Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі Полтави

 Лікування наркоманії в Полтаві з ухилом на психологічну реабілітацію і подальшу адаптацію пацієнтів в соціумі пропонує пройти реабілітаційний центр «Сім доріг», де створені всі умови для успішної перемоги над наркотичною залежністю.

Як проходить терапія наркозалежності?

Лікування від наркотиків починається з надання пацієнтові медичної допомоги. Медикаментозна детоксикація дозволяє тимчасово купірувати хімічну залежність і усунути хворобливі ознаки абстиненції (наркотична ломка). Для кожного пацієнта фахівцями розробляється індивідуальний терапевтичний курс, спрямований на відновлення фізичного здоров’я, працездатності хворого.

img 4517

Основний упор робиться на психологічної реабілітації, яка ґрунтується на програмі «12 кроків». Дана методика – ефективний варіант колективної психотерапії, визнаний найбільш результативним в боротьбі з наркоманією і алкоголізмом. Такі заняття допомагають людині повірити в себе, утвердитися в правильних мотиваціях, отримати необхідну підтримку і поступово подолати свою залежність.

У програму психологічного реабілітації входять індивідуальні консультації з психотерапевтом, сеанси сімейного системного психоаналізу, елементи арт-терапії та Гештальт-терапії. Протягом всього часу перебування пацієнта в клініці фахівці визначають основні провокуючі фактори, які спонукають до вживання хімічних допінгів. Шукають шляхи їх усунення, навчаючи в подальшому цього реабілітанта.

Духовний розвиток, особистісний ріст, відвідування різних тренінгів, лекцій, заходів дозволяють змінити систему цінностей і знайти нові цілі, інтереси. Самореалізація та емоційні враження важливі для благополучного подолання наркотичної залежності.

mjqi9633

Полтава – досить велике місто, з цікавою історією та численними пам’ятками, що привертають туристів. Кількість зареєстрованих наркоманів в регіоні наближається до позначки 200 чоловік на 100 000 населення Хоча в інших областях ситуація складається небезпечніша, багато жителів Полтави потребують кваліфікованої допомоги наркологів та психологів.

Ресоціалізація колишніх наркозалежних

Вживання наркотичних речовин накладає свій відбиток на характер і особистість людини. Поступово його інтереси починає зводитися до пошуку чергової дози наркотику, а коло спілкування обмежується наркоманами.

Комплексна реабілітація в умовах госпіталізації розширює кругозір людини і коригує його поведінкову модель. Людина розкриває в собі нові здібності, у нього з’являються нові захоплення.

Однак для успішної адаптації в соціумі цього недостатньо. Тому реабілітантами протягом 6 місяців після виписки надається терапевтичний супровід, допомога психологів в подоланні стресових факторів і депресивних станів, сприяння волонтерів та соціальних працівників в плані працевлаштування, підвищення рівня кваліфікації, отриманні освіти або зміни професійної діяльності.

Допомога сім’ї реабілітанта

Якщо одна людина страждає на наркоманію, то хворими вважається вся сім’я. Це співзалежність – психологічний розлад небезпечне хворого і для реабілітанта, особливо на стадії ресоціалізації. Тому фахівці працюють з ближнім оточенням своїх підопічних, приділяють їм особливу увагу. Крім індивідуальних консультацій і сеансів, спрямованих на боротьбу з співзалежністю, регулярно проводяться групові заняття, сеанси сімейної психотерапії, батьківськи дні.

img 0378

Також для членів сім’ї пацієнта завжди доступна послуга – виклик лікаря-нарколога на будинок вдень і вночі для надання екстреної медичної допомоги. Крім того, лікар застосовує метод інтервенції, що дозволяє наркоману визнати наявність залежності, її подальші згубні наслідки і необхідність повноцінного лікування.

