Реабілітаційний центр в Полтаві

Реабілітаційний центр «Сім доріг» вже на протязі 10 з гаком років спеціалізується на боротьбі з такими згубними пристрастями як наркоманія, алкогольна залежність, допомагаючи людям, що потрапили біду, повернутися до щасливого, тверезою і здорового життя.


зміст:

 1. Принципи роботи центру 
 2. Надання допомоги пацієнтам та членам їх сімей.
 3. Переваги та досягнення.


Принципи роботи центру

Полтавський реабілітаційний центр «Сім доріг» не обмежується короткостроковими методами лікування різного виду залежностей, що вигідно виділяє його серед наркодиспансерів та інших спеціалізованих установ.
Фахівці центру проводять комплексну психокоррекцию, що дозволяє усунути провокуючі фактори і змінити поведінкову модель пацієнта. Для цих цілей застосовуються індивідуальні психологічні консультації, колективна робота в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків».

img 4514

Для людини, що страждає алкогольною чи наркотичною залежністю, важливо повірити в себе. Формуванню повноцінної особистості, яка прагне до розвитку і самореалізації, сприяють різні тренінги, заходи, спрямовані на особистісний ріст і розкриття прихованих здібностей, творчі заняття, тренінги, лекції та майстер-класи, які регулярно проводить центр реабілітації наркоманів і алкозалежних пацієнтів.

Полтава – батьківщина великого Гоголя, красивий і популярний серед туристів місто. Однак ситуація з алкильной і наркотичною залежністю тут складається складна. На 10000 населення в області припадає 138 наркозалежних людей. При цьому відмітка стає дедалі більше. Все частіше фіксуються випадки алкогольної і наркотичної залежності серед підлітків, починаючи з 12-річного віку.

Надання допомоги пацієнтам та членам їх сімей

Лікувальний заклад працює за принципами всесвітньо відомої програми «12 кроків», зарекомендувала себе, як найбільш результативний і дієвий спосіб усунення всіх відомих видів залежностей. Успіх досягається завдяки послідовному проходженню людиною певних етапів, починаючи від виходу зі стадії заперечення і визнання наявності залежність. Закінчуючи впізнаним зміною власного життя, прийняттям відповідальності, розвитком самодисципліни.

img 4519

Перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві серед людей, які також борються з важкої залежністю, дозволяє людині знайти підтримку, віру в себе і власний сили, змінити коло спілкування, утвердитися в правильних мотиваціях.

Реабілітаційний центр для наркоманів і алкоголіків активно працює не тільки з реабілітантами, але і з родичами. Часто нездоровий психологічний клімат в родині, проблеми в стосунках з рідними провокують розвиток залежності, а також можуть стати причиною рецидиву після завершення реабілітаційного курсу.

Крім того, близьке оточення пацієнта є співзалежних і вимагає професійної психологічної допомоги. Фахівці клініки консультують родичів індивідуально, проводять сеанси сімейного системного психоаналізу, спрямовані на відновлення втрачених довірчих відносин, групові заняття, лекції та семінари.

Переваги та досягнення

ijuo0429

Центр реабілітації алкоголіків і наркозалежних характеризується наявністю ключових переваг:

 1.  Команда висококваліфікованих і досвідчених фахівців (наркологів, лаборантів, медичних працівників, психологів, психотерапевтів).
 2.  Гарантія анонімності і дотримання політики конфіденційності.
 3.  Застосування найефективніших і результативних методів лікування алкогольної та наркотичної залежності.
 4.  Комплексна програма реабілітації.
 5. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 6. Комфортабельні умови проживання.
 7. Доступні і демократичні ціни.
 8. Широкий спектр послуг, спрямованих на подолання алкоголізму і наркоманії.
 9. Ресоціалізація, допомога в соціальній адаптації та вирішенні життєвих проблем випускників, після завершення основного лікувального курсу.
 10. Надання кваліфікованої допомоги, надання професійних консультацій членам сім’ї реабілітанта.


Такий комплексний підхід дозволяє не просто подолати залежність на фізіологічному і на психологічному рівні, а й підвищити якість життя пацієнта, розкрити в ньому нові можливості, допомогти стати щасливим і повноцінним членом суспільства.

Наші сертифікати

Наша група у Facebook https://www.facebook.com/groups/185349858710409/?ref=share .

Розрахувати вартість Приховати