fbpx

При виникненні в родині такої проблеми, як алкоголізм або наркотична залежність, люди часто губляться, не знають куди звернутися за допомогою. Комплексне, анонімне лікування наркоманії в Кременчуці, а також терапія алкозалежності, з подальшою ресоциализацией, пропонує пройти реабілітаційний центр «Сім доріг», що завоював численні позитивні відгуки і вдячність пацієнтів.

 

Особливості роботи - комплекс заходів

Лікування алкоголізму в Кременчуці, боротьба з наркотичною залежністю в реабілітаційному центрі базується на застосуванні знаменитої Міннесотського програми «12 кроків». Дана американська методика групової психотерапії завоювала широку популярність у всьому світі серед фахівців і є найбільш ефективним способом усунення різного роду залежностей (алкогольної, ігрової, наркотичної, нікотинової).

Програма «12 кроків» відрізняється своєю послідовністю і поетапно. Перший крок - це визнання людиною наявності проблеми і нездатності впоратися з нею самотужки. Далі слід формування правильних мотивацій, постановка нових цілей, усвідомлене зміна особистісних якостей і управління власним життям.

Важливим є те, що протягом усього лікувального курсу, реабілітанти знаходяться в здоровому терапевтичному співтоваристві. У центрі вони знаходять необхідне розуміння, підтримку і допомогу з боку фахівців і інших людей, які також долають своє згубну пристрасть.

У центрі створені всі умови для проживання і прискореного відновлення пацієнтів. Реабілітанти живуть в комфортних котеджах, зраділий всім необхідним. Їм надається правильний збалансований, вітамінізований раціон, організація дозвілля, проводяться тренінги та майстер-класи, творчі заходи, що дозволяють розкрити внутрішній потенціал залежної людини, знайти нові корисні навички, які знадобляться в майбутньому житті.

Комплексне лікування від наркотиків в Кременчуці включає в себе і обов'язкову медичну допомогу. В першу чергу, проводиться детоксикація, що дозволяє зняти ломку і усунути хімічну залежність. Надалі розробляється індивідуальний курс для відновлення здоров'я людини.

Це ж стосується і лікування алкогольної залежності. Реабілітаційний центр «Сім доріг» пропонує такі послуги, як вихід із запою в Кременчуці, купірування похмільного синдрому.

Лікування проводиться виключно анонімно, без постановки на облік. Доступна пацієнтам і така послуга, як виклик нарколога в Кременчуці на дім, для проведення екстреної детоксикації, надання психологічної та медичної першої допомоги.

 Лечение алкоголизма и наркомании в Кременчуге

Переваги роботи центру - запорука успішного лікування

Центр «Сім доріг» відрізняється від інших подібних установ такими перевагами:

 1. Комплексний підхід в лікуванні алкогольної та наркотичної залежності.
 2. Суворе дотримання політики конфіденційності.
 3. Застосування передових і ефективних терапевтичних методик.
 4. Широкий комплекс послуг, спрямованих на боротьбу з різним видом залежності.
 5. Надання психологічної допомоги родичам і близького оточення пацієнта, лікування співзалежності.
 6. Доступна, демократична цінова політика.
 7. Надання безкоштовних консультацій профільних фахівців в цілодобовому режимі.
 8. Допомога пацієнтам центру в ресоціалізації та соціальної адаптації.
 9. Примусове лікування наркотичної залежності з застосуванням методу інтервенції.
 10. Команда досвідчених висококваліфікованих фахівців.
 11. Надання терапевтичного супроводу після завершення основного лікувального курсу, допомога у вирішенні соціальної адаптації.

Реабілітаційний центр «Сім доріг» - це прекрасна можливість для кожної людини, яка страждає алкогольною чи наркотичною залежністю, назавжди позбутися від свого небезпечного захворювання, повернутися до повноцінного, тверезою і щасливого життя, стати гідним членом суспільства, розкрити внутрішній потенціал і нові грані своєї особистості.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]