Прокапатися від алкоголю у Києві

Алкоголізм – це захворювання, що призводить до розвитку тяжких патологій. Він може розвиватися протягом довгого часу. Можлива навіть прихована стадія, якщо залежна людина не йде в запій. Але у будь-якому разі наслідки будуть негативними. Щоб уникнути цього, необхідно пройти комплексне лікування. Реабілітаційний центр «Сім доріг» пропонує саме таку програму – тут можна прокопатися від алкоголю, а потім закріпити результат за допомогою групової чи індивідуальної психотерапії.

Лікування здійснюється за допомогою сучасних методик, із поєднанням медикаментозної терапії, масажу, лікувальної гімнастики, а також індивідуальної роботи з психологом.

прокапатися від алкоголю Київ

Хто потребує медичної допомоги

Якщо людина здорова, і в неї немає алкогольної залежності, то навіть при непомірному вживанні спиртних напоїв це не вважатиметься запоєм. Достатньо вольового зусилля, щоб це припинити, і лікування не знадобиться, бо, крім похмілля, людині нічого не загрожує. Але якщо є залежність, тим більше – з регулярними запоями, необхідна обовязкова медична допомога.

Сама поява запоїв свідчить, що захворювання (так сучасна медицина і розцінює алкоголізм) досягло важкої стадії. Воно вже почало впливати на всі сфери життя людини. Страждає на його роботу, руйнується сім’я, погіршується стан здоров’я. З’являються проблеми з концентрацією уваги, у період похмілля людина страждає від головного болю, дезорієнтації, м’язової слабкості, тремору рук. Саме в таких ситуаціях через хронічну алкогольну інтоксикацію виникає абстинентний синдром, який призводить до порушення обміну речовин та пошуку нової дози спиртного.

Щоб розірвати це замкнене коло, потрібно прокопатись від алкоголю. І бажано робити це у стаціонарі, оскільки в домашніх умовах не завжди це можливо.

Чому краще виводити із запою в умовах стаціонару

Якщо захворювання розвинулося до тяжкої стадії, жодні домашні засоби вже не приносять користі. Потрібна професійна допомога, оскільки:

 • потрібні медикаментозні засоби, які відпускають лише за рецептом;
 • здійснюються внутрішньовенні краплинні вливання, які потребують певних навичок та відповідного обладнання;
 • людина потребує цілодобового медичного спостереження, щоб можна було своєчасно усунути ускладнення.

У реабілітаційному центрі «Сім доріг» пропонують комплексне лікування алкоголізму, яке передбачає на початковому етапі – детоксикацію, тобто виведення продуктів розпаду спиртів та інших токсинів. Багато хто вважає, що краще все зробити вдома, щоб оточуючі нічого не дізналися про проблему. Але насправді про лікування у стаціонарі теж ніхто не знатиме. Центр гарантує конфіденційність. Ніхто не дізнається, що людина лікувалась від алкоголізму – ці відомості нікуди не передаються.

У легких випадках лікар-нарколог може провести детоксикацію і вдома. Але для закріплення результату все одно потрібно проходити лікування в стаціонарі – це відновлювальна терапія, і групова та індивідуальна робота з психологом.

Крім того, є випадки, коли лікування можливе лише в умовах стаціонару – наприклад, за наявності хронічних захворювань у тяжкій формі. Абстинентний синдром небезпечний тим, що може призвести до таких наслідків, як набряк мозку, інфаркт або інсульт. У реабілітаційному центрі є діагностичне обладнання, яке допоможе вчасно виявити загрозливі для життя ситуації та вжити заходів.

Як умовити прокопатися від алкоголю

Головна проблема – умовити залежну людину розпочати лікування. Найчастіше такі люди просто не хочуть визнавати наявність проблеми. У таких випадках необхідно звернутися по допомогу до фахівця, тому що близькі люди рідко можуть вплинути на алкоголіка. Окрім сімейних сцен та скандалів, жодного ефекту ці розмови не дають. Все, що можна зробити:

 1. Не покривати провини алкоголіка, щоб він зрозумів – його дії призводитимуть до неприємних наслідків.
 2. Спокійно повідомити, що є проблема – навести факти, що свідчать про наявність залежності.
 3. Заздалегідь підготувати інформацію про реабілітаційний центр та методи лікування, які там практикуються.

А після цього з пацієнтом уже говоритиме психолог центру. Фахівець завжди знайде аргументи, які змусять людину дати згоду на лікування. Без цього нічого не можна буде вдіяти. Примусове лікування законодавством заборонено.

Основні етапи лікування алкоголізму

На початковому етапі проводиться діагностика. Лікар збирає анамнез, проводить огляд пацієнта. Після цього призначаються лабораторні дослідження, щоб об’єктивно оцінити стан здоров’я. Проте детоксикацію можна розпочинати ще до проведення результатів. В основному в таких випадках призначаються крапельниці на основі фізрозчину, антиоксидантів, вітамінів групи В та інших аналогічних компонентів. Однак іноді детоксикація може вимагати інших методів – таких як гемосорбція та плазмаферез. Рішення про прискорену терапію приймає лікар на підставі даних про стан здоров’я пацієнта.

