Лікування наркоманії у Києві – наркологічний центр “Сім доріг”

У світі проблема наркозалежності набула глобальних масштабів. Особливо гостро вона стоїть у мегаполісах та великих містах. Ускладнює обстановку та постійне оновлення “смертельного” асортименту. Причому кожна новинка за силою дурману перевершує попередні версії у кілька разів. Звільнитися від кайданів патологічної залежності самостійно не здатна навіть сильна духом людина. Професійне лікування наркоманії в Києві допоможе назавжди забути про згубну пристрасть. Реабілітаційний центр “Сім дорог” має все необхідне для надання специфічної допомоги наркозалежним особам. Тільки тут кожен, хто має потребу, знайде найефективніше вирішення важкої проблеми.

Лікування наркоманії у Києві

Наркоманія: хвороба чи звичка

Залежність від використання певних речовин була описана ще давніми єгиптянами. Розслаблялися за допомогою листя рослини коки американські індіанці. Не вважалося ганебним вживання гашишу та опіуму серед європейців ще наприкінці 19 століття. Але як усе людство шукає чогось нового. Коли дурману на основі рослин стало недостатньо, до цієї справи приєдналися вчені. Так наприкінці 19 століття шляхом синтезу було отримано всім відомий амфітамін.

Через кілька десятиліть медики прийшли в жах від наслідків препарату, який багато хто приймав для зняття болю та налагодження сну. Чудові ліки буквально за тижні викликали хворобливу залежність. Відсутність дози викликала в людини психоз чи напади з характерною параноїдальною симптоматикою. Сьогодні наркоманія вважається найпоширенішим у світі явищем. Патологічне стан дуже швидко прогресує, що вкрай негативно відбивається на фізичному та психологічному стані людини.

Наслідки наркоманії

Щороку від передозування наркотиків помирає сотні тисяч людей. Але навіть якщо людина залишається живою, тривале вживання препаратів залишає такі незворотні наслідки:

 • знижує тривалість життя;
 • дуже швидко руйнує психіку;
 • викликає інтелектуальну та моральну деградацію;
 • підвищує ризик скоєння злочинів;
 • руйнує соціальні та сімейні зв’язки;
 • стає причиною інвалідності;
 • підвищує ризик інфікування гепатитом та ВІЛ.

Найстрашніше те, що зруйноване наркотичною залежныстю здоров’я дуже важко, а часом неможливо відновити. Тільки своєчасно розпочате лікування у приватній клініці “Сім доріг” дозволить сподіватися на позитивний прогноз. Тільки у нас найкомфортніша ціна на комплекс медичних послуг та гарантований результат лікування.

Причини наркоманії

Серед наркологів прийнято говорити про три основні групи причин, що сприяють розвитку та розповсюдженню наркоманії:

 1. фізіологічні фактори. Це можуть бути обумовлені поганою спадковістю обмінні порушення. Наприклад, недолік певних нейромедіаторів змушує людину шукати способи позбавлення від почуття тривоги та страху. Як правило, наркотики додають позитивних емоцій, але дуже швидко людина опиняється у пастці.
 2. Психологічні чинники – це різні комплекси, які найчастіше спостерігаються у підлітків. Часто просто з бажання привернути увагу однолітків молодик починає вживати заборонені речовини. Яскраві відчуття та фантазії спочатку вражають уяву, змушуючи знову і знову повертатися у такий стан.
 3. Соціальні причини теж часто штовхають молодих людей на слизьку доріжку. Батьківська неувага або надмірна опіка можуть змусити підлітка шукати однодумців на вулиці. Благодатний ґрунт для наркоманії – неблагополучні сім’ї.

Як показує практика, у житті найчастіше зустрічається поєднання кількох причин.

Види та стадії наркоманії

Залежно від характеристики вживаних препаратів наркотична залежність поділяється на такі види:

 • Опійна залежність розвивається і натомість вживання натуральних засобів з урахуванням макового соку, і навіть їх синтетичних аналогів. До таких препаратів відносяться: героїн, кодеїн, морфін та метадон. Психічна та фізична залежність розвивається дуже швидко, тому цей вид вважається найбільш небезпечним.
 • Кокаїнова залежність відноситься може розвиватися протягом кількох років. Кокаїнового наркомана легко розпізнати за зайвою активністю, збудженням, багатослівністю. Але згодом значно погіршується загальне здоров’я, знижуються інтелектуальні та професійні навички.
 • Амфетаміноманія відрізняється тяжким перебігом абстинентного синдрому, часто людина впадає в депресивний стан, у нього знижується імунітет.
 • Залежність від ЛСД вважається найважчою, тому що достатньо всього кількох прийомів, щоб людина перетворилася на наркомана. Стрімко розвиваються порушення сприйняття, поведінкові відхилення, з’являються галюцинації. Нерідко у такому неадекватному стані наркозалежний вчиняє злочин. Навіть через роки після повного відміни препарату у таких пацієнтів можуть розвинутись психічні відхилення.

