Лікування наркоманії в Бориславі – шанс почати нове життя

Ефективне лікування наркотичної залежності включає в себе детоксикацію, зняття ломки, психологічну реабілітацію. Саме таку комплексну допомогу в боротьбі з наркоманією пропонує центр психосоціальної реабілітації «Семь дорог» в Бориславі. Фахівці знають, як не просто змусити пацієнта покінчити з наркотиками, а й зробити його щасливою, здоровою та успішною людиною.

Перша допомога при наркоманії

Перша допомога наркоману полягає в знятті ломки. Стан гострого абстинентного синдрому, що супроводжується сильними болями, болісними симптомами, нервовими і психічними розладами, спонукає людину приймати наркотики знову і знову. При цьому з кожним разом необхідна доза штучних допінгів збільшується. Розірвати це замкнуте коло допоможе процедура детоксикації.

Програма Детокс швидко і безболісно знімає ломку, покращує самопочуття і настрій людини, а головне – позбавляє її від патологічної тяги до вживання наркотиків. Детоксикацію проводять переважно медикаментозними методами. Для зняття ломки використовуються очищаючі організм склади, що включають в себе сорбенти, фізрозчин, імуномодулятори, розчин глюкози, вітаміни.

Детоксикациія

Часто для стабілізації стану пацієнта можуть знадобитися і знеболюючі, снодійні, заспокійливі засоби, антидепресанти. Провести екстрену детоксикацію при стані важкої наркотичної ломки можна і вдома. Для цього достатньо просто викликати лікаря-нарколога. Зробити це можна в будь-який час, оскільки центр працює цілодобово, в режимі 24/7.

Незалежно від того, чи продовжить пацієнт лікування в клініці або ж обмежиться послугою зняття ломки вдома, йому гарантується повна анонімність і нерозголошення його особистих даних.

Комплексне лікування наркоманії

Стаціонарна терапія наркотичної залежності включає в себе надання хворому повноцінної медикаментозної та психологічної допомоги. На першому етапі пацієнт проходить діагностику, яка дозволяє оцінити стадію наркотичної залежності, загальний стан здоров’я, наявність захворювань, що виникають при тривалому вживанні наркотиків.

Також з людиною розмовляє психолог, оскільки психотип, темперамент і інші індивідуальні особливості також враховуються при виборі ефективних способів лікування. За результатами поглибленого обстеження для хворого розробляється програма реабілітації. Медична допомога включає в себе фізіотерапію, медикаментозну терапію, апаратні процедури, лікування супутніх патологій.

Терапія наркоманії

На психокоррекцційоному етапі головне завдання фахівців — це визначення причин розвитку наркозалежності та пошук способу їх усунення. Також проводиться велика робота над мотиваціями пацієнта, оскільки важливо, щоб сам хворий був зацікавлений в одужанні.

Кожен наркозалежний займається:

 • арт-терапією;

 • індивідуальним психоаналізом;

 • колективною роботою в групах взаємодопомоги по знаменитій міннесотській програмі «12 кроків»;

 • Гештальт-терапією;

 • працетерапією;

 • сімейною психотерапією;

 • когнітивно-поведінковою терапією.

Психотерапевти, психологи допомагають хворим здобути навички та смак тверезого життя, нові захоплення та інтереси. Для цього на регулярній основі в установі проводяться різного роду тематичні вечори, семінари, тренінги, творчі та спортивні заняття.

Переваги терапії в приватному центрі

Реабілітаційний центр в Бориславі «Семь дорог» характеризується цілою низкою переваг:

 • реабілітація в умовах повної анонімності;

 • примусова терапія за допомогою методу інтервенції;

 • допомога близьким родичам, лікування співзалежності;

 • терапевтичний супровід реабілітантів після виписки;

 • індивідуальні безкоштовні консультації;

 • доступна цінова політика;

 • широкий спектр послуг, що надаються;

 • застосування інноваційних терапевтичних методів;

 • комфортні умови проживання реабілітантів.

Практика показує, що перемогти наркоманію цілком реально. Головне — не соромитися і звертатися за допомогою до справжніх професіоналів.

Наші сертифікати

Розрахувати вартість Приховати