Анонімне лікування наркоманії в Червонограді – це шанс повернутися до нормального життя

Наркоманія — серйозна хвороба, яка потребує грамотного, своєчасного лікування. Пройти повний терапевтичний курс, що включає в себе зняття ломки, медичну і психологічну допомогу при наркотичної залежності в Червонограді можна звернувшись до місцевої філії реабілітаційного центру «Семь дорог». За 10 з гаком років своєї роботи зазначеної установи завоювало бездоганну репутацію і заслужило безліч вдячних відгуків від колишніх наркозалежних та їхніх близьких.

Медична допомога при наркоманії

Незважаючи на те що наркоманія відноситься до числа психосоматичних захворювань, лікування починається з надання хворому медичної допомоги. Коли людина знаходиться в стані моторошної ломки, годі й говорити про психологічну реабілітацію. Крім того, гострий абстинентний синдром при відсутності своєчасно наданій допомозі може привести до сумних наслідків, аж до летального результату.

Медикаментозна терапія

Усунути наркотичну ломку і купірувати хімічну залежність від штучних допінгів дозволяє процедура детоксикації. Лікар-нарколог, використовуючи сорбенти, фізіологічні розчини, вітаміни, імуномодулятори, підтримуючі препарати, очищає організм пацієнта від токсинів, залишків наркотичних речовин. Крім зняття гострої абстиненції програма Детокс дає такі позитивні результати:

 1. Нормалізація водно-лужного балансу.

 2. Стабілізація процесів обмінного характеру.

 3. Поліпшення стану та функціонування центральної нервової системи.

 4. Підтримка серця, судин, нирок, печінки та інших життєво важливих органів.

Після детоксикації людина стає хімічно чистою, і патологічна тяга до вживання наркотичних речовин тимчасово усувається. Однак на цьому медична допомога наркоманам не закінчується. Уже в умовах стаціонару після попередньої діагностики фахівці проводять програму фізичного відновлення, що включає в себе комплекс заходів, таких як:

 • медикаментозна терапія з застосуванням індивідуально підібраних препаратів;

 • фізіотерапевтичні процедури;

 • дієтотерапія;

 • вітамінотерапія;

 • фізичні навантаження, заняття лікувальною гімнастикою;

 • апаратні процедури;

 • лікування супутніх наркотичної залежності захворювань, її наслідків та ускладнень.

У деяких випадках для повного подолання фізичної залежності від психоактивних речовин пацієнтам потрібне проведення антіподной терапії, кодування, медикаментозна підшивка. Комплексне надання медичної допомоги дозволяє швидко відновити здоров’я і працездатність хворого.

Психологічна допомога при наркоманії

Психологічна реабілітація — це єдиний метод лікування наркоманії, що дозволяє досягти стабільної, довгострокової ремісії або навіть повного одужання. Адже наркотична залежність виникає на тлі певних особистісних, психологічних проблем, наявності особливої ​​схильності.

Психологічна робота

Фахівці працюють над виявленням цих самих причин захворювання, а потім підбирають оптимальні методи боротьби з ними. В основі лікування лежить програма «12 кроків», в процесі якої пацієнт проходить повний шлях до одужання – починаючи від факту визнання наявності залежності і закінчуючи передачею свого досвіду, наданням допомоги іншим людям, які опинилися в наркотичному полоні.

Хороші результати дають заняття арт-терапією та трудотерапії. Сеанси сімейного системного психоаналізу дають можливість відновити теплі, довірчі відносини між пацієнтом і його родичами, що вкрай важливо як для самого лікування, так і для профілактики рецидиву, особливо після виписки.

Когнітивно-поведінкова терапія дозволяє відновити втрачені якості особистості, навички спілкування, скорегувати модель поведінки, що обов’язково стане в нагоді пацієнту надалі на стадії соціальної адаптації після повернення в звичне середовище.

Після виписки співробітники центру психосоціальної реабілітації в Червонограді «Семь дорог» надають своїм підопічним терапевтичний супровід, допомагають отримати освіту, влаштуватися на роботу і стати гідними, повноцінними членами суспільства.

Наші сертифікати

Розрахувати вартість Приховати