Лікування від наркотиків в Хмельницькому відділенні реабілітаційного центру «Сім доріг»

Наркоманія – швидко прогресуюча хвороба, схильна до рецидивів. Щоб перемогти залежність, людині буде потрібно грамотна, всебічна допомога фахівців. Професійне, анонімне лікування наркоманії в Хмельницькому можна пройти в центрі психосоціальної реабілітації «Сім Доріг».

Діагностика та зняття ломки

Лікування наркозалежності починається з надання хворому медичної допомоги. Поки людина знаходиться в стані наркотичної ломки, і мови не може бути про успішну психологічної реабілітації. Подолання гострої абстиненції – це крок, на якому зриваються багато хворих. Наркотична ломка протікає важко, супроводжується сильними болями. Справитися з цим станом своїми силами людина не може й знову вживає чергову дозу наркотиків, щоб полегшити страждання.

Лікування наркоманії у Хмельницькому: анонімне лікування і зняття ломки

Подолати фізичну залежність від наркотичних речовин, усунути прояви гострого абстинентного синдрому допоможуть лікарі. Оптимальні методи детоксикації, препарати та їх дозування підбираються наркологом індивідуально, виходячи з результатів попередньої діагностики, стану пацієнта, тривалості стажу вживання. Такий підхід гарантує досягнення максимально вираженого позитивного результату.

Програма Детокс не тільки знімає ломку, але й сприяє досягненню тимчасової тверезості. Саме в цей період із хворим проводяться мотивуючі бесіди. Досвідчені фахівці знають, як знайти підхід до будь-якої людини, підібрати потрібні слова та доводи, щоб переконати її в необхідності лікуватися далі. Практика показує, що більше 90% людей погоджуються на добровільну госпіталізацію після проведення детоксикації та застосування методу інтервенції.

Психологічна реабілітація та ресоціалізація

Психологічна реабілітація є основним етапом у боротьбі з наркозалежністю. Спочатку фахівці працюють з людиною індивідуально, допомагаючи йому розібратися в причинах, які підштовхнули до вживання штучних допінгів, знайти шляхи до їх усунення, сформувати стійкі мотивації для повернення до тверезого життя.

Подальша реабілітація проводиться за принципами прекрасно зарекомендувала себе у всьому світі програми «12 кроків», у ході якої пацієнти під керівництвом професіоналів плавно, поетапно долають залежність, відновлюються фізично, духовно, психологічно.

Психологічна реабілітація та ресоціалізація

В ході реабілітаційного курсу застосовуються елементи таких методик, як:

  • фізіолікування;
  • арт-терапія;
  • сеанси сімейного психоаналізу;
  • працетерапія;
  • заняття у групах взаємодопомоги;
  • Гештальт, музична, театральна, когнітивно-поведінкова та анімал-терапія.

Реабілітанти також займаються спортом, проходять лікування супутніх захворювань, відвідують освітні, розвиваючі заняття, беруть участь у культурних заходах. Саме перебування у здоровому терапевтичному середовищі, дотримання режиму, робота над собою, цілодобова допомога фахівців полегшують і прискорюють одужання. Підсумок успішної реабілітації – позбавлення від наркоманії на психологічному рівні, набуття навичок тверезого життя та цікавості до неї.

Наступний етап – ресоціалізація, в ході якого людина готується до повернення у звичне середовище, визначається з цілями та планами на життя, займається відновленням сімейних відносин, втрачених якостей особистості, отримує духовне та соціальне утворення. Ще півроку після закінчення лікування випускники проходять соціальну адаптацію, продовжуючи відвідувати заходи центру й отримуючи реальну допомогу у вирішенні проблем, пов’язаних із особистим життям, самореалізацією, пошуком роботи.

Що необхідно для успішного лікування наркоманії?

Щоб лікування наркоманії було успішним і результативним, фахівці дотримуються наступних правил:

  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  • Сувора анонімність (лікування проводиться без постановки на облік).
  • Постійна робота над формуванням здорових мотивацій і зміцненням в них.
  • Залучення в терапевтичний процес членів сім’ї та допомога родичам реабілітанта в подоланні співзалежності.

Комплексне лікування наркоманії в Хмельницькому, пропоноване центром «Сім Доріг», – це шлях до повного одужання і підвищення якості життя реабілітантів.

Поширені запитання

[spoiler title=”🏡 Чи можливе проведення лікування наркоманії в домашніх умовах?”]У домашніх умовах пацієнт може отримати грамотну медичну допомогу, індивідуальну консультацію, психологічну підтримку. Однак ефективне лікування можливе лише в стаціонарних умовах, які дозволяють забезпечити ізоляцію хворого, занурення у здорове терапевтичне співтовариство, комплексну роботу над собою під наглядом лікарів, які мають великий досвід у боротьбі з різними видами залежностей.[/spoiler]

[spoiler title=”🏥 У чому полягають переваги лікування наркоманії у приватному центрі?”]Головна перевага – це анонімність і відсутність постановки на облік. Не менш важливо те, що в приватних центрах фахівці застосовують довгострокові методи лікування з акцентом на психологічну реабілітацію, шукають індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а не користуються стандартними терапевтичними схемами, допомагають випускникам адаптуватися в соціумі та уникнути рецидиву.[/spoiler]

[spoiler title=”📞 У яких випадках варто викликати нарколога додому?”]Наркологічна допомога в домашніх умовах незамінна при важкому стані наркотичної ломки, передозуванні, а також у ситуаціях коли хворий відмовляється від лікування.[/spoiler]

Сертифікати та ліцензії реабілітаційного центру “Сім доріг”

Розрахувати вартість Приховати