fbpx

Позбутися від алкогольної залежності, пройти професійне лікування наркоманії в Комсомольську тепер можна, звернувшись за допомогою в реабілітаційний центр «Сім доріг». У цьому лікувальному закладі працюють справжні професіонали, які використовують для боротьби зі згубними залежностями дієві, перевірені, безпечні та ефективні методики.

 

Принципи лікування наркоманії і алкоголізму - основа успіху терапії

Лікування від наркотиків в Комсомольську, як і терапія алкогольної залежності, в центрі «Сім доріг» носить комплексний характер, з акцентом на психологічне відновлення і ресоціалізацію пацієнтів.

Курс лікування проходить в умовах госпіталізації, оскільки ізоляція від звичного середовища і перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві є запорукою, досягненням швидких позитивних результатів, і сприяє профілактиці можливих зривів.

Реабілітаційний центр не нагадує клініку або наркодиспансер. Пацієнти проживають в затишних котеджах, де створені оптимальні умови для їх відновлення та психологічного комфорту.

Серед основних принципів лікування алкогольної та наркотичної залежності в центрі «Сім доріг» можна виділити наступне:

  1. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  2. Надання першої медичної допомоги, детоксикація організму, виведення з запою в Комсомольську.
  3. Купірування психологічної залежності, робота по методам всесвітньо відомої програми «12 кроків».
  4. Гарантія суворої анонімності і дотримання політики конфіденційності.
  5. Шанобливе ставлення до пацієнтів, без прояву фізичного чи психологічного насильства.
  6. Возможное надання першої допомоги на дому, цілодобовий виклик нарколога в Комсомольську.

Лікування алкоголізму в Комсомольську, боротьба з наркотичною залежністю передбачає формування у хворої людини правильних мотивацій, усвідомлення своєї проблеми і бажання подолати її. Цьому сприяють індивідуальні психологічні консультації, тренінги, заняття в групах взаємодопомоги.

Завдання фахівців центру, на відміну від наркодиспансерів і більшості спеціалізованих клінік подібного профілю, полягає не тільки в купировании абстинентного синдрому і фізичної залежності від штучних допінгів, а й повноцінне відновлення здоров'я пацієнта, втрачених особистісних якостей і міжособистісних відносин, його духовний розвиток.

Тільки при такому комплексному підході можна домогтися довгострокових, стабільних результатів, уникнувши рецидивів, навіть після завершення терапевтичного курсу і виписки з клініки.

Лечение наркомании и алкоголизма в Комсомольске

Для чого потрібна ресоціалізація?

Ресоціалізація дозволяє закріпити досягнуті результати лікування, навчити колишнього залежної людини на практиці застосовувати навички і знання, отримані під час перебування в центрі. Ресоціалізація допомагає пацієнтові максимально швидко і комфортно адаптуватися в соціумі після виписки з єдиного центру. Під час лікування людина отримує допомогу психологів і соціальних працівників, відвідує заняття в групах взаємодопомоги.

Даний етап має важливе значення для профілактики рецидивів алкогольної або наркотичної залежності. Часто потрапивши в звичне середовище перебування, зіткнувшись з реальними життєвими проблемами, людина ламається і знову тягнеться до чарки або чергової дози наркотику. Підтримка з боку фахівців і друзів-однодумців дозволяє звести ризики настільки несприятливих наслідків до мінімальних показників.

Протягом півроку після завершення лікувального курсу пацієнти вчаться справлятися з проблемами, вибудовувати свої відносини з іншими людьми, адекватно поводитися в соціумі, з родичами і близькими, визначаються зі своєю професійною діяльністю.

Щоб отримати консультацію, дізнатися вартість та особливості лікування, викликати лікаря додому або домовитися про госпіталізацію пацієнта, достатньо зателефонувати за контактним номером телефону реабілітаційного центру «Сім доріг» або ж скористатися формою зворотного зв'язку на сайті. Зробіть перші кроки для допомоги своїй близькій людині, і ми вам допоможемо.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 [1 Vote]