fbpx

У реабілітаційному центрі «Сім доріг» успішно практикуються як психотерапевтичні, так і медикаментозні методи лікування алкогольної залежності. Грамотно фахівці клініки застосовують препарат - Медіхронал, справедливо визнаний одним з найбільш ефективних і безпечних засобів для боротьби з алкоголізмом.

Особливості та переваги

В аптечних мережах можна знайти велику кількість препаратів, дія яких спрямована на усунення алкогольної інтоксикації і ознак, характерних для похмільного синдрому. На їх фоні лікарі виділять Медіхронал - унікальний засіб, що не має аналогів. Призначений не тільки для симптоматичної терапії, але і для комплексного лікування пацієнтів, які страждають на хронічну форму алкоголізму.

Оптимально підібраний склад препарату дозволяє впливати на цілий ряд патологічних станів, що виникають при вживанні спиртних напоїв. Основним терапевтичним ефектом є зв'язування ацетальдегіду. Він являє собою токсичний продукт обміну етанолу, при скупченні якого розвивається абстиненція і запійні стану.

Крім того, Медіхронал сприяє підвищенню функціональної активності мозкової кори, поліпшенню медіації, перешкоджаючи небажаним нейрофізіологічним і біохімічним змінам в організмі, що розвивається при хронічній формі алкогольної інтоксикації. Препарат продається в аптеках без лікарського рецепта. Однак важливо знати, як і в яких випадках застосовувати його для досягнення позитивного ефекту в лікуванні алкоголізму.

Коли рекомендується?

Медіхронал є універсальним препаратом, який можна рекомендувати до застосування в таких ситуаціях:

  1. Профілактика абстиненції. Вживання засобу перед планованим застосуванням алкоголю дозволяє уникнути передозування спиртного, сильного сп'яніння, а також запобігти розвитку абстинентного синдрому на наступний день.
  2. Похмілля. Прийом Медіхроналу допомагає швидко і ефективно купірувати симптоми, характерні для похмільного синдрому: тремор, нудота, головний біль, психоемоційна нестабільність. Засіб стабілізує фізичний і психологічний стан пацієнта і усуває тягу до вживання чергової дози алкоголю, що провокує запій.
  3. Хронічний алкоголізм. При грамотному використанні препарат дозволяє усунути фізичну і психологічну залежність від спиртних напоїв. Від хімічної залежності хворий позбавляється протягом декількох днів завдяки ефективному зняттю абстиненції. Більш складним завданням є купірування психічної залежності і патологічного потягу до алкоголю. Одночасно Медіхронал допомагає знизити тягу до вживання спиртного.

Приймається препарат досить просто. Спочатку вміст 2 пакетиків розлучається в половині склянки теплої води. У профілактичних цілях і для зняття похмільного синдрому ліки приймають 1 раз протягом першого дня і наступні 2-3 доби - по 1 порції.

Якщо мова йде про хронічний алкоголізм, то засіб п'ють по 2 пакетики на добу протягом тижня. Для досягнення сприятливих результатів потрібно кілька терапевтичних курсів, що проводяться з перервами в кілька днів. Випадків передозування не зафіксовано.

Медіхронал - помічник в лікуванні алкоголізму

Відгуки фахівців і пацієнтів

Медіхронал заслужив багато схвальних відгуків з боку експертів і користувачів, які страждають алкогольною залежністю. Ефективність засобу також підтверджують результати численних клінічних випробувань. Ліки дозволяють полегшити похмілля, зменшити тягу до алкоголю, знизити ступінь прояву супутніх соматичних, вегето-судинних, неврологічних ознак. Застосовується додатково при вторинній профілактиці алкозалежності.

У центрі «Сім доріг» призначають препарат Медіхронал в грамотних дозуваннях, що підбираються лікарями індивідуально. Поєднання засобу з іншими способами лікування алкогольної залежності дозволяє домагатися швидких і виражених позитивних результатів після терапії.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]