Еспераль – ефективний засіб для підшивки від алкоголізму

Фахівці реабілітаційного центру «Сім доріг» при лікуванні пацієнтів з алкогольною залежністю успішно проводять медикаментозні підшивки, використовуючи для цих цілей препарат Еспераль. Даний засіб виготовлено на основі діючої речовини – дисульфіраму. Протягом багатьох років застосовується в європейських країнах для боротьби з алкоголізмом


Принцип дії і властивості Еспераль

Дія Еспераль безпосередньо взаємопов’язана з процесами, що відбуваються в організмі людини при вживанні алкоголю. Печінкою виділяється специфічний фермент – алкоголь-дегідрогеназ, що розщеплює етиловий спирт до утворення альдегіду. Саме альдегід є токсичною речовиною, при скупченні провокує розвиток інтоксикації і похмільного синдрому.

Щоб вивести альдегід, організмом продукується інший фермент. Препарат Еспераль блокує вироблення цих ферментів, в результаті чого при вживанні спиртного людина огидно себе почуває, оскільки етанол організмом не знешкоджується і процеси його виведення сповільнюються.

Підготовка до кодування

Процедура кодування від алкоголю за допомогою препарату проводиться в стаціонарах умовах. Підшивка проходить під дією місцевої анестезії. Спочатку лікар робить невеликий надріз в області живота, спини або сідниць, поміщає туди препарат і накладає шви, які знімаються через 5 діб.

Протягом всього терміну кодування активні речовини Еспераль потрапляють всередину організму пацієнта, і при вживанні навіть невеликої кількості спиртних напоїв людина починає відчувати себе погано. В результаті формується відраза до спиртного і стійка фізіологічна непереносимість алкоголю.

  Не знайшли те, що шукали?
  Якщо Вам потрібна термінова допомога, телефонуйте прямо зараз і наші консультанти допоможуть Вам
  Дякуємо за заявку!
  Наш менеджер зателефонує вам в найближчий час

  Ін’єкції препаратом Еспераль

  Більш простим і досить ефективним способом використання Еспераль є його ін’єкційне введення. Препарат вводиться внутрішньом’язовим шляхом під лопатку або в область сідниць. Після уколу в організм виділяється діюча речовина.

  До переваг даної процедури відноситься низький ступінь травматичності і можливість її проведення в домашніх умовах.

  Що буде при вживанні спиртного?

  Дія препарату відчувається людиною практично миттєво, після вживання навіть мінімальної кількості спиртного. Пацієнт відчуває загальне нездужання, слабкість. Крім того, можливий прояву клінічних симптомів:

  1. Набряк головного мозку.
  2. Судомний синдром.
  3. Інфаркт міокарда.
  4. Непритомний стан.
  5. Різке зниження показників артеріального тиску.
  6. Прискорений пульс, тахікардія.
  7. Крововилив в область головного мозку.
  8. Хворобливі відчуття, локалізовані в області серця.

  Препарат виявляє сильну дію і при поєднанні з алкоголем може спровокувати несприятливі наслідки, це допомагає пацієнтові психологічно впоратися з алкогольною залежністю і встояти перед спокусою.

  Еспераль - ефективний засіб для підшивки від алкоголізму

  Про протипоказання

  Перед проведенням підшивки Еспералем необхідно медичне обстеження пацієнта, що дозволяє виключити наявність наступних протипоказань:

  1. Психічні розлади.
  2. Гострі прояви абстинентного синдрому.
  3. Цукровий діабет.
  4. Міокардит.
  5. Атеросклероз серцевих вінцевих артерій.
  6. Гломерулонефрит, що протікає в гострій формі.
  7. Стенокардія.

  Чи не призначають препарат жінкам в період очікування появи на світ малюка.

  У центрі «Сім доріг» препарат Еспераль для лікування алкогольної залежності використовує з великою ефективністю і безпечно для людини. Фахівці клініки застосовують тільки високоякісні, оригінальні медикаменти. Створені всі умови для попередньої діагностики. Хворий деякий час після підшивки знаходиться під наглядом лікаря.

  Медикаментозне кодування за допомогою Еспераль – одна з найбільш популярних процедур, що дозволяють домогтися стану тимчасової тверезості і купірування фізіологічної залежності від спиртних напоїв. Стан хворого стабілізується, що створює оптимальні умови для подальшої психологічної реабілітації.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Завантаження ...
  Інші статті по темі
  Центр консультування з хімічної та не хімічної залежності для молоді та їх рідних
  Кількість наркоманів зростає в усьому світі, в тому числі й в Україні. Наркоманія в Україні, на думку спеціалістів, давно набула ознак епідемії. Однак вирішенню цієї проблеми в нашій країні не...
  Читати
  Школа психології для консультантів
  Консультант – це людина, яка допомагає та підтримує клієнта на шляху до зміни життя. Цей процес триває довго і потребує як стійкості витривалості та толерантності, так і професійних знань та...
  Читати
  Школа психології для ресоціалізації
  Психологія дає можливість розбиратися у психологічному житті людей. Тому дуже велике значення психології має для будь-якої роботи, пов’язаної з людьми та їх індивідуальними особливостями. А чи можна назвати хоча б...
  Читати
  Як вийти із запою
  Запій – вживання алкоголю протягом 2 і більше днів, яке супроводжується ознаками інтоксикації організму або похмільним синдромом. Запій характерний для II і III стадії алкоголізму. На цих стадіях здатність самоконтролю,...
  Читати
  Стадії алкоголізму: особливості та наслідки
  Алкоголізм – це важке, небезпечне захворювання, що викликає фізичну та психологічну залежність. Як правило, самі алкоголіки не вважають себе хворими, не усвідомлюють проблеми. Тому допомогти їм можуть тільки близькі, звернувшись...
  Читати
  Розрахувати вартість Приховати