Лікування наркотичної залежності в Дрогобичі, покінчіть з залежністю.

Комплексне лікування наркоманії в Дрогобичі з подальшою допомогою в соціальній адаптації пропонує пройти філія реабілітаційного центру «Семь дорог». Кожному пацієнту гарантуються анонімність, індивідуальний підхід і досягнення незмінно позитивних результатів.

Принципи успішного лікування наркоманії

Принципи успішного лікування наркоманії

Для того щоб лікування наркотичної залежності було ефективним і давало довгострокові позитивні результати, важливо дотримуватися наступних ключових принципів:

  1. Комплексна програма. Наркотики руйнують як організм, так і психіку людини. Тому в лікуванні необхідно використовувати комбінацію медикаментозних та психотерапевтичних методів.

  2. Анонімність. Багато наркоманів відмовляються від лікування багато в чому через те, що бояться розголосу, громадського осуду. Крім того, постановка на облік створює безліч проблем в майбутньому, починаючи від отримання водійських прав і закінчуючи влаштуванням на роботу. Тому дотримання політики конфіденційності вкрай важливо для успішної соціальної адаптації колишніх наркозалежних та попередження можливих рецидивів захворювання.

  3. Індивідуальний підхід. Кожен випадок захворювання наркоманії унікальний, має свої причини та особливості. У кожного пацієнта свій характер, темперамент, стан здоров’я. Тому застосування стандартних загальних схем при лікуванні наркоманії не можна вважати ефективним. Важливо розробити для кожного індивідуальну програму реабілітації з урахуванням результатів попередньої діагностики і особливостей його особистості.

  4. Мотивації. Ніякі методи лікування не допоможуть, якщо сам наркоман не визнає своєї проблеми або не бажає позбуватися від залежності. Тому фахівці активно працюють над тим, щоб вивести хворого зі стадії заперечення, допомогти йому усвідомити необхідність лікування, сформувати здорові мотивації і активно включитися в терапевтичний процес.

  5. Госпіталізація  — не дивлячись на можливість послуги виклику нарколога додому, повноцінне лікування наркоманії проводиться обов’язково в умовах стаціонару. Тільки так можна захистити хворого від негативного впливу звичного оточення, виключити ризики вживання, дати можливість повністю сконцентруватися на боротьбі із захворюванням.

  6. Робота з родичами. Від ближнього оточення пацієнта багато в чому залежать не тільки результати лікування, але і тривалість ремісії. Тому програма реабілітації включає в себе сеанси сімейної психотерапії, надання психологічної допомоги та надання індивідуальних консультацій родичам хворого.

Дотримання цих простих правил дозволяє домагатися вражаючих результатів навіть в найскладніших і запущених клінічних випадках.

Методи лікування наркоманії

Для лікування наркотичної залежності застосовуються такі методи:

  1. Медикаментозні — зняття ломки, детоксикація. Очищають організм, відновлюють фізичне здоров’я і купірують хімічну залежність від штучних допінгів. Проводяться із застосуванням сорбентів, вітамінно-мінеральних комплексів, імуномодуляторів, знеболюючих, седативних препаратів, які підбираються лікарем-наркологом в індивідуальному порядку.

  2. Психотерапевтичні — спрямовані на усунення психологічної залежності від наркотиків, а також чинників, що спровокували розвиток захворювання. До їх числа відносять програму «12 кроків», арт-терапію, Гештальт-терапію, індивідуальний психоаналіз, трудотерапію, конгітивно-поведінкову терапію.

Комбінація медикаментозних та психотерапевтичних методів лікування наркоманії позбавляє людину від хімічної та психологічної залежності, гарантовано сприяє досягненню стабільної, тривалої ремісії.

Психологічна терапія

Терапевтичний супровід

Терапевтичний супровід — це допомога пацієнту після завершення лікувального курсу. Психологічна підтримка, сприяння в отриманні освіти, зміни професії, працевлаштуванні скорочують етап соціальної адаптації та знижують ризики чергового зриву.

Головна перевага центру психосоціальної реабілітації «Семь дорог» в Дрогобичі – це прагнення не тільки позбавити пацієнта від наркоманії, а й поліпшити якість його життя.

Наші сертифікати

Розрахувати вартість Приховати