fbpx

Лікування від наркотиків в Лубнах, терапію алкогольної залежності з наданням професійної медичної та психологічної допомоги тепер можна пройти в реабілітаційному центрі «Сім доріг». Безперечними перевагами даного лікувального закладу є суворе дотримання політики конфіденційності, застосування передових методик терапії та робота команди кваліфікованих професіоналів.

Допомога для пацієнтів - системний підхід у вирішенні проблеми

Терапевтичний курс починається з надання обов'язкової медичної допомоги. Для цього в реабілітаційному центрі виявляються такі послуги:

  1. Детоксикація організму (біологічна, медикаментозна).
  2. Виід із запою в Лубнах.
  3. Виклик нарколога в Лубнах на дім для надання екстреної допомоги.


Надалі терапевтичний курс передбачає боротьбу з психологічною залежністю від наркотику або спиртних напоїв. Основним методом, застосовуваним фахівцями центру, є програма «12 кроків», що дозволяє залежній людині визнати свою проблему, отримати необхідну підтримку, сформувати правильні мотивації, навчитися жити тверезим життям.

Лікування наркоманії в Лубнах доповнюється також індивідуальними і сімейними психологічними консультаціями, заняттями в групах взаємодопомоги, елементами арт-терапії, гештальт-терапії, трудотерапії, когнітивно-поведінкової терапії.

Перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві, проживання в комфортних котеджах, правильне харчування, різноманітні творчі розваги, дотримання режиму, відвідування культурних заходів, майстер-класів позитивно впливає на стан реабілітантів, дозволяє їм максимально швидко відновити свій фізичний і психоемоційний здоров'я.

Після завершення основного лікувального курсу реабілітантами надається піврічного терапевтичний супровід. Ресоціалізація проходить в умовах відкритого стаціонару. В цей час колишні пацієнти центру продовжують відвідувати різні заняття, проходять соціальну адаптацію, вчаться жити реальним життям, справлятися зі своїми проблемами, не шукаючи порятунку в штучних допінгах.

Ресоціалізація - важливий етап, що дозволяє закріпити результати лікування і попередьте можливі рецидиви наркоманії або алкоголізму.

 Лечение наркомании и алкоголизма в Лубнах

Допомога родичам реабілітантів

Фахівці центру пропонують близького оточення своїх пацієнтів професійне лікування співзалежності. На базі центру функціонують спеціальні групи для родичів. З членами сім'ї пацієнтів працюють психологи, психотерапевти. Для них наводяться індивідуальні консультації, колективні заняття, лекції, сеанси сімейного системного психоаналізу.

Безперечною допомогою для рідних залежної людини є можливість безкоштовного цілодобового отримання консультацій від профільних фахівців центру, виклику лікаря додому, примусового лікування наркоманії і алкоголізму, засноване на методах інтервенції.

Не варто ігнорувати проблему залежності в родині. Допоможіть своїй близькій людині повернутися до нормального, щасливого життя і уникнути загибелі. Для того щоб отримати анонімну допомогу, досить просто зателефонувати в реабілітаційний центр «Сім доріг» в будь-який зручний для вас час, написати електронного листа або заповнити форму зворотного зв'язку на сайті.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]