fbpx

Кількість наркоманів зростає в усьому світі, в тому числі й в Україні. Наркоманія в Україні, на думку спеціалістів, давно набула ознак епідемії.

1_.jpg

Однак вирішенню цієї проблеми в нашій країні не так багато шляхів. У зв’язку з чим в нашій країні створюють багато різноманітних проектів, акцій та напрямків вирішення проблеми.

2_.jpg

В основному такі проекти формують громадські організації, які хочуть змінити нашу країну та допомогти зберегти здорову молодь в ній.

3_.jpg

На платформі ГО «Сім доріг» також є маса проектів, які допомагають у вирішенні проблеми наркоманії. Одним із таких проектів є «Центр консультування з хімічної і не хімічної залежності для молоді та їх рідних». Створений для людей, які вже зіштовхнулися з проблемою залежності або мають у своєму колі оточення таких людей.

5_.jpg

Насамперед Центр консультування є місцем, де люди можуть прийти і просто отримати інформацію про той чи інший вид залежності, її прояви та наслідки. Якщо людина на даний момент знаходиться з такою проблемою то вона може пройти тестування на якому буде визначено на якому вона етапі та їй допоможуть підібрати шляхи вирішення її.

6.jpg

Також людина може пройти первинне тестування на різний вид захворювання( ВІЛ, гепатит).

7_.jpg

І взагалі це те місце де людина може прийти, або зателефонувати і безкоштовно отримати психологічну допомогу.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]