Незалежно від виду наркотичної залежності, патологічний потяг поділяється на такі стадії:

 • На першій стадії характерний перехід від епізодичних прийомів до регулярного споживання речовин. Причому щоразу наркоману потрібна все більша доза. На цьому етапі поки що відсутня фізична залежність, тому людина вважає, що може контролювати ситуацію.
 • Друга стадія. Фізична залежність вже сформована, та прийом наркотичних засобів стає систематичним. Примітно, що скорочуються часові інтервали між прийомами. Порушення не таке помітне, тому що переважає тонізуючий ефект.
 • Третя стадія наркоманії – це чіткий прояв фізичних та психічних змін. Причому вони набувають незворотного характеру. Пацієнт вже не може існувати та виконувати прості дії без прийому психоактивних препаратів. На цьому етапі повністю зруйновані соціальні та особисті зв’язки, настає інтелектуальна деградація, з’являються хронічні захворювання у тяжкій формі.

Неважко здогадатися, що найсприятливіший прогноз для наркозалежних на першій стадії патології. Якщо своєчасно розпочати лікування наркоманії у Києві у спеціалізованому центрі “Сім доріг” є високі шанси повернути людину до нормального життя. Тому за перших ознак наркоманії у близької людини родичам слід негайно записатися приймання.

Як впізнати наркомана

Зрозуміти, що людина вживає заборонені препарати, нескладно за кількома ознаками:

 • часта зміна настрою;
 • сонливість чи, навпаки, сильне збудження;
 • підвищена фізична активність;
 • поведінкові порушення;
 • нескладне мовлення;
 • зміна зіниць;
 • зниження апетиту;
 • прояви агресії;
 • дратівливість чи апатія;
 • зміна ближнього оточення.

Наркозалежні постійно потребують грошей. Видати їхню пристрасть до вживання наркотичних речовин можуть різні упаковки, шприци, інші незрозумілі предмети. Як свідчить статистика, лише на другій стадії залежна людина може ще тверезо оцінювати ситуацію. Але згодом він усе глибше занурюватиметься у вир наркоманії.

Як проходить лікування наркоманії у Києві в центрі «Сім доріг»

Наші досвідчені фахівці надають допомогу пацієнтам із різними видами залежності. Причому для кожного хворого розробляється індивідуальна програма лікування та реабілітації. Весь комплекс заходів поділяється на кілька етапів:

 1. Діагностика. Щоб зрозуміти проблему кожного пацієнта необхідно провести повноцінне обстеження. Тільки на основі одержаних результатів лікар зможе визначити стадію наркозалежності, а потім скоригувати курс терапії.
 2. Детоксикація – це первинний етап. Перед проведенням лікування необхідно очистити організм від токсинів. Пацієнту вводять спеціальні препарати через крапельницю.
 3. Медикаментозна терапія спрямована на відновлення нормальної роботи всіх органів та систем, а також на зміцнення імунного захисту.
 4. Реабілітація. Щоб унеможливити навіть найменший ризик рецидиву, проводиться курс реабілітації. У цьому вся період використовуються сучасні методики психотерапевтичного впливу. Важливе значення приділяється соціальній адаптації.

Фахівці нашої клініки працюють не лише з самим пацієнтом, але також із його родичами та членами сім’ї. Адже близькі та рідні люди повинні допомагати залежній людині, а не ускладнювати і так важку ситуацію.

Наші переваги

Понад 15 років центр реабілітації “Сім доріг” допомагає людям, що оступилися, повернутися до нормального життя. І ті, хто одного разу у скрутну годину знайшов тут підтримку та розуміння, змогли почати все з чистого аркуша. За роки практики наші фахівці допомогли знову знайти віру в себе тисячам залежних людей. Тому нам довіряють, а ми намагаємося зробити все можливе для повного позбавлення кожного пацієнта від патологічної уподобання. Ми пишаємось своїми досягненнями, і кожному пацієнту готові запропонувати такі переваги:

 • високий професіоналізм лікарів та середнього медперсоналу;
 • комфортні умови перебування;
 • дотримання конфіденційності;
 • можливість анонімного лікування;
 • гарантований результат;
 • адекватні ціни на всі види послуг;
 • індивідуальний підхід кожному етапі лікування;
 • комплексна діагностика із застосуванням сучасного обладнання;
 • екстрена допомога вдома;
 • консультації суміжних фахівців, якщо у цьому виникне потреба.

Після повного курсу терапії та реабілітації ми не втрачаємо зв’язку з пацієнтом та його родичами. Така робота допомагає запобігти можливим зривам. Співробітники центру “Сім доріг” зацікавлені у досягненні позитивного результату. Тому вони завжди приділяють увагу духовному та творчому розвитку своїх підопічних.

Сертифікати та ліцензії реабілітаційного центру “Сім доріг”

Наша група в Facebook https://www.facebook.com/groups/185349858710409/?ref=share .

Ми готові кожній людині допомогти повернути до їх будинку мир та спокій. Зробіть перший крок назустріч своєму щасливому майбутньому, зателефонуйте нам.

Розрахувати вартість Приховати