Принципи лікування алкогольної залежності


Лікування від алкоголізму в центрі відрізняється своєю комплексністю в поєднанні з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Спочатку хворим надається необхідна медична допомога, спрямована на детоксикацію організму, виведення з запою, зняття ознак похмільного синдрому і купірування фізіологічної залежності від спиртних напоїв.

img 3925

    Подальше лікування від алкоголю базується на психологічній реабілітації. Визнати свою залежність і прийняти усвідомлене рішення побороти її допомагає індивідуальна робота з психологом. Спеціаліст застосовує метод інтервенції, а також колективні заняття по принципам знаменитої Міннесотського програми «12 кроків». Практика показала, що дана методика дає прекрасні результати навіть на останніх стадіях алкогольної залежності або при жіночому алкоголізмі.

    У Полтаі проблема алкоголізму стоїть тут досить гостро. Згідно зі статистичними даними України, в Полтаві і в регіоні проживає 3% алкозалежних людей.

Особливості та переваги лікування в “Сім доріг”

      Реабілітаційний центр «Сім доріг» пропонує виключно анонімне лікування алкоголізму, без постановки пацієнтів на облік і розголошення особистих даних. До додаткових переваг лікувального закладу можна віднести індивідуальний підхід до кожного пацієнта, розробку реабілітаційного курсу з урахуванням результатів попередньої діагностики і зібраного анамнезу.

37568290 990384344467905 5934148539545288704 n

      Крім психологічної та медичної допомоги всім алкозалежним забезпечується лікування супутніх захворювань і профілактика наслідків алкоголізму. Реабілітанти живуть в комфортабельних заміських котеджах, де їм гарантується дбайливе, уважне, доброзичливе і шанобливе ставлення професійного персоналу, без фізичного та психологічного насильства.

     При цьому вартість пропонованих послуг цілком розумна, демократична і доступна для кожного. Алкозалежним надається оптимально збалансоване здорове харчування, регулярні відвідини сауни і спортзалу, прогулянки на свіжому повітрі, організація пізнавального і цікавого дозвілля, проведення заходів, спрямованих на особистісний ріст і духовний розвиток.

Додаткові послуги центру

        Центр пропонує пацієнтам наступні види додаткових послуг:

 1. Надання безкоштовних консультацій від професіоналів, цілодобово, в телефонному режимі. 
 2.  Можливість виклику нарколога на будинок для надання екстреної допомоги при білій гарячці, отруєнні етиловим спиртом, багатоденному запої.
 3.  Примусове лікування від алкоголю методом інтервенції.
 4.  Проведення комплексної діагностики, що дозволяє оцінити стан психіки, нервової системи і внутрішніх органів хворого, визначити стаж алкогольної залежності.
 5.  Допомога членам сім’ї алкозалежної пацієнта, спрямована на подолання співзалежності, відновлення здорового мікроклімату і довірчих відносин, навчання грамотному взаємодії з реабілітантами на різних етапах терапевтичного курсу.
 6.  Кодування, підшивка, лікування гіпнозом дозволяють домогтися стану тимчасової тверезості, проте дають короткостроковий нетривалий результат.

 

img 0012

Після заборони лікувального курсу реабілітантами пропонується допомога в ресоціалізації та соціальної адаптації. Психологи, волонтери та соціальні працівники допомагають колишньому алкозалежних відновити свої особистісні якості, навички спілкування, втрачені міжособистісні зв’язки.

Також випускникам надається соціальна і юридична допомога у вирішенні сімейних проблем, отриманні освіти або зміні роду діяльності, працевлаштуванні.

Центр «Сім доріг» пропонує анонімне лікування наркоманії, що виключає розголошення особистої інформації про пацієнтів і постановку їх на облік. Часто цей аргумент стає вирішальним для хворого і членів його сім’ї при госпіталізації.

Як проходить процедура виведення із запою?


