Виклик нарколога в Хмельницькому та госпіталізація в наркологічний центр

Співробітники центру психосоціальної реабілітації в Хмельницькому «Сім Доріг» надають людям, що страждають алкогольною, наркотичною залежністю, кваліфіковану, анонімну наркологічну допомогу. Пацієнти можуть пройти комплексне лікування в стаціонарі або ж запросити лікаря-нарколога до себе додому.

Надання наркологічної допомоги вдома

Часто пацієнти, які страждають від патологічних залежностей, і їхні близькі, зіштовхуються з ситуаціями, які вимагають надання екстреної професійної допомоги. До їх числа відносяться:

 • наркотична ломка;
 • перебування у запійному стані;
 • передозування штучними допінгом;
 • “Біла гарячка”;
 • важка форма похмільного синдрому;
 • алкогольна або ж наркотична інтоксикація організму.

Виклик нарколога в Хмельницькому та госпіталізація в наркологічний центр

У перерахованих вище клінічних випадках хворі або знаходяться в тяжкому, непритомному стані, або ж ведуть себе вкрай неадекватно, тому їх транспортування в клініку стає для родичів вкрай складним завданням. Найкращим вирішенням проблеми стане виклик лікаря-нарколога додому.

Наркологічна допомога в домашніх умовах виявляється оперативно, цілодобово. Так само, як у стаціонарі, пацієнти можуть бути впевнені у винятковому професіоналізмі, індивідуальному підході, дотриманні політики конфіденційності. Досвідчений фахівець проведе огляд пацієнта, процедуру детоксикації, дасть необхідні рекомендації, що стосуються подальшого лікування, надасть повну індивідуальну консультацію.

Наркологічна допомога на дому – це прекрасний спосіб допомогти близькій людині, яка страждає на наркоманію або алкоголізм, почати лікуватися. У комфортних, безпечних умовах фахівець розповість хворому про умови проживання і методах лікування в центрі, проведе з ним мотивуючу бесіду. Як правило, в 90% випадків цей крок допомагає залежним людям визнати свою проблему та погодитися на реабілітацію в стаціонарі. Після фахівці доставляють пацієнта в наркологічний центр, позбавивши його близьких від зайвого дискомфорту.

Стаціонарне лікування патологічних залежностей

Важливо відзначити, що на дому людина отримує тільки першу наркологічну допомогу. Повноцінне лікування наркоманії та алкоголізму з гарантованим позитивним результатом проводиться тільки в клініці.

Виклик нарколога в Хмельницькому та госпіталізація в наркологічний центр

Госпіталізація дає можливість захистити хворого від негативно впливаючих на нього зовнішніх чинників, виключити ймовірність вживання штучних допінгів. Перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві, ізоляція, цілодобове спостереження і допомога фахівців, належні умови проживання – ось, що необхідно для успішного подолання залежності.

Можуть виникнути і ситуації, що вимагають екстреної госпіталізації хворого. Наприклад, при важкій формі запою, передозуванні в домашніх умовах лікар просто не зможе гарантувати безпеку пацієнта, а також надати йому необхідну допомогу в повному обсязі. Транспортування хворого в клініку центр повністю бере на себе.

Основні переваги стаціонарного лікування наркоманії та алкоголізму

Лікування патологічних залежностей в наркоклініці характеризується наявністю наступних важливих переваг:

 • Можливість надання пацієнту комплексної допомоги (як медичної, так і психологічної).
 • Гарантія абсолютної безпеки хворого та досягнення позитивних результатів.
 • Повне виключення рецидивів під час терапевтичного курсу.
 • Вирішення питань побутового характеру (реабілітантами надаються комфортні умови проживання в заміському сучасному котеджі, комплексне, здорове харчування, сауна, спортзал, парк для прогулянок на свіжому повітрі, організація цікавого дозвілля).
 • Перебування в здоровому терапевтичної середовищі, що сприяє формуванню правильних мотивацій, зміні кола спілкування, отримання моральної підтримки.
 • Комплексна програма реабілітації, багаторазово довела свою ефективність.
 • Допомога рідним і близьким в лікуванні співзалежності.
 • Подальший терапевтичний супровід, сприяння в успішній соціальної адаптації реабілітанта.

Анонімність, шанобливе ставлення гарантовані кожному пацієнту реабілітаційного центру в Хмельницькому «Сім Доріг».

Поширені запитання

[spoiler title=”🏥 Якщо людина з наркотичною залежністю під час реабілітації захоче покинути центр, чи зможуть її втримати там насильно?”]Прояви фізичного або психологічного насильства в центрі повністю виключені. Однак для застосування таких кардинальних заходів і немає необхідності. Фахівці клініки мають спеціальними методиками, що дозволяють переконати хворого в необхідності продовжити лікування.[/spoiler]

[spoiler title=”🏡 Що потрібно зробити для того, щоб запросити лікаря-нарколога додому?”]Для отримання наркологічної допомоги на дому досить просто подзвонити в центр або скористатися формою зворотного зв’язку, а потім дочекатися дзвінка консультанта. Далі потрібно детально пояснити фахівцям проблему, описати стан хворого, назвати точну адресу та домовитися про час приїзду лікаря.[/spoiler]

[spoiler title=”✅ Як вмовити алкоголіка лягти на лікування в наркологічний центр?”]Найкраще довірити цю складну задачу професіоналам і запросити фахівців до себе додому. Підготовлені наркологи, психологи, застосовуючи метод інтервенції, допоможуть хворому усвідомити масштаби своєї проблеми, необхідність подальшого лікування та усвідомлено погодитися на госпіталізацію, після чого людина відразу ж буде доставлений у наркологічний центр.[/spoiler]

Сертифікати та ліцензії реабілітаційного центру “Сім доріг”

Розрахувати вартість Приховати