Медіхронал – помічник в лікуванні алкоголізму

У реабілітаційному центрі «Сім доріг» успішно практикуються як психотерапевтичні, так і медикаментозні методи лікування алкогольної залежності. Грамотно фахівці клініки застосовують препарат – Медіхронал, справедливо визнаний одним з найбільш ефективних і безпечних засобів для боротьби з алкоголізмом.


Особливості та переваги

В аптечних мережах можна знайти велику кількість препаратів, дія яких спрямована на усунення алкогольної інтоксикації і ознак, характерних для похмільного синдрому. На їх фоні лікарі виділять Медіхронал – унікальний засіб, що не має аналогів. Призначений не тільки для симптоматичної терапії, але і для комплексного лікування пацієнтів, які страждають на хронічну форму алкоголізму.

Оптимально підібраний склад препарату дозволяє впливати на цілий ряд патологічних станів, що виникають при вживанні спиртних напоїв. Основним терапевтичним ефектом є зв’язування ацетальдегіду. Він являє собою токсичний продукт обміну етанолу, при скупченні якого розвивається абстиненція і запійні стану.

Крім того, Медіхронал сприяє підвищенню функціональної активності мозкової кори, поліпшенню медіації, перешкоджаючи небажаним нейрофізіологічним і біохімічним змінам в організмі, що розвивається при хронічній формі алкогольної інтоксикації. Препарат продається в аптеках без лікарського рецепта. Однак важливо знати, як і в яких випадках застосовувати його для досягнення позитивного ефекту в лікуванні алкоголізму.

Коли рекомендується?

Медіхронал є універсальним препаратом, який можна рекомендувати до застосування в таких ситуаціях:

  Не знайшли те, що шукали?
  Якщо Вам потрібна термінова допомога, телефонуйте прямо зараз і наші консультанти допоможуть Вам
  Дякуємо за заявку!
  Наш менеджер зателефонує вам в найближчий час
  1. Профілактика абстиненції. Вживання засобу перед планованим застосуванням алкоголю дозволяє уникнути передозування спиртного, сильного сп’яніння, а також запобігти розвитку абстинентного синдрому на наступний день.
  2. Похмілля. Прийом Медіхроналу допомагає швидко і ефективно купірувати симптоми, характерні для похмільного синдрому: тремор, нудота, головний біль, психоемоційна нестабільність. Засіб стабілізує фізичний і психологічний стан пацієнта і усуває тягу до вживання чергової дози алкоголю, що провокує запій.
  3. Хронічний алкоголізм. При грамотному використанні препарат дозволяє усунути фізичну і психологічну залежність від спиртних напоїв. Від хімічної залежності хворий позбавляється протягом декількох днів завдяки ефективному зняттю абстиненції. Більш складним завданням є купірування психічної залежності і патологічного потягу до алкоголю. Одночасно Медіхронал допомагає знизити тягу до вживання спиртного.

  Приймається препарат досить просто. Спочатку вміст 2 пакетиків розлучається в половині склянки теплої води. У профілактичних цілях і для зняття похмільного синдрому ліки приймають 1 раз протягом першого дня і наступні 2-3 доби – по 1 порції.

  Якщо мова йде про хронічний алкоголізм, то засіб п’ють по 2 пакетики на добу протягом тижня. Для досягнення сприятливих результатів потрібно кілька терапевтичних курсів, що проводяться з перервами в кілька днів. Випадків передозування не зафіксовано.

  Медіхронал - помічник в лікуванні алкоголізму

  Відгуки фахівців і пацієнтів

  Медіхронал заслужив багато схвальних відгуків з боку експертів і користувачів, які страждають алкогольною залежністю. Ефективність засобу також підтверджують результати численних клінічних випробувань. Ліки дозволяють полегшити похмілля, зменшити тягу до алкоголю, знизити ступінь прояву супутніх соматичних, вегето-судинних, неврологічних ознак. Застосовується додатково при вторинній профілактиці алкозалежності.

  У центрі «Сім доріг» призначають препарат Медіхронал в грамотних дозуваннях, що підбираються лікарями індивідуально. Поєднання засобу з іншими способами лікування алкогольної залежності дозволяє домагатися швидких і виражених позитивних результатів після терапії.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Завантаження ...
  Інші статті по темі
  Центр консультування з хімічної та не хімічної залежності для молоді та їх рідних
  Кількість наркоманів зростає в усьому світі, в тому числі й в Україні. Наркоманія в Україні, на думку спеціалістів, давно набула ознак епідемії. Однак вирішенню цієї проблеми в нашій країні не...
  Читати
  Школа психології для консультантів
  Консультант – це людина, яка допомагає та підтримує клієнта на шляху до зміни життя. Цей процес триває довго і потребує як стійкості витривалості та толерантності, так і професійних знань та...
  Читати
  Школа психології для ресоціалізації
  Психологія дає можливість розбиратися у психологічному житті людей. Тому дуже велике значення психології має для будь-якої роботи, пов’язаної з людьми та їх індивідуальними особливостями. А чи можна назвати хоча б...
  Читати
  Як вийти із запою
  Запій – вживання алкоголю протягом 2 і більше днів, яке супроводжується ознаками інтоксикації організму або похмільним синдромом. Запій характерний для II і III стадії алкоголізму. На цих стадіях здатність самоконтролю,...
  Читати
  Стадії алкоголізму: особливості та наслідки
  Алкоголізм – це важке, небезпечне захворювання, що викликає фізичну та психологічну залежність. Як правило, самі алкоголіки не вважають себе хворими, не усвідомлюють проблеми. Тому допомогти їм можуть тільки близькі, звернувшись...
  Читати
  Розрахувати вартість Приховати