Центр «Сім доріг» пропонує своїм пацієнтам виведення з запою на дому, що дуже зручно, оскільки більшість алкозалежних категоричних відмовляються від звернення до лікаря. Важкий фізичний і психоемоційний стан хворого часто вимагає екстреної професійної допомоги, а транспортування в клініку може лише посилити проблему і привести до небезпечних наслідків.

Кваліфікований фахівець проведе оцінку стану алкозалежної пацієнта. Потім за допомогою медикаментозних препаратів, апаратних методик, що очищає крапельниць проведе грамотну детоксикацію, що дозволяє купірувати запій, поліпшити самопочуття і настрій пацієнта, повернути його в адекватний стан і навіть домогтися тимчасової тверезості.

Після цього лікар-нарколог проводить з пацієнтом і членам його сім’ї професійні консультації, які мотивують до подальшого симптоматичному лікуванню. При необхідності лікар прописує певну, підібрану дієту або лікарські засоби.

Крім того, в домашніх умовах фахівцями застосовується метод інтервенції. Виведення із запою дає лише тимчасовий, короткостроковий ефект, а для повної перемоги над алкогольною залежністю і досягнення довгострокової ремісії потрібно повноцінна психологічна реабілітація в стаціонарних умовах.

Метод інтервенції – це мотивуюча бесіди, що дозволяють людині, яка страждає залежністю від спиртних напоїв, визнати наявність проблеми. Усвідомити руйнівну дію алкоголю на його здоров’я і життя, а також необхідність комплексного лікування.

Переваги виведення з запою в реабілітаційному центрі

 
Щоб вивести людину зі стану запою, варто звернутися в спеціалізований заклад. Яке вигідно вирізняється з-поміж інших клінік і наркодиспансерів завдяки безперечних переваг:

 1. Гарантія анонімності, суворе дотримання політики конфіденційності.
 2. Можливість виклику фахівця додому вдень і вночі.
 3. Безкоштовні консультації, що стосуються подальшої терапії та реабілітації.
 4. Проведення попередньої діагностики і визначення стадії розвитку алкогольної залежності.
 5. Надання комплексної допомоги, як медичної, так і психологічної.
 6. Можливість трансферу алкозалежної в центр для проведення повноцінної комплексної реабілітації.
 7.  Надання симптоматичної допомоги.
 8. Доступна для всіх пацієнтів демократична цінова політика.
 9. Виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта.


Щоб пригасити нарколога на будинок для проведення детоксикації і виведення з запою, достатньо зателефонувати в центр або скористатися формою зворотного зв’язку на сайті клініки.

Поширені запитання

[spoiler title=”🏥 Чи можливо відвідування рідних і коли?”]Керівництво організації не перешкоджає відвідування рідних і близьких, але є рекомендації фахівців сформовані роками про те, щоб побачити позитивну динаміку і тенденцію одужання клієнта перші відвідини бажано після мінімального курсу проходження реабілітації. Але рекомендації залишаються рекомендаціями, а так до всіх у нас індивідуальний підхід.[/spoiler]

[spoiler title=”📄 Чи можливо ознайомиться з умовами та програмою проходження курсу реабілітації і документації?”]Всі питання, що цікавлять Ви можете задати фахівця у телефоном режимі або при особистій зустрічі на якій при бажанні Ви можете подивитися де саме проходить лікування, які правила, яке харчування, розпорядок дня, умови проживання та отримати безкоштовну консультацію психолога і т.д.[/spoiler]

[spoiler title=”👨‍⚕️ Які фахівці проводять заняття з клієнтами?”]Штат співробітників організації включає в себе дипломованих фахівців, які на постійній основі підвищують свою кваліфікацію, а саме психологів, психотерапевтів, арт-терапевтів, тренерів особистісного зростання, психіатра, а також консультантів з хімічної та не хімічної залежності.[/spoiler]

Наші сертифікати

Наша група у Facebook https://www.facebook.com/groups/185349858710409/?ref=share .

Розрахувати вартість Приховати