fbpx

Полтава - швидко розвиваючийся місто, в якому проблема наркотичної та алкогольної залежності розвивається швидкими темпами. Пройти комплексне лікування наркоманії в Полтаві, позбутися від алкоголізму пропонує пацієнтам реабілітаційний центр «Сім доріг».

Методи лікування наркотичної залежності - комплексний підхід

Лікування від наркотиків в Полтаві під час вступу до реабілітаційного центру «Сім доріг» має психологічний напрям. Пацієнтам надається допомога нарколога, проводиться детоксикація, що дозволяє усунути болісний стан ломки, проте основний акцент робиться на психологічної реабілітації та ресоціалізації наркозалежних.

В основі терапевтичного курсу лежить відома штаті Міннесота програма «12 кроків». Дана методика в усьому світі визнана найбільш дієвою в боротьбі з залежностями різного характеру. Програма передбачає усвідомлення пацієнтом своє проблеми, добровільне прийняття допомоги і поступове, поетапне позбавлення від залежності, духовне зростання, корінні зміни в житті і світосприйняття.

Лікування включає в себе елементи інших ефективних психотерапевтичних методик: арт-терапія, Гештальт-терапія, трудотерапія.

Хороший ефект надає перебування пацієнта в терапевтичному співтоваристві, колективна психотерапія, робота в групах взаємодопомоги. З кожною людиною психолог реабілітаційного центру працює індивідуально, допомагаючи йому виявити причини розвитку залежності і усунути їх, сформувати нові цілі і мотивації, впоратися з депресивним станом і нервовими зривами, які супроводжують процес відмови від наркотику.

Пацієнтам центру надається також послуга - виклик нарколога в Полтаві на дім і примусової лікування наркотичної залежності, що грунтується не на фізичному або психологічному насильстві, а методі інтервенції, проведенні мотиваційних бесід з хворою людиною, що дозволяють самостійно прийняти правильне рішення про необхідність в терапії.

Лікування проводиться анонімно і конфіденційно. Це важливий фактор, оскільки багато наркомани та їхні близькі не звертаються за медичною допомогою, побоюючись розголосу, засудження, можливих проблем в майбутньому при влаштуванні на роботу.

 Лечение наркомании и алкоголизма в Полтаве

Методи лікування алкогольної залежності

Лікування алкоголізму в Полтаві носить комплексний характер. Подальший терапевтичний курс грунтується на психотерапії. Щоб людина визнала наявність проблеми і прийняв усвідомлене рішення боротися з ним, пропонується допомога психолога, заняття за програмою «12 кроків». У реабілітаційному центрі «Сім доріг» не практикують такі методики, як гіпноз, підшивка і кодування, оскільки вони не надають високого позитивного ефекту, дають тимчасовий, чи не довгостроковий результат.

Пацієнтам пропонується і така послуга, як виведення з запою в Полтаві. Коли людина тривалий час перебуває в запої і не може впоратися з ним самостійно, перш, ніж проводити психологічну реабілітацію, необхідно надати йому першу медичну допомогу, привести в адекватний стан. Для цих цілей практикується методи екстреної детоксикації, крапельниці, які очищають кров від токсинів і продуктів розпаду етилового спирту, що сприяють усуненню похмільного синдрому, прояви білої гарячки та інших характерних для алкоголізму ускладнень.

Лікування алкогольної залежності за методом «12 кроків» показує відмінні результати, навіть в особливо складних і запущених випадках при жіночому або хронічний алкоголізм.

Як і при лікуванні наркозалежності, пацієнтам гарантується строге дотримання політики конфіденційності, індивідуальний підхід, шанобливе, доброзичливе ставлення персоналу, хороші і комфортні умови проживання.

Реабілітаційний центр «Сім доріг» - це реальний шанс впоратися з згубними залежностями, відновити фізичне і психічне здоров'я, і ​​почати своє життя з чистого аркуша.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 [1 Vote]