Наркоманія є психосоматичним захворюванням, що протікає у хронічній формі та виникає в результаті вживання хімічних речовин, що сприяють зміні свідомості. На початкових стадіях наркотичної залежності вражається центральна нервова система і психіка пацієнта, а при подальшому прогресуванні патологічного процесу хвороба веде до порушення функціонування всього організму та деградації особистості.

Ефективне лікування наркоманії у Львові, пропоноване місцевим відділенням реабілітаційного центру «Сім доріг», носить комплексний і систематичний характер. Для досягнення стабільних позитивних результатів важливе значення має залучення у терапевтичний процес пацієнта і його ближнього оточення.

Принципи лікування наркозалежності

Програма лікування і реабілітації при наркоманії включає в себе медикаментозну допомогу та психотерапевтичні методи, а також різні заходи, спрямовані на духовне зростання, особистісний розвиток і соціалізацію наркозалежних пацієнтів. Найкращим чином зарекомендував себе терапевтичний курс, заснований на принципах відомої в усьому світі програми «12 кроків», доповненої іншими психотерапевтичними методиками, підібраними за індивідуальною схемою.

Стадії та етапи реабілітаційного курсу

Лікування наркозалежності завжди починається з надання пацієнтові медичної допомоги, купірування проявів наркотичної ломки, терапії супутніх захворювань і порушень.

Комплексна програма реабілітації включає в себе наступні ключові етапи:

  • Очищення організму і детоксикація.
  • Психологічну реабілітацію.
  • Соціальну адаптацію.

На початковому етапі проводиться програма Детокс, що очищає організм пацієнта від токсинів і залишків наркотику, нормалізує обмінні процеси та знімає болісну симптоматику абстинентного синдрому. Лікарі обстежують пацієнта, виявляють присутні у нього проблеми зі здоров'ям і займаються їх лікуванням протягом усього періоду перебування реабілітанта в клініці.

Після стабілізації фізичного стану наркозалежної людини починається стадія інтенсивної психологічної реабілітації. Досягненню відновлення психологічного здоров'я і особистих якостей пацієнта сприяють заняття в групах взаємодопомоги, методи арт-терапії та працетерапії, індивідуальна робота з психологом, Гештальт-терапія, сеанси сімейного системного психоаналізу.

Ресоціалізація допомагає підготувати реабілітанта до виходу в соціум, а також полегшити і прискорити процес його адаптації в суспільстві після виписки. Для цих цілей проводиться психологічна та соціальна робота, організовуються різні тренінги, культурні заходи, семінари, лекції. Після завершення реабілітаційного курсу випускникам надається терапевтичний супровід, допомога в отриманні освіти, пошуку способів самореалізації, працевлаштуванні.

Реабілітаційний центр «Сім доріг» приділяє питанням соціальної адаптації своїх підопічних велику увагу, оскільки від цього етапу багато в чому залежить тривалість ремісії і зниження ймовірності рецидиву наркозалежності. Крім соціальної підтримки випускники, а також їх родичі, можуть розраховувати на професійну психологічну допомогу.

Дізнатися про додаткові послуги, спрямованих на подолання наркотичної залежності, вартості лікування, а також отримати безкоштовну професійну консультацію від профільних фахівців, можна зателефонувавши за контактним номером телефону відділення центру або заповнивши форму зворотного зв'язку на офіційному сайті. Клініка працює цілодобово, без перерв, свят і вихідних днів.

Наші сертифікати

Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог»