Еспераль – ефективний засіб для підшивки від алкоголізму

еспіраль від чого і його наслідки

Фахівці реабілітаційного центру «Сім доріг» при лікуванні пацієнтів з алкогольною залежністю успішно проводять медикаментозні підшивки, використовуючи для цих цілей препарат Еспераль.

Від чого еспираль? Даний засіб виготовлено на основі діючої речовини – дисульфіраму. Протягом багатьох років застосовується в європейських країнах для боротьби з алкоголізмом.

Принцип дії і властивості Еспераль

Дія Еспераль безпосередньо взаємопов’язана з процесами, що відбуваються в організмі людини при вживанні алкоголю. Печінкою виділяється специфічний фермент – алкоголь-дегідрогеназ, що розщеплює етиловий спирт до утворення альдегіду. Саме альдегід є токсичною речовиною, при скупченні провокує розвиток інтоксикації і похмільного синдрому.

Щоб вивести альдегід, організмом продукується інший фермент. Препарат Еспераль блокує вироблення цих ферментів, в результаті чого при вживанні спиртного людина огидно себе почуває, оскільки етанол організмом не знешкоджується і процеси його виведення сповільнюються.

Підготовка до кодування

Процедура кодування від алкоголю за допомогою препарату проводиться в стаціонарах умовах. Підшивка проходить під дією місцевої анестезії. Спочатку лікар робить невеликий надріз в області живота, спини або сідниць, поміщає туди препарат і накладає шви, які знімаються через 5 діб. Протягом всього терміну кодування активні речовини Еспераль потрапляють всередину організму пацієнта, і при вживанні навіть невеликої кількості спиртних напоїв людина починає відчувати себе погано. В результаті формується відраза до спиртного і стійка фізіологічна непереносимість алкоголю.

Ін’єкції препаратом Еспераль

Більш простим і досить ефективним способом використання Еспераль є його ін’єкційне введення. Препарат вводиться внутрішньом’язовим шляхом під лопатку або в область сідниць. Після уколу в організм виділяється діюча речовина. До переваг даної процедури відноситься низький ступінь травматичності і можливість її проведення в домашніх умовах.

  Не знайшли те, що шукали?
  Якщо Вам потрібна термінова допомога, телефонуйте прямо зараз і наші консультанти допоможуть Вам
  Дякуємо за заявку!
  Наш менеджер зателефонує вам в найближчий час

  Що буде при вживанні спиртного?

  Дія препарату відчувається людиною практично миттєво, після вживання навіть мінімальної кількості спиртного. Пацієнт відчуває загальне нездужання, слабкість. Крім того, можливий прояву клінічних симптомів:

  1. Набряк головного мозку.
  2. Судомний синдром.
  3. Інфаркт міокарда.
  4. Непритомний стан.
  5. Різке зниження показників артеріального тиску.
  6. Прискорений пульс, тахікардія.
  7. Крововилив в область головного мозку.
  8. Хворобливі відчуття, локалізовані в області серця.

  Препарат виявляє сильну дію і при поєднанні з алкоголем може спровокувати несприятливі наслідки, це допомагає пацієнтові психологічно впоратися з алкогольною залежністю і встояти перед спокусою.

  Еспераль - ефективний засіб для підшивки від алкоголізму

  Протипоказання:

  Перед проведенням підшивки Еспералем необхідно медичне обстеження пацієнта, що дозволяє виключити наявність наступних протипоказань:

  1. Психічні розлади.
  2. Гострі прояви абстинентного синдрому.
  3. Цукровий діабет.
  4. Міокардит.
  5. Атеросклероз серцевих вінцевих артерій.
  6. Гломерулонефрит, що протікає в гострій формі.
  7. Стенокардія.

  Чи не призначають препарат жінкам в період очікування появи на світ малюка. У центрі «Сім доріг» препарат Еспераль для лікування алкогольної залежності використовує з великою ефективністю і безпечно для людини. Фахівці клініки застосовують тільки високоякісні, оригінальні медикаменти.

  Створені всі умови для попередньої діагностики. Хворий деякий час після підшивки знаходиться під наглядом лікаря. за допомогою Еспераль – одна з найбільш популярних процедур, що дозволяють домогтися стану тимчасової тверезості і купірування фізіологічної залежності від спиртних напоїв. Стан хворого стабілізується, що створює оптимальні умови для подальшої психологічної реабілітації.

  Найчастіші запитання

  Від чого еспераль?

  Препарат для лікування хронічного алкоголізму. Код АТС N07B B01.

  Еспераль наслідки

  нудота, блювання, біль у шлунку, діарея; металевий присмак у роті після прийому препарату, неприємний запах із ротової порожнини (галітоз); неприємний запах у пацієнтів з колостомою.

  Розрахувати вартість Приховати