Коли в дім приходить така біда, як наркотична залежність, сім'я впадає у відчай, не знаючи куди звернутися за допомогою і що робити для порятунку близької людини. Ефективне лікування наркоманії в Лубнах, що дозволяє не тільки подолати залежність, але змінити життя пацієнта в кращу сторону, пропонує місцеве відділення реабілітаційного центру «Сім доріг».

Зміст:

 1. Стадії лікування наркоманії.
 2. Умови проживання.
 3. Про переваги центру.

Коли в дім приходить така біда, як наркотична залежність, сім'я впадає у відчай, не знаючи куди звернутися за допомогою і що робити для порятунку близької людини. Ефективне лікування наркоманії в Лубнах, що дозволяє не тільки подолати залежність, але змінити життя пацієнта в кращу сторону, пропонує місцеве відділення реабілітаційного центру «Сім доріг».

35629290 957377187768621 8557713717280636928 n

Стадії лікування наркоманії

Лікування від наркотиків в клініці представляє собою комплексну програму, що включає в себе медичну та психологічну допомогу, після цього випускник проходить курс соціальної адаптації. Процес ефективного довгострокове подолання наркотичної залежності складається з наступних етапів:

 1. Надання екстреної медичної допомоги в домашніх умовах при тяжких формах захворювань, передозуванні наркотиків, гострої абстиненції.
 2. Проведення комплексної діагностики, спрямованої на визначення стажу наркотичної залежності, ступеня ураження внутрішніх органів, систем і психіки пацієнта.
 3. Розробка індивідуального терапевтичного курсу, спрямованого на відновлення фізичного здоров'я хворого і формування у нього правильних мотивацій.
 4. Повноцінна детоксикація організму, що дозволяє очистити кров і купірувати хімічну залежність. Включає в себе терапію із застосуванням препаратів, індивідуально визначених лікарем, спортивні заняття і фізичні навантаження, потіння в сауні, дієтотерапію, прийом сорбентів і вітамінно-мінеральних комплексів. Поєднання медикаментозних і біологічних методів детоксикації дозволяє домогтися найбільш швидких і яскраво виражених результатів.
 5. Психологічна реабілітація - найбільш тривалий і важливі етап в боротьбі з наркозалежністю. Починається все з індивідуальної роботи з психологом, який виявляє можливу схильність людини до розвитку залежності, провокуючі фактори. Допомагає при допомоги методу інтервенції сформувати мотивації для подальшого лікування. До індивідуальних сеансів додаються заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків», сімейна психотерапія, елементи арт-терапії, гештальт-терапії та трудотерапія.
 6. Ресоціалізація - допомога в соціальній адаптації колишніх наркозалежних. Терапевтичне супровід, що дозволяє уникнути зривів і рецидивів, а також сприяння в підвищенні рівня кваліфікації, отриманні освіти, працевлаштуванні.

Лубни - невелике місто полтавської області, де особливо поширена наркоманія. Згідно зі статистикою, тут проживає близько 20% всіх наркозалежних жителів Полтави.

Умови проживання

Лікування наркотичної залежності в центрі проходить в стаціонарних умовах. Госпіталізація лякає не тільки наркоманів, а й їх близьких. Однак сучасний центр, принципи його роботи та умови проживання, нічого спільного не мають з звичним наркодиспансером.

У приватній клініці для постояльців створюються максимально комфортні умови, затишна і домашня атмосфера. Кваліфікований персонал завжди готовий прийти на допомогу пацієнтові в будь-який час доби, але при цьому прояви психологічного тиску і фізичного насильства повністю виключені.

Переваги госпіталізації полягають не тільки в огорожі пацієнта від згубно впливає на нього оточення і звичного середовища. Проживаючи в центрі, людина дотримується режиму, правильно харчується, займається спортом і творчістю, спілкується з психологами, медиками, волонтерами, випускниками і такими ж реабілітантами, які борються з наркотичною залежністю.

dosug 08 2018 51

Численні тренінги, майстер-класи, розвиваючі і культурні заходи, сприяють особистісному зростанню, розкриттю творчих здібностей і внутрішнього потенціалу, дозволяють відновити втрачені навички спілкування і поведінки в соціумі.

Про переваги центру

Лікування наркотичної залежності в приватній клініці характеризується ключовими перевагами:

 1. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 2. Анонімне лікування наркоманії без постановки на облік.
 3. Можливість виклику кваліфікованих фахівців на будинок.
 4. Комплексний підхід до терапії наркоманії.
 5. Надання допомоги ближньому оточенню реабілітанта, лікування співзалежності.

Більше 30% випускників центру зуміли побороти наркоманію і добитися великих успіхів в кар'єрі, в особистому житті, ставши повноцінними членами суспільства.

Наші сертифікати

Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]