Реабілітаційний центр «Сім доріг» - допоможе вам або вашим близьким людям, які зіткнулися з проблемою алкогольної або наркотичної залежності, в найкоротші терміни позбутися небезпечної хвороби, звести ризики можливих рецидивів до мінімальних показників і підвищити якість життя.

Зміст:

  1. Відмінні риси роботи клініки.
  2. Реабілітація в умовах госпіталізації і на дому.
  3. Ресоціалізація після лікування.

 

Відмінні риси роботи клініки

img 2386

Полтавський реабілітаційний центр займається лікуванням алкоголізму, наркоманії, ігрової залежності. При цьому лікувальний заклад характеризується комплексним підходом, не обмежуючись наданням медичних послуг, а роблячи основний акцент на психологічній реабілітації та корекції поведінкової моделі хворого.

Практика і численні відгуки пацієнтів показали, що така тактика дозволяє домагатися кращих результатів. Більше 30% випускників клініки змогли досягти повного одужання і в корені змінити своє життя.

Велика увага приділяється особистісному і духовному розвитку реабілітантів. Для цих цілей проводяться групові заняття за програмою «12 кроків», заняття творчістю, елементи арт-терапії, різні тренінги, майстер-класи, культурно-масові заходи. Розширення кругозору, зміна системи цінностей, розкриття особистісного потенціалу дозволяють підвищити якість життя залежної людини і повністю поміняти його.

mtjp7006

Анонімність і не розголошення особистої інформації, відсутність постановки на облік - ще одна відмітна риса, яка вигідно виділяє центр реабілітації наркоманів і алкозалежних «Сім доріг» серед інших установ. Пацієнти та їхні родичі намагаються уникнути розголосу своєї проблеми, що загрожує суспільним осудом і складнощами в майбутньому.

Лубни - невелике місто в полтавській області. Через відсутність власного наркодиспансеру, різних варіантів цікавого проведення часу найбільш гостро стоять питання наркоманії і алкоголізму серед підлітків і молоді. Згідно зі статистикою, число наркозалежних перевищує 5 тис. На 1000 чоловік.

Реабілітація в умовах госпіталізації і на дому

«Сім доріг» - центр реабілітації алкоголіків і наркозалежних пацієнтів - одне з нечисленних установ, що пропонують лікування як в стаціонарних умовах, так і на дому. На першому етапі проводиться детоксикація організму і надається медична допомога. На другому - ведеться робота з психологами, психотерапевтами, консультантами з питань хімічної залежності.

Під час реабілітаційного курсу хворі проживають в центрі, що нагадує за своїми умовами і обстановка не клініку, а комфортабельний заміський котедж, де панує доброзичлива, домашня атмосфера. Індивідуальний підхід, турбота і шанобливе ставлення до кожного пацієнта - основні правила взаємодії медичного персоналу і співробітників центру з реабілітантами.

Цілодобово пацієнтам надається спостереження і допомога кваліфікованим фахівців, спрямована на відновлення фізичного здоров'я та психоемоційного стану. Примусове лікування залежностей теж можливо, без прояву морального, психологічного або фізичного насильства.

synn0359

Робота з пацієнтами, що знаходяться в стадії заперечення можлива - метод інтервенції, формування правильних мотивацій допомагають підштовхнути залежної людини на шлях, що веде до одужання і особистісному зростанню.

Ресоціалізація після лікування

На відміну від наркодиспансерів реабілітаційний центр для наркоманів і алкозалежних піклується про долю своїх підопічних навіть після виписки і завершення лікувального курсу. В першу чергу, реабілітантами надається психологічна допомога, спрямована на вироблення захисних механізмів подолання залежності в автономному режимі.

img 9650

Останні півроку реабілітації пацієнт проживає в умовах відкритого стаціонару. Випускник продовжує відвідувати всі заняття й працювати з психологами, а також відновлює навички правильної поведінки в суспільстві, взаємодії з іншими людьми. За допомогою психологів, волонтерів, соціальних працівників реабілітант налагоджує відносини в родині, вирішує питання, що стосуються вибору професії, підвищення рівня кваліфікації, працевлаштування.
Грамотна ресоціалізація допомагає людині знайти своє місце в житті, досягти стійкої ремісії і уникнути рецидиву.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]
/**/