби, рівень мотивацій, психологічні особливості. На підставі отриманих результатів розробляється максимально ефективний лікувальний курс.
 2. Роботи з мотиваціями – потрібно практично всім залежним, котрі перебувають у стадії заперечення. Досвідчені наркологи, психологи, використовуючи метод інтервенції, допомагають людині прийняти правильне рішення про проходження курсу, сформувати стійкі мотивації до одужання.
 3. Психологічної реабілітації – це основний етап лікування. Завдання полягає у виявленні та усуненні чинників, що спровокували хвороба, здобутті нових цілей і сенсу життя. Працюючи за програмою «12 кроків», доповненої елементами арт-терапії, сімейного психоаналізу, праце-, музичної, гештальт, анімал-, когнітивно-поведінкової та театральної терапії, реабілітанти поступово долають залежність на психологічному рівні, вчаться вирішувати виникаючі життєві проблеми, не вдаючись до вживання штучних допінгів, відчувати позитивні емоції від спілкування, творчості, роботи, навчання, занять улюбленою справою.
 4. Ресоціалізації – курс, спрямований на повне відновлення комунікативних навичок, особистісних якостей, міжособистісних зв’язків пацієнтів. Реабілітанти працюють з тренерами особистісного росту, психологами, психотерапевтами, які допомагають їм визначитися з подальшими планами на життя, займаються творчістю, відвідують різні семінари, інформаційні заняття, культурні заходи, отримують базове духовне та соціальне утворення. Велика увага в цей період приділяється роботі з близьким оточенням, відновленню теплих, довірчих сімейних відносин.
На цьому соціальна реабілітація не закінчується. Протягом півроку після виписки випускники живуть в умовах відкритого стаціонару, відвідують всі заняття і заходи центру, під наглядом фахівців вирішують свої особисті проблеми, шукають роботу. На всіх етапах ресоціалізації колишнім алкоголікам і наркоманам забезпечені моральна та психологічна підтримка, соціальна допомога.
Лікування залежностей проводиться виключно анонімно без постановки на облік, що вкрай важливо для подальшої, успішної адаптації в суспільстві.

Умови проходження реабілітації

Реабілітаційний центр у Тернополі

У центрі для реабілітантів створені всі необхідні умови. Важливо, що стаціонарне лікування дозволяє захистити людину від звичного середовища та оточення, занурити його в здорове терапевтичне співтовариство. Затвердитися у правильних мотиваціях, повірити в себе пацієнтам допомагають не тільки фахівці, а й волонтери – люди, які вже змогли подолати патологічну залежність.
До послуг постояльців надаються сауна, спортзал, парк для прогулянок на свіжому повітрі, здорове харчування. У центрі панує тепла та сімейна атмосфера, яка нічим не нагадує лікарняну.

Послуги та пропозиції

Пацієнтам центру пропонуються:

 • стаціонарне лікування наркоманії та алкоголізму;
 • виклик нарколога додому, проведення детоксикації, виведення з запою, зняття ломки;
 • індивідуальні професійні консультації;
 • організація дозвілля;
 • групи для родичів, лікування співзалежності у ближнього оточення;
 • примусове лікування патологічних залежностей за допомогою методу інтервенції;
 • лікування ігроманії.

Реабілітаційний центр «Сім Доріг» у Тернополі – це реальна можливість для залежних людей почати нову сторінку, тверезого та благополучного життя.

Поширені запитання

[spoiler title=”🏥 У чому полягають переваги вашого центру?”]До наших переваг належать: анонімність, високий рівень кваліфікації фахівців, широкий спектр послуг, що надаються, комфортні умови проживання, комплексний підхід до боротьби з патологічними залежностями.[/spoiler]

[spoiler title=”✅ Що необхідно для повного зцілення від наркоманії?”]Наркотична залежність – важке захворювання, але, як показала практика, воно піддається корекції. Найголовніша умова успішного лікування – це наявність бажання у самого хворого. Важливе значення має рівень кваліфікації лікарів, залученість родичів до терапевтичного процесу, умови проживання. Для подолання наркозалежності пацієнту необхідно пройти повний курс лікування у клініці, що включає в себе детоксикацію, психологічну реабілітацію, ресоціалізацію та соціальну адаптацію.[/spoiler]

[spoiler title=”🆘 Що робити родичам, коли залежна людина відмовляється від лікування?”]Допомогти близькій людині, яка страждає від наркоманії або алкоголізму, можна тільки звернувшись до професіоналів. Досвідчені фахівці зможуть знайти вагомі аргументи, щоб переконати пацієнта в необхідності лікуватися, сформувати стійкі мотивації для повернення до тверезого життя.[/spoiler]

Сертифікати та ліцензії реабілітаційного центру “Сім доріг”

Розрахувати вартість Приховати