Реабілітаційний центр в Тернополі – лікування алкоголізму – введення із запою

Пройти анонімне, ефективне, безпечне лікування алкоголізму в Тернополі пропонують співробітники центру реабілітації «Сім Доріг». Пацієнтам надаються грамотна наркологічна та психологічна допомога, сприяння в подальшій соціальній адаптації. За 10 з гаком років своєї діяльності фахівці центру допомогли величезній кількості людей з алкогольною залежністю кинути пити та повернутися до тверезого, здорового життя.

Медична допомога при алкогольної залежності

Подальше успішне лікування алкоголізму неможливо, поки людина відчує фізичну залежність від спиртних напоїв. Лікарі готові надати пацієнтові наступну допомогу:

 • купірування похмільного синдрому;
 • лікування алкогольної інтоксикації;
 • виведення з запійних станів;
 • лікування «білої гарячки»;
 • допомога при передозуванні спиртного.

Обов’язкова медична допомога потрібна в тих випадках, коли пацієнт вживає алкоголь протягом 3 днів і більше, не може самостійно зупинитися. Якщо не вжити своєчасних заходів, запій може привести до цілого ряду вкрай несприятливих наслідків і навіть стати причиною смерті.

Ефективний вихід із запою можна пройти, звернувшись до професіоналів. Досвідчені фахівці, використовуючи перевірені методики та сучасні, індивідуально підібрані препарати, допоможуть швидко усунути запійний стан і ознаки гострої абстиненції. Отримати наркологічну допомогу можна безпосередньо в центрі в стаціонарних умовах або ж запросивши лікаря-нарколога додому. Анонімність гарантована кожному пацієнтові.

Методи лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму в Тернополі та виведення із запою

Лікування алкоголізму починається з діагностики, розробки терапевтичного курсу, проведення комплексної детоксикації організму. Далі з пацієнтом працюють психологи, психотерапевти, експерти з питань хімічної залежності, що допомагають йому усвідомити всю масштабність проблеми, необхідність проходження реабілітації, сформувати стійкі мотивації до одужання.

Наступний крок – це психологічна реабілітація. Курс базується на принципах програми «12 кроків», доповненої іншими, не менш дієвими методиками:

 • арт-терапією;
 • індивідуальними консультаціями;
 • Гештальт-терапією;
 • заняттями в групах взаємодопомоги;
 • театральної терапією;
 • сеансами сімейної психотерапії;
 • анімал-лікуванням;
 • когнітивно-поведінкова та музична терапія.

Під час реабілітаційного курсу пацієнти також займаються спортом, проходять фізіотерапевтичні процедури, відвідують різні тренінги, інформаційні заняття, беруть участь у культурних, розважальних заходах.

Саме перебування у центрі в здоровому терапевтичному середовищі, режим, правильна харчування, насичений графік, ізоляція від звичного оточення сприяють прискореному фізичному та психологічному відновленню реабілітантів. Пацієнтів постійно підтримують фахівці, допомагають їм розібратися в причинах зловживання алкоголем і знайти ефективні способи усунення провокуючих чинників.

Завершальний етап – ресоціалізація, спрямована на закріплення результатів лікування, комфортну соціальну адаптацію, профілактику зриву. Фахівці допомагають своїх підопічних відновити втрачені якості особистості, здобути навички тверезого життя, визначитися з подальшими цілями та планами. Після виписки випускники також можуть розраховувати на психологічну допомогу, сприяння у вирішенні питань, пов’язаних із отриманням освіти, самореалізацією, влаштуванням на роботу.

Принципи успішного лікування алкоголізму

Принципи успішного лікування алкоголізму

У своїй діяльності працівники центру дотримуються наступних ключових принципів:

 • Анонімність і відсутність постановки на облік.
 • Доброзичливе та шанобливе ставлення до реабілітантами, що допомагає налагодити контакт із ними.
 • Інтенсивна робота з родичами, допомога в подоланні співзалежності.
 • Вибір оптимальних методів лікування в залежності від стажу зловживання спиртним, психологічних особливостей, темпераменту конкретної людини.

Шукаєте де пройти лікування алкоголізму в Тернополі? Тоді вам варто, не втрачаючи часу, зателефонувати до реабілітаційного центру «Сім Доріг».

Поширені запитання

[spoiler title=”🍷 Що мається на увазі примусове лікування алкоголізму?”]Примусове лікування проводиться за допомогою методу інтервенції. Фахівці проводять з пацієнтом мотивуючі бесіди, спрямовані на виведення його зі стадії заперечення, усвідомлення своєї проблеми та її наслідків. У 90% випадках після цього залежні люди добровільно погоджуються пройти лікування в стаціонарі.[/spoiler]

[spoiler title=”🥃 Чи можна позбутися від алкогольної залежності за допомогою детоксикації та кодування?”]Детоксикація, кодування від алкоголю допомагають подолати стан фізичної залежності, досягти тимчасової тверезості. Але оскільки алкоголізм є захворюванням психосоматичним, дані методи не усувають його причин, що рано чи пізно призводить до рецидиву. Для гарантованого одужання необхідно пройти комплексний терапевтичний курс із обов’язковою психологічною реабілітацією та подальшу ресоціалізацією.[/spoiler]

[spoiler title=”👤 Які фахівці працюють із пацієнтами, що страждають алкозалежністю?”]Лікуванням хворих алкоголізмом займаються досвідчені наркологи, консультанти з хімічної і нехімічної залежності, психологи, арт-терапевти, психотерапевти, психіатри, тренери особистісного росту.[/spoiler]

Сертифікати та ліцензії реабілітаційного центру “Сім доріг”

Розрахувати вартість Приховати