fbpx

До числа серйозних проблем ХХІ століття можна віднести проблему глобальної наркоманіі та алкоголізму. Одним із напрямів розв’язання цієї проблеми є використання психо-соціальної реабілітації та ресоціалізації нарко- та алкозалежних, що передбачає створення умов для корекції їх особистісних та поведінкових вад, соціального супроводу таких осіб та членів їх родин.

1_t.jpg

Цей напрям містить комплекс соціально-психологічних та реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення та набуття навичок, необхідних для поліпшення якості життя особистості та її повноцінного включення у соціальне життя. Однак важливим моментом повноцінної адаптації в соціумі є підтримка учасника програми після її завершення.

2_t.jpg

Тому керівники ГО «Сім доріг» на платформі своєї організації створили новий вид допомоги уже після проходження курсу реабілітації терапевтичну групу «New Life». Це те місце де учасники групи можуть ділитися своїми радісними моментами життя, своїми перемогами та новими досягненнями в житті, задавати питання які їх турбують, ділитися своїм досвідом тверезого життя і просто гарно провести час у колі людей таких як вони.

3_t.jpg

Ціль терапевтичної групи «New Life» це :

-Покращення соціальних навичок.

-Отримання інформації вирішення проблем.

-Соціальна підтримка.

-Профілактика зриву.

-Первинна профілактика залежності.

-Робота з кризами.

-Нові знайомства поза залежністю.

-Створення нових проектів.

-Взаємодопомога.

-Підтримка здорового тверезого способу життя.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 [1 Vote]