Реабілітаційний центр у Хмельницькому

«Сім Доріг» – приватний реабілітаційний центр у Хмельницькому, професійно займається лікуванням наркоманії та алкоголізму. Більше 10 років успішної роботи, сотні врятованих людських життів і доль, безліч вдячних, позитивних відгуків. Кваліфіковані фахівці центру готовий надати професійну допомогу кожному, хто зіштовхнувся з проблемою патологічних залежностей.

Допомога залежним пацієнтам

Пацієнти центру можуть розраховувати на всебічну допомогу та підтримку в боротьбі з патологічною залежністю. Лікування проводиться за комплексною, поетапною програмою:

 • Діагностика – потрібно для постановки точного діагнозу, визначення тяжкості захворювання та вибору оптимальних, максимально ефективних і безпечних методів лікування з урахуванням всіх особливостей випадку.
 • Надання медичної допомоги – зняття стану наркотичної ломки або похмільного синдрому, виведення з запою, лікування супутніх ускладнень і наслідків наркоманії / алкоголізму. Детоксикація, медикаментозна терапія необхідні на перших етапах лікувального курсу для подолання фізичної залежності від штучних допінгів, очищення організму, відновлення нормального функціонування внутрішніх органів і систем, досягнення тверезості. Надалі зміцненню здоров’я реабілітантів сприяють дотримання режиму, правильно збалансоване харчування, відвідування сауни, спортивні тренування, фізіотерапевтичні процедури.
 • Психологічна реабілітація – основний етап терапевтичного курсу. Застосовуючи ряд перевірених методик, працюючи за всесвітньо відомою програмою «12 кроків», фахівці допомагають реабілітантами знайти та усунути причини хвороби, позбутися психологічної залежності, знайти стійкі здорові мотивації. Поступово людина опановує навичками тверезого життя, вчиться справлятися з проблемами, отримувати задоволення без штучних допінгів.
 • Ресоціалізація – сприяє повному відновленню втрачених якостей особистості, навичок, міжособистісних зв’язків. Реабілітантами допомагають визначитися з планами на життя, знайти способи самореалізації, налагодити стосунки в родині та оточуючими людьми.
 • Соціальна адаптація – програма терапевтичного супроводу після виписки, необхідна для профілактики рецидивів, закріплення досягнутих результатів. Реабілітантами допомагають комфортно адаптуватися до нових умов життя, вирішити проблеми з роботою, навчанням, поліпшити сімейні відносини.

Групи реабілітаційного центру "Сім доріг"

Кожен пацієнт може бути впевнений в суворій анонімності, доброзичливому ставленні персоналу, індивідуальний підхід, забезпеченні комфортних умов проживання в період реабілітації. Програма проживання, крім обов’язкових лікувальних процедур, включає в себе розвиваючі, відновлюють освітні заходи, творчі заняття, спортивні тренування, організацію цікавого, цікавого дозвілля.

Допомога родичам реабілітантів

У професійній допомозі та підтримки потребують не тільки залежні пацієнти, а й їхні сім’ї. Спочатку родичі хворих можуть розраховувати на надання розгорнутих індивідуальних консультацій, пояснення того, як правильно спілкуватися, взаємодіяти з залежною людиною.

Фахівці допоможуть вийти з кризової ситуації, коли пацієнт відмовляється лікуватися, переконавши його прийняти правильне рішення і пройти курс реабілітації, використовуючи метод інтервенції. Налагодити стосунки між близькими людьми дозволяють сеанси сімейної психотерапії. Психологічна допомога сім’ї реабілітантів включає в себе також спеціальні групи для родичів, лікування співзалежності.

Про ключові переваги центру

Групи реабілітаційного центру "Сім доріг"

Реабілітаційний центр «Сім Доріг» у Хмельницькому люди вибирають завдяки таким перевагам:

 • гарантія конфіденційності та лікування без постановки на облік;
 • доступна цінова політика;
 • повний спектр послуг, спрямований на подолання патологічних залежностей;
 • можливість виклика нарколога додому;
 • комфортні умови проживання;
 • високий професіоналізм фахівців.

Більш детальну інформацію про послуги центру та пропоновані методи лікування можна отримати в телефонному режимі або ж на офіційному сайті.

Поширені запитання

[spoiler title=”🆘 Скільки буде коштувати лікування наркоманії у вашому центрі?”]Вартість лікування визначається в індивідуальному порядку. На ціну впливають такі фактори, як точний діагноз і ступінь тяжкості захворювання, стадія хвороби, необхідні методи лікування, тривалість перебування у клініці. Попередньо розрахувати вартість можна після первинної діагностики.[/spoiler]

[spoiler title=”👤 У чому полягають основні переваги анонімного лікування наркоманії та алкоголізму?”]Анонімність захищає пацієнта та його близьке коло від суспільного розголосу, засудження, дозволяючи повністю сконцентруватися на лікуванні. Після закінчення реабілітації людина не буде відчувати проблем із соціальною адаптацією, отриманням прав на водіння, працевлаштуванням, зможе вибирати будь-яку професію і рід діяльності.[/spoiler]

[spoiler title=”🏥 На яку допомогу можуть розраховувати після повернення додому пацієнти, які пройшли повний курс реабілітації в центрі?”]Випускникам надається постійна психологічна підтримка, необхідна для подолання складного життєвого періоду без зривів і рецидивів. Соціальна допомога включає в себе сприяння в отриманні освіти, зміни професії, пошуку гідної роботи.[/spoiler]

Сертифікати та ліцензії реабілітаційного центру “Сім доріг”

 

Розрахувати вартість Приховати