Реабілітаційний центр «Сім доріг» - допоможе вам або вашим близьким людям, які зіткнулися з проблемою алкогольної або наркотичної залежності, в найкоротші терміни позбутися небезпечної хвороби, звести ризики можливих рецидивів до мінімальних показників і підвищити якість життя.

Зміст:

  1. Відмінні риси роботи клініки.
  2. Реабілітація в умовах госпіталізації і на дому.
  3. Ресоціалізація після лікування.

 

Відмінні риси роботи клініки

img 2386

Полтавський реабілітаційний центр займається лікуванням алкоголізму, наркоманії, ігрової залежності. При цьому лікувальний заклад характеризується комплексним підходом, не обмежуючись наданням медичних послуг, а роблячи основний акцент на психологічній реабілітації та корекції поведінкової моделі хворого.

Практика і численні відгуки пацієнтів показали, що така тактика дозволяє домагатися кращих результатів. Більше 30% випускників клініки змогли досягти повного одужання і в корені змінити своє життя.

Велика увага приділяється особистісному і духовному розвитку реабілітантів. Для цих цілей проводяться групові заняття за програмою «12 кроків», заняття творчістю, елементи арт-терапії, різні тренінги, майстер-класи, культурно-масові заходи. Розширення кругозору, зміна системи цінностей, розкриття особистісного потенціалу дозволяють підвищити якість життя залежної людини і повністю поміняти його.

mtjp7006

Анонімність і не розголошення особистої інформації, відсутність постановки на облік - ще одна відмітна риса, яка вигідно виділяє центр реабілітації наркоманів і алкозалежних «Сім доріг» серед інших установ. Пацієнти та їхні родичі намагаються уникнути розголосу своєї проблеми, що загрожує суспільним осудом і складнощами в майбутньому.

Лубни - невелике місто в полтавській області. Через відсутність власного наркодиспансеру, різних варіантів цікавого проведення часу найбільш гостро стоять питання наркоманії і алкоголізму серед підлітків і молоді. Згідно зі статистикою, число наркозалежних перевищує 5 тис. На 1000 чоловік.

Реабілітація в умовах госпіталізації і на дому

«Сім доріг» - центр реабілітації алкоголіків і наркозалежних пацієнтів - одне з нечисленних установ, що пропонують лікування як в стаціонарних умовах, так і на дому. На першому етапі проводиться детоксикація організму і надається медична допомога. На другому - ведеться робота з психологами, психотерапевтами, консультантами з питань хімічної залежності.

Під час реабілітаційного курсу хворі проживають в центрі, що нагадує за своїми умовами і обстановка не клініку, а комфортабельний заміський котедж, де панує доброзичлива, домашня атмосфера. Індивідуальний підхід, турбота і шанобливе ставлення до кожного пацієнта - основні правила взаємодії медичного персоналу і співробітників центру з реабілітантами.

Цілодобово пацієнтам надається спостереження і допомога кваліфікованим фахівців, спрямована на відновлення фізичного здоров'я та психоемоційного стану. Примусове лікування залежностей теж можливо, без прояву морального, психологічного або фізичного насильства.

synn0359

Робота з пацієнтами, що знаходяться в стадії заперечення можлива - метод інтервенції, формування правильних мотивацій допомагають підштовхнути залежної людини на шлях, що веде до одужання і особистісному зростанню.

Ресоціалізація після лікування

На відміну від наркодиспансерів реабілітаційний центр для наркоманів і алкозалежних піклується про долю своїх підопічних навіть після виписки і завершення лікувального курсу. В першу чергу, реабілітантами надається психологічна допомога, спрямована на вироблення захисних механізмів подолання залежності в автономному режимі.

img 9650

Останні півроку реабілітації пацієнт проживає в умовах відкритого стаціонару. Випускник продовжує відвідувати всі заняття й працювати з психологами, а також відновлює навички правильної поведінки в суспільстві, взаємодії з іншими людьми. За допомогою психологів, волонтерів, соціальних працівників реабілітант налагоджує відносини в родині, вирішує питання, що стосуються вибору професії, підвищення рівня кваліфікації, працевлаштування.
Грамотна ресоціалізація допомагає людині знайти своє місце в житті, досягти стійкої ремісії і уникнути рецидиву.

Наші сертифікати

Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]