Реабілітаційний центр у Стрию – лікуємо алкоголізм

Комплексне лікування алкоголізму в Стрию, що включає в себе вивід із запою, детоксикацію, кодування, психологічну та соціальну реабілітацію, пропонує пройти місцеве відділення центру психосоціальної реабілітації «Семь дорог». Сувора анонімність, індивідуальний підхід і досягнення позитивних результатів гарантуються кожного пацієнта.

Початок терапії та виведення з запою

Лікування алкогольної залежності починається з надання пацієнту грамотної медичної допомоги. В першу чергу фахівці працюють над зняттям ознак гострої абстиненції, придушенням фізичної залежності від спиртного, виведенням хворого зі стану багатоденного запою.

Для цих цілей проводиться екстрена детоксикація, спрямована на очищення організму від шлаків, залишків етилового спирту і продуктів його розпаду, токсинів. Пацієнту ставиться крапельниця з індивідуально підібраними очисними препаратами, що дозволяє швидко нормалізувати його фізичний і психічний стан.

Будинок для проживання пацієнтів наркологічного центру "Семь дорог"     Умови проживання всередині наркологічного центру   

Крім того, грамотне виведення з запою ще і пригнічує хімічну тягу до вживання спиртного, що дуже важливо для подальшого успішного комплексного лікування. За індивідуальними показаннями процедура може проводитися як вдома, так і в клініці. Для того щоб запросити фахівця додому, досить просто зателефонувати до відділення в будь-який зручний час. Центр працює без перерв і вихідних днів.

Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголю – ефективний спосіб на тривалий час купірувати хворобливу тягу до вживання спиртних напоїв. Починається все з бесіди з пацієнтом. Спеціаліст з’ясовує ступінь його сугестивності, рівень мотивацій, стадію розвитку алкогольної залежності, наявність можливих супутніх захворювань.

Наступний етап – підготовка. Оскільки перед кодуванням необхідно як мінімум кілька днів дотримуватися тверезості, то спочатку проводиться програма Детокс. Після цього підбирається один з методів кодування:

  1. Медикаментозний – введення препаратів, або пригнічують дію алкоголю, або викликають в поєднанні з ним важку форму інтоксикації. Таким чином, у пацієнта на фізіологічному рівні формується відраза до спиртних напоїв..

  2. Психотерапевтичний, гіпноз – базується на роботі з підсвідомістю людини. Спеціаліст вселяє пацієнтові установки, що формують підсвідомий страх перед вживанням алкоголю, і мотивації до тверезого, здорового способу життя.

  3. Комплексний – поєднання медикаментозного та психотерапевтичного методу.

Незважаючи на те що кодування дає хороші результати, даний метод лікування відноситься до категорії короткострокових. Це означає, що без проведення подальшої психологічної реабілітації після закінчення певного часу пацієнт зірветься і знову піде в запій.

Психологічна реабілітація

Оскільки алкоголізм є психосоматичних захворюванням, основний акцент під час лікування робиться саме на психологічної реабілітації. Спочатку фахівець з’ясовує причини, що спонукали пацієнта до вживання спиртних напоїв, шукає ефективні способи їх усунення.

Обов’язково психотерапевт працює і над формуванням у хворого правильних, здорових мотивацій. Це дуже важливий момент, оскільки без усвідомлення проблеми і щирого бажання кинути пити лікування не принесе стабільних позитивних результатів. Далі пацієнти займаються в групах взаємодопомоги, відвідують сеанси арт-терапії та сімейної психотерапії. Хороші результати дають такі методи, як гештальт і когнітивно-поведінкова терапія.

Закріплює результати програма ресоціалізації. На даному етапі пацієнту допомагають закріпити навички тверезого життя, знайти своє місце в суспільстві, стати повноцінним членом соціуму. Грамотна соціальна реабілітація не тільки знижує ймовірність можливого зриву, але і підвищує загальну якість життя реабілітантів.

Більше інформації про методи лікування алкоголізму в Стрию можна отримати, зателефонувавши у відділення центру. Філії реабілітаційного центру «Семь дорог» діють у всіх містах України, і їх фахівці завжди готові надати пацієнтам професійну, анонімну допомогу без постановки на облік.

Розрахувати вартість Приховати