Пройти комплексне лікування алкоголізму в Лубнах з подальшою допомогою в соціальній адаптації з наданням терапевтичного супроводу пропонує місцева філія відомого реабілітаційного центру «Сім доріг».

Зміст:

  1. Комплексний підхід до терапії алкоголізму.
  2. Для чого потрібна ресоціалізація.
     

Кваліфікований персонал, застосування довгострокових терапевтичних методів і індивідуальний підхід до кожного пацієнта - основні правила роботи центру, що дозволяють домагатися виключно позитивних результатів, навіть в найбільш важких клінічних випадках.

hkez5501

Комплексний підхід до терапії алкоголізму

Лікування від алкоголізму в реабілітаційному центрі - це комплексна програма заходів, спрямованих на подолання фізичної та психологічної залежності, а також особистісний розвиток і духовне зростання реабілітантів.

Медична допомога полягає в наданні послуг: детоксикація, що очищає організм хворого від залишків етилового спирту, продуктів їх розпаду і токсичних речовин, виведення з запою, зняття похмільного синдрому і нападів білої гарячки. Таким чином, стабілізується стан пацієнта і досягається тимчасова тверезість.

Хороший, але не тривалий ефект, дають кодування, медикаментозна підшивка. Практикується і лікування від алкоголю за допомогою гіпнозу, однак, дана методика показана не кожному пацієнтові, оскільки не всі люди піддаються навіюванню і гіпнотичному впливу.

Психологічна реабілітація - це основний метод боротьби з алкогольною залежністю в центрі. Лікування від алкоголю проводиться за допомогою програми «12 кроків», що представляє собою колективні заняття в групах взаємодопомоги. Дана методика характеризується послідовністю і поетапно.

Початкова завдання - визнання пацієнтом залежно від алкоголю і згоду на проведення лікування, потім слідують стадії: формування правильних мотивацій, зміна особистісних якостей, визначення нових цілей, усвідомлене управління власним життям.

Позитивний вплив робить перебування пацієнта в здоровому терапевтичному співтоваристві, підтримка і допомога з боку фахівців, від інших постояльців, які борються з алкогольною залежністю. Величезний мотиваційний поштовх і віру в себе дає спілкування з волонтерами та співробітниками центру, які також страждали від алкоголізму, проте зуміли не тільки перемогти зеленого змія, а й кардинальним чином змінити своє життя в кращий бік.

yaqm9417

Залежно від індивідуальних особливостей реабілітанта заняття за програмою «12 кроків» доповнюються елементами арт-терапії, сімейним системним психоаналізом, Гештальт-терапією, працетерапією.

Лубни - невелике місто полтавської області. Однак, близько 3% місцевого населення схильні до алкогольної залежності. Найбільш широке поширення набуває пивний алкоголізм, а також розвиток небезпечного захворювання серед підлітків і молодих людей.

Для чого потрібна ресоціалізація?

Поле завершення лікувального курсу реабілітантами пропонується терапевтичний супровід і курс ресоціалізації, спрямований на максимально швидку, комфортну адаптацію в соціумі, профілактику рецидивів. Відразу після виписки людина не стійкий психоемоційно і без підтримки, знову опинившись в звичному середовищі, може в будь-який момент зірватися, що призведе до чергового зриву.

Тому протягом 6 місяців реабілітанти продовжують відвідувати заняття в групах взаємодопомоги, працювати з психологом індивідуально, ходити на різні тренінги, лекції та інші заходи, які організовуються в центрі. Велику роль відіграє атмосфера, що панує в будинку і відносини з членами сім'ї. Тому психологи клініки тісно співпрацюють з ближнім оточенням своїх підопічних, надаючи їм необхідні консультації, організовуючи сеанси сімейної психотерапії, лекції, батьківські дні.

37548066 990636161109390 2862639584464863232 n

Волонтери та соціальні працівники допоможуть реабілітантами знайти своє місце в житті, визначитися з видом діяльності, здобути освіту або підвищити рівень кваліфікації, влаштуватися на роботу.

Анонімне лікування алкоголізму - це найкращий спосіб назавжди забути про залежність від спиртних напоїв, відновити фізичне і психічне здоров'я, розкрити свій внутрішній потенціал і підвищити якість життя.

Наші сертифікати

Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг» Сертифікат Центру психосоціальної реабілітації «Сім доріг»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]