Процес детоксикації та відновлення функцій організму слід розглянути докладніше.

Медикаментозна детоксикація

Для початку необхідно видалити продукти розпаду алкоголю з крові. Якщо було діагностовано запою, то призначаються крапельниці та внутрішньовенні ін’єкції. Склад підбирається індивідуально з урахуванням стану пацієнта. Ця частина терапії включає:

 1. Внутрішньовенні краплинні вливання. Для цього використовуються 5% розчин глюкози, реполіглюкін та інші аналогічні розчини.
 2. Сильнодіючі заспокійливі засоби, наприклад феназепам або седуксен. Дозування підбирає лікар після проведення діагностики
 3. Антидепресанти та транквілізатори – за наявності депресивної симптоматики.
 4. Загальнозміцнюючі засоби, у тому числі антиоксиданти та вітаміни групи В.

Вибір коштів визначається також наявністю супутніх захворювань та ускладнень.

Які препарати використовують для детоксикації організму

Для виведення токсинів використовують ентеросорбенти – ті ж препарати, що і при звичайному отруєнні.

Після детоксикації наступні етапи лікування – це усунення абстинентного синдрому та відновлення організму. Пацієнти, які страждають на алкоголізм, часто відчувають тривожність і підвищений занепокоєння. Тому їм потрібно приймати заспокійливі засоби.

Зазвичай цих цілей використовують феназепам чи діазепам. Але не всім вони личить. Якщо у людини діагностовано тяжке алкогольне ураження печінки, через яке токсичні речовини виводяться з організму гірше, призначаються препарати з більш коротким терміном розпаду – наприклад, лоразепам або оксазепам. Вони також рекомендуються людям похилого віку.

Для нормалізації роботи нервової системи призначаються також протисудомні засоби – наприклад, карбамазепін. Деяким пацієнтам лікарі призначають антиконвульсанти – топірамат та його аналоги.

Наслідком тривалого зловживання алкоголем є нестача тіаміну – одного з вітамінів групи В. Тому у пацієнтів можуть розвиватися обумовлені його нестачею захворювання, наприклад, енцефалопатія (ураження головного мозку), інші форми алкогольної пелагри. Ці патології, крім іншого, небезпечні тим, що розвиваються безсимптомно протягом тривалого часу, і при цьому є ймовірність їх смерті. Щоб запобігти їх появі, пацієнту призначають вітаміни групи В.

Ціна процедури залежить від стана пацієнта та коливається від 3500 до 6000 грн

Відновлення організму

У цьому періоді пацієнту призначається симптоматичне лікування:

 • анальгетики – від головного болю;
 • протиблювотні (іноді протикашльові) засоби;
 • препарати зниження артеріального тиску;
 • гепатопротектори відновлення функції печінки;
 • терапія для регідратації – щоб уникнути зневоднення (в основному призначаються внутрішньовенні вливання плазмозамінних розчинів);
 • препарати, що містять нікотинову кислоту

Лікування зневоднення – це дуже важливо, оскільки у важких станах може призводити до серйозних наслідків, аж до смерті. Не менш важливим є лікування полінейропатії, через яку пацієнт може мати труднощі з ходьбою або рухом. У таких випадках можуть призначатися сеанси плазмаферезу.

Чому варто звернутися до центру “Сім доріг”

Лікування алкоголізму – делікатна справа, його можна довірити лише справжнім професіоналам. У реабілітаційному центрі «Сім доріг» у Києві працюють досвідчені висококваліфіковані фахівці, які допоможуть упоратися з проблемою навіть у найважчих випадках.

Тут пропонують комплексне лікування алкоголізму, яке включає як виведення із запою та детоксикацію, так і відновлення організму, психологічну реабілітацію та ресоціалізацію. Ми застосовуємо сучасні лікувальні програми, організуємо дозвілля наших пацієнтів та допомагаємо їм навчитися справлятися зі стресом без алкоголю, повернувшись до нормального життя.

Реабілітаційний центр «Сім доріг» у Києві – це:

 • комфортна атмосфера – затишна атмосфера, доглянута територія для прогулянок;
 • наявність всіх необхідних умов для відновлення та відпочинку;
 • ввічливий висококваліфікований персонал;
 • застосування сучасних методик лікування алкоголізму;
 • абсолютна конфіденційність.

Сертифікати та ліцензії реабілітаційного центру “Сім доріг”

Наша група в Facebook https://www.facebook.com/groups/185349858710409/?ref=share .

Лікування в реабілітаційному центрі «Сім доріг» – це можливість повернутися до нормального життя, і чим швидше ви звернетеся до фахівця, тим легше пройде відновлення!

Розрахувати вартість Приховати