fbpx

Фахівці реабілітаційного центру «Сім доріг» при лікуванні пацієнтів з алкогольною залежністю успішно проводять медикаментозні підшивки, використовуючи для цих цілей препарат Еспераль. Даний засіб виготовлено на основі діючої речовини - дисульфіраму. Протягом багатьох років застосовується в європейських країнах для боротьби з алкоголізмом

Принцип дії і властивості Еспераль

Дія Еспераль безпосередньо взаємопов'язана з процесами, що відбуваються в організмі людини при вживанні алкоголю. Печінкою виділяється специфічний фермент - алкоголь-дегідрогеназ, що розщеплює етиловий спирт до утворення альдегіду. Саме альдегід є токсичною речовиною, при скупченні провокує розвиток інтоксикації і похмільного синдрому.

Щоб вивести альдегід, організмом продукується інший фермент. Препарат Еспераль блокує вироблення цих ферментів, в результаті чого при вживанні спиртного людина огидно себе почуває, оскільки етанол організмом не знешкоджується і процеси його виведення сповільнюються.

Підготовка до кодування

Процедура кодування від алкоголю за допомогою препарату проводиться в стаціонарах умовах. Підшивка проходить під дією місцевої анестезії. Спочатку лікар робить невеликий надріз в області живота, спини або сідниць, поміщає туди препарат і накладає шви, які знімаються через 5 діб.

Протягом всього терміну кодування активні речовини Еспераль потрапляють всередину організму пацієнта, і при вживанні навіть невеликої кількості спиртних напоїв людина починає відчувати себе погано. В результаті формується відраза до спиртного і стійка фізіологічна непереносимість алкоголю.

Ін'єкції препаратом Еспераль

Більш простим і досить ефективним способом використання Еспераль є його ін'єкційне введення. Препарат вводиться внутрішньом'язовим шляхом під лопатку або в область сідниць. Після уколу в організм виділяється діюча речовина.

До переваг даної процедури відноситься низький ступінь травматичності і можливість її проведення в домашніх умовах.

Що буде при вживанні спиртного?

Дія препарату відчувається людиною практично миттєво, після вживання навіть мінімальної кількості спиртного. Пацієнт відчуває загальне нездужання, слабкість. Крім того, можливий прояву клінічних симптомів:

 1. Набряк головного мозку.
 2. Судомний синдром.
 3. Інфаркт міокарда.
 4. Непритомний стан.
 5. Різке зниження показників артеріального тиску.
 6. Прискорений пульс, тахікардія.
 7. Крововилив в область головного мозку.
 8. Хворобливі відчуття, локалізовані в області серця.

Препарат виявляє сильну дію і при поєднанні з алкоголем може спровокувати несприятливі наслідки, це допомагає пацієнтові психологічно впоратися з алкогольною залежністю і встояти перед спокусою.

Еспераль - ефективний засіб для підшивки від алкоголізму

Про протипоказання

Перед проведенням підшивки Еспералем необхідно медичне обстеження пацієнта, що дозволяє виключити наявність наступних протипоказань:

 1. Психічні розлади.
 2. Гострі прояви абстинентного синдрому.
 3. Цукровий діабет.
 4. Міокардит.
 5. Атеросклероз серцевих вінцевих артерій.
 6. Гломерулонефрит, що протікає в гострій формі.
 7. Стенокардія.

Чи не призначають препарат жінкам в період очікування появи на світ малюка.

У центрі «Сім доріг» препарат Еспераль для лікування алкогольної залежності використовує з великою ефективністю і безпечно для людини. Фахівці клініки застосовують тільки високоякісні, оригінальні медикаменти. Створені всі умови для попередньої діагностики. Хворий деякий час після підшивки знаходиться під наглядом лікаря.

Медикаментозне кодування за допомогою Еспераль - одна з найбільш популярних процедур, що дозволяють домогтися стану тимчасової тверезості і купірування фізіологічної залежності від спиртних напоїв. Стан хворого стабілізується, що створює оптимальні умови для подальшої психологічної реабілітації.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]