Вивід із запою в Полтаві

 

Швидкий і ефективний, анонімний вихід із запою в Полтаві пропонує місцеве відділення реабілітаційного центру «Сім доріг». Кваліфіковані фахівці за допомогою сучасних методик і якісних препаратів допоможуть лікувати стан запою і похмільного синдрому.


Зміст:

 1. Коли потрібна професійна допомога.
 2. Як проходить процедура.
 3. Переваги виведення з запою в реабілітаційному центрі.

Коли потрібна професійна допомога?

Люди, які страждають алкогольною залежністю, часто впадають в запої. Це обумовлено тим, що болісні симптоми похмілля спонукають пацієнта знову і знову вживати чергову дозу спиртного, щоб трохи полегшити свій стан. 

img 1106

Виклик лікаря-нарколога до дому для проведення екстреної детоксикації потрібно в наступних випадках:

 • щоденне вживання спиртних напоїв упродовж п’яти діб і більше;
 • психічні розлади;
 • нудота і напади блювоти;
 • тремор верхніх і нижніх кінцівок;
 • порушення сну;
 • епілептичний синдром;
 • галюцинації;
 • судомний синдром.

p80119 163608

Така клінічна картина свідчить про серйозну алкогольної інтоксикації, впоратися з якою самостійно, без загрози не тільки здоров’ю, але й життю хворого просто неможливо.

Полтава – прекрасне місто, що приваблює туристів, своїми численними пам’ятками, українськими традиціями. На жаль, в цьому квітучому місті сьогодні проживає близько 3% алкозалежних пацієнтів з усієї України.

Як проходить процедура?


Центр «Сім доріг» пропонує своїм пацієнтам виведення з запою на дому, що дуже зручно, оскільки більшість алкозалежних категоричних відмовляються від звернення до лікаря. Важкий фізичний і психоемоційний стан хворого часто вимагає екстреної професійної допомоги, а транспортування в клініку може лише посилити проблему і привести до небезпечних наслідків.

Кваліфікований фахівець проведе оцінку стану алкозалежної пацієнта. Потім за допомогою медикаментозних препаратів, апаратних методик, що очищає крапельниць проведе грамотну детоксикацію, що дозволяє купірувати запій, поліпшити самопочуття і настрій пацієнта, повернути його в адекватний стан і навіть домогтися тимчасової тверезості.

Після цього лікар-нарколог проводить з пацієнтом і членам його сім’ї професійні консультації, які мотивують до подальшого симптоматичному лікуванню. При необхідності лікар прописує певну, підібрану дієту або лікарські засоби.

Крім того, в домашніх умовах фахівцями застосовується метод інтервенції. Виведення із запою дає лише тимчасовий, короткостроковий ефект, а для повної перемоги над алкогольною залежністю і досягнення довгострокової ремісії потрібно повноцінна психологічна реабілітація в стаціонарних умовах.

Метод інтервенції – це мотивуюча бесіди, що дозволяють людині, яка страждає залежністю від спиртних напоїв, визнати наявність проблеми. Усвідомити руйнівну дію алкоголю на його здоров’я і життя, а також необхідність комплексного лікування.

img 4493

Переваги виведення з запою в реабілітаційному центрі

 
Щоб вивести людину зі стану запою, варто звернутися в спеціалізований заклад. Яке вигідно вирізняється з-поміж інших клінік і наркодиспансерів завдяки безперечних переваг:

 1. Гарантія анонімності, суворе дотримання політики конфіденційності.
 2. Можливість виклику фахівця додому вдень і вночі.
 3. Безкоштовні консультації, що стосуються подальшої терапії та реабілітації.
 4. Проведення попередньої діагностики і визначення стадії розвитку алкогольної залежності.
 5. Надання комплексної допомоги, як медичної, так і психологічної.
 6. Можливість трансферу алкозалежної в центр для проведення повноцінної комплексної реабілітації.
 7.  Надання симптоматичної допомоги.
 8. Доступна для всіх пацієнтів демократична цінова політика.
 9. Виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта.


Щоб пригасити нарколога на будинок для проведення детоксикації і виведення з запою, достатньо зателефонувати в центр або скористатися формою зворотного зв’язку на сайті клініки.

Наші сертифікати

Наша група у Facebook https://www.facebook.com/groups/185349858710409/?ref=share .

Розрахувати вартість